22 vyro erogeninės zonos

sexy-man-in-bed.jpg
 
Seksą dievina visi, tiesa? Tačiau kartais miegojimas su nauju ar ilgalaikiu partneriu gali būti tikras iššūkis. Yra tiek daug kūno vietų, kurias verta patyrinėti, tačiau dažnai tam nepakanka laiko.

Egzistuoja mitas, kad bet kuri vyro kūno zona gali tapti erogenine, jei tinkamai liečiama, tačiau yra tam tikros specifinės zonos, kurios daug jautresnės nei kitos. Ekspertai pateikia 22 karščiausių vyro kūno vietų sąrašą, skaitykite!

1. Jo plaukai

Juk žinote, kaip malonu, kai kažkas žaidžia su jūsų plaukais? Tas pats galioja visiems – tiek moterims, tiek vyrams. Nervų galūnės, esančios ant vyrų galvų, yra sujungtos su likusiu vyro kūnu, todėl švelniai tempiant jo plaukus, nervai siunčia signalus likusiam jo kūnui.

Pabandykite tai: Kol bučiuojatės, pirštų galiukais braukite jam per plaukus, po to galite perbraukti kiek stipriau ir timptelėti. Jei partneris reaguoja maloniai, patempkite plaukus dar stipriau, o tada staigiai paleiskite. Toks žaismingumas išvarys jį iš proto. 

2. Jo kojų pirštai

O, taip! Kojų pirštų čiulpimas – vienas įdomiausių fetišų, bet ar žinojote, jog kojų pirštai yra viena jautriausių erogeninių zonų?

Pabandykite tai: Karštos preliudijos metu po truputį bučiuokite jį, leiskitės žemyn, kol pasieksite pėdas. Pačiulpkite partnerio kojų pirštus ar palaižykite padą.

3. Pėdos

Pėdose gausu nervų galūnių, todėl jos yra nuostabi erogeninė zona.

Pabandykite tai: Nesujaudinkite, neprivalote jausti fetišo pėdoms, kad įvaldytumėte šią techniką. Pradėkite nuo švelnaus pėdų masažo (naudokite masažo aliejų), skirkite ypatingą dėmesį pėdos linkiui. Bučiuokite ir laižykite, jei norite.

4. Prostata

Susipažinkite – labiausiai nuvertinta vyro kūno vieta. Prostatos liauka yra, turbūt, jautriausia vyro erogeninė zona. Jei stimuliuojama tinkamai, gali sukelti intensyvų malonumą. Galima sakyti, jog prostata yra vyriškas G-taškas.

Pabandykite tai: Švelniais judesiais glostykite jo analinę zoną (nepamirškite lubrikanto!). Tokios stimuliacijos kai kuriems vyrams gali pakakti, tačiau, jei partneris yra pasiruošęs intensyvesniam malonumui, kai pajusite, jog raumenys atsipalaidavę, įsiskverbkite į jo analinę angą rodomuoju pirštu maždaug 7 centimetrus. Turėtumėte pajusti jo prostatą, o tada švelniai masažuokite ją.

5. Jo vaizduotė

Žinoma, vaizduotė nėra kažkas, ką galite paliesti tiesiogine šio žodžio prasme, tačiau stimuliuoti ją tikrai galite. Viliokite jį – suteikite progą vyrui pagalvoti apie tai, kur ir kaip jį paliesite prieš patį veiksmą.

Pabandykite tai: Šnibždėkite jam į ausį dalykus, kuriuos ketinate su juo nuveikti, neliečiant jo kūno.

6. Jo užpakaliukas

Ši vieta vyrų kūne yra labai jautri. Švelnus pliaukštelėjimas per užpakalį stimuliuoja visą kūną. Įsivaizduokite vibracijas, sklindančias po pliaukštelėjimo.

Pabandykite tai: Jei partneriui patinka švelnūs pliaukštelėjimai, pabandykite tai padaryti tuo metu, kai jis viršuje. Suspauskite jo užpakaliuką tuo metu, kai jaučiate, jog partneriui itin malonu, ar pliaukštelėkite jam. Nebijokite pagriebti ar kiek užsimojus pliaukštelėti.

7. Duobutė virš viršutinės lūpos

Duobutė, esanti virš viršutinės lūpos, tikrai yra jautri erogeninė zona.

