3 geriausios analinio sekso pozos

summer-of-sex-stocksy.jpg
 
5 komentarai
Analinis seksas yra įdomus būdas porai tyrinėti vienas kito seksualumą, sukurti naujus ir intensyvius pojūčius abiems. Analinis seksas taip pat gali būti subtiliai intymus aktas, kurio metu moteris visiškai atiduoda savo kūną vyrui. Nesvarbu, ar jūs patyręs analinio sekso srityje, ar norite išbandyti tai pirmą kartą, šios trys pozos suteiks daugiau intymumo abiems partneriams.

1. Šoninis analinis

Puiki poza intymumui. Moteris guli ant šono, partneris taip pat guli ant šono, jai už nugaros. Ji gali atpalaiduoti savo išangę, o partneris gali lengvai įeiti į visą analinę zoną. Tai – viena iš geriausių analinio sekso pozų, nes ji leidžia įeiti iš už nugaros, tačiau partneris vis tiek gali apsikabinti savo mylimąją. Apglėbęs partnerę šalia, galite pamaloninti ją lėtais, švelniais judesiais. Glamonėk jos pečius ir švelniai bučiuok jos kaklą ir nugarą. Ji jausis branginama ir vertinama, bus sukurtas stiprus intymumo jausmas, dėl kurio ji patirs didžiulį malonumą.

2. Lašelis (moteris viršuje).

Vyras guli ant nugaros, moteris užlipa ant jo. Tai – viena geriausių analinio sekso pozų, nes ji gali kontroliuoti kampą, kuriuo partneris įeina į ją, judesių intensyvumą ir tai, kaip giliai ji nori, kad jis įeitų. Jei nori suteikti didelį malonumą moteriai, būk atidus jos poreikiams. Žiūrėk į jos akis, glamonėk jos rankas ir meiliai ją bučiuok. Leisk jai žinoti, kokia neįtikėtinai seksuali ir patraukli ji tau yra, nes tai, kartu su analiniais pojūčiais, pastūmės ją iki orgazmo.

3. Misionieriaus poza.

Geriausia pradedančiųjų analinio sekso poza. Moteris gali visiškai atpalaiduoti savo išangę, tad įsiskverbimas tampa lengvesniu. Moteris guli veidu į viršų, pasikišusi pagalvę po dubeniu ir pakėlusi kojas į viršų. Vyras turėtų atsiklaupti ar atsigulti veidu į moterį ir įstatyti penį abiems patogiu kampu. Ši analinio sekso poza taip pat yra ir viena paprasčiausių pasiekti orgazmą, nes jos klitoris yra stimuliuojamas vyro peniui trinantis į jį. Atminkite, kad ši poza taip pat suteikia galimybę giliems, aistringiems bučiniams ir glamonėms.

Pasiruošimas.

Šios pozos padės moteriai labiau mėgautis analiniu seksu, patirti daugiau patogumo ir papildomą kitų erogeninių zonų stimuliaciją. Natūralu, kuo labiau jai patinka analinis seksas, tuo mieliau ji sutiks tai daryti. Be to, besimylint sukurtas intymumas sustiprins jūsų santykių ryšius. Tačiau nepamirškite, kad analinis seksas yra sudėtingesnis, jam reikia šiek tiek pasiruošimo, o ypač – gerų analinių lubrikantų.

 
Komentarai (5)
"3.Misionieriaus poza (vyras viršuje, moteris apačioje) yra geriausia pradedančiųjų analinio sekso poza. Moteris gali visiškai atpalaiduoti savo išangę, tad įsiskverbimas tampa lengvesniu. Moteris guli veidu į viršų, pasikišusi pagalvę po dubeniu ir pakėlusi kojas į viršų. Vyras turėtų atsiklaupti ar atsigulti veidu į moterį ir įstatyti penį abiems patogiu kampu. Ši analinio sekso poza taip