Pabandykite tai: Šios zonos stimuliacijai pasitelkite bučinius ir liežuvį: švelniai bučiuokite šią zoną, o po to liežuviu perbraukite per jo viršutinę lūpą.

8. Linija, besitęsianti nuo pat jo sėklidžių iki penio galiuko

Ši linija skiriamoji linija tęsiasi nuo pat jo analinės angos, per sėklides, iki penio galiuko.

Pabandykite tai: Liežuviu švelniai perbraukite per šią zoną – tai gali būti itin jaudinanti oralinio sekso preliudija. Jei partneris trokšta intensyvesnių pojūčių, šios zonos stimuliacijai panaudokite vibratorių. Vibracija stimuliuos, kol jūs būsite užsiėmusi oraliniais malonumais. 

9. Vidinė šlaunies dalis

Kadangi ši zona yra labai arti penio, vien tik švelnūs judesiai privers jį susijaudinti ir laukti to, kas bus toliau.

Pabandykite tai: Skirkite laiko vidinės šlaunies bučiavimui ir laižymui prieš pereidamos prie penio. Viliokite jį eksperimentuodamos lūpomis. Galite pradėti nuo švelnių bučinių ir tęsti stipresniu čiulpimu. 

10. Apatinė lūpa

Apskritai lūpos yra viena jautriausių žmogaus kūno vietų. Neskubėkite besibučiuodamos – ne veltui švelnus pakandžiojimas ir skirtingo stiprumo spaudimo naudojimas taip jaudina. 

Pabandykite tai: Pakandžiokite apatinę jo lūpą, galite įkasti ir kiek stipriau, jei partneris sutinka. Malonumas, patiriamas kai nuo švelnių bučinių pereinama prie stipresnio kramsnojimo, jį nustebins ir stimuliuos.

11. V linija

Ši zona vyro kūne ne tik suteikia malonumo moters akiai, bet yra ir karšta malonumo zona vyrui. Jam ne tik patiks stebėti jus, bet ši zona yra tarsi įžanga į tai, kas tuoj nutiks jo peniui.

Pabandykite tai: Partneriui gulint ant nugaros, pradėkite liesti jo bambą pirštais ir nagais piešdamos liniją, o prieš pat pasiekiant jo intymią zoną, sustokite. Tada kartokite panašius judesius liežuviu aplink jo V liniją tiesiai virš penio. Darykite tai viliodamos jį tol, kol partneris nebegalės tverti. 

12. Vieta aplink jo apatinę lupą

Tai duobutė, esanti tiesiai po apatine lūpa, šiek tiek virš smakro. Taip, tai tikrai yra erogeninė zona. Ši mažytis, delikatus išlinkimas gausus ypač jautrių nervų.

Pabandykite tai: Čiulpkite jo apatinę lūpą, o liežuvio galiuku perbraukite per šią mažą duobutę. Šis judesys stimuliuos visą erogeninę zoną ir nuteiks partnerį labai erotiškai. O laikydamos jo apatinę lūpa viduje jūsų lūpų, sustiprinsite malonius jo pojūčius.

13. Jo kaklo priekinė dalis

Ar kada pagalvojote apie vyro Adomo obuolį kaip apie erogeninę zoną? Pasak senovės Kinijos medicinos, zona, esanti tiesiai po Adomo obuoliu, yra susijusi su vyro sekso organais. 

Pabandykite tai: Paguldykite partnerį ant nugaros ir čiulpkite jo Adomo obuolį.  Laikykite liežuvį lygų ir nenaudokite per daug spaudimo. Masažuokite zoną plačiais sukamaisiais judesiais.

14. Jo speneliai

Vyrų speneliai gali būti žymiai jautresni už moterų dėl to, jog vyrai nėra įpratę prie spenelių lietimo. Daugybei vyrų speneliai yra neištirta teritorija – erogeninė zona, su kuria jie mažai eksperimentuoja. Tik palieskite spenelius ir pasiųsite iš proto varančias vibracijas visu jo kūnu.

Pabandykite tai: Švelniai laižykite zoną aplink pačius spenelius, tačiau jų neprilieskite. Liežuviu artėkite vis arčiau spenelio, o priartėjusios – švelniai įkaskite. Vyrai dievina, kai moterys lėtai juos erzina. O jei norite suteikti jam kitokių pojūčių, palaižykite ledo kubelį prieš imantis spenelių.

15. Įduba po jo kulkšnimi

Tarp vyro kulno ir kulkšnies yra piršto dydžio vietelė, kurią paspaudus suteiksite jam neregėto malonumo. Ši zona susijusi su sekso organais, o ją spaudžiant jaučiamas itin malonus jausmas.

Pabandykite tai: Kai mylitės atvirkščia kaubojės poza, čiupkite jo koją ir pulsuojančiais judesiais spauskite šį tašką tokiu ritmu, kuriuo mylitės. Padarykite tai prieš pat jam patiriant orgazmą.

16. Zona tarp sėklidžių ir analinės angos

Šis odos plotelis, esantis tiesiai po jo prostata, yra tarp sėklidžių ir analinės angos, o jo stimuliacija leis jam patirti daug stipresnį nei įprastą orgazmą. 

Pabandykite tai: Prieš jam įsiskverbiant į jus misionieriaus poza, palieskite jo penį ranka. Tada krumpliais švelniai paspauskite šią erogeninę zoną ir imkite masažuoti ją. Paspauskite krumpliais kiek stipriau prieš pat jo orgazmą.

17. Penis

Visi žinome, kad pagrindinis vyro sekso organas yra penis. Gal būt esate puikiai įvaldžiusi tipinius judesius ranka ar burna, tačiau tam, kad pridėtumėte naujų prieskonių, galite pamėginti kažką naujo (pavyzdžiui, atvirkščius pirštų judesius).

Pabandykite tai: Pirštais sudarykite du tvirtus žiedus aplink penį (nykščiu ir rodomuoju pirštais), vieną žiedą sudarykite penio viršuje, o kitą – per vidurį. Judinkite šiuos pirštų žiedus priešingomis kryptimis, pradedant nuo vidurio ir judant link penio galvutės ir pagrindo. Nepamirškite naudoti lubrikantą!

18. Penio galvutė

Tai yra pati jautriausia penio dalis. Iš pradžių gali būti sunku pajausti, kiek spaudimo naudoti, tačiau įvaldžius techniką, suteiksite jam daug malonumo.

Pabandykite tai: Atpalaiduotomis lūpomis perbraukite per jo penio galvutę taip, lyg dažytumėtės lūpų dažais. Laikykite jo penį pirštais, tačiau nesudarykite kumščio (venkite laikyti penį lyg mikrofoną). Galite kiek praverti burną ir patrinti galvutę tarp lūpų.

19. Jo sėklidžių siūlė

Tai siūlė, skirianti viena sėklidę nuo kitos. Šioje zonoje gausu nervų, todėl ji tokia jautri.

Pabandykite tai: Švelniai suimkite ranka jo sėklides, kita ranka paspauskite vietą, kur sėklidės susijungia su peniu. Po truputį pirštu slinkite žemyn, tačiau būkite labai švelni!

20. Vietelė šalia jo penio galvutės

Šis jautrus odos gabalėlis yra iš karto po jo penio galvute, jungiantis galvutę su likusia penio dalimi. Ši vieta dažnai nuvertinama, tačiau to daryti nederėtų, nes joje gausu nervų galūnių, o pojūčiai, liečiant šią vietą, išties nepakartojami.

Pabandykite tai: Laikykite jo penį tvirtai viena ranka, o liežuviu laižykite jo penio galvutę. Kiekvieną kartą kai sukamaisiais judesiais paliesite tą odos gabalėlį, lyžtelėkite jį kelis papildomus kartus įtemptu liežuviu, o tada atpalaiduokite liežuvį ir tęskite toliau.

21. Apatinė nugaros dalis

Būtent apatinėje nugaros dalyje yra nervas, kurį masažuojant, stimuliuojama visa zona aplink kirkšnį.

Pabandykite tai: Nurenkite jo marškinėlius ir paguldykite ant pilvo, rankas tegu laiko prie šonų. Pirštų galiukais švelniai masažuokite jo nugaros apatinę dalį, tačiau sustokite vos tik priėjusi prie užpakaliuko.

22. Jo ausų speneliai

Ši zona tikrai nuvertinta, o ji juk tokia jautri!

Pabandykite tai: Bučiuokite partnerio pečius, kilkite kaklu aukštyn ir sustokite prieš pat pasiekdamos jo ausį. Pakartokite tai abejose partnerio kūno pusėse. Kai pradėsite bučiuoti jo ausies spenelį, naudokite liežuvį ir švelniai įsiurbkite spenelį į burną.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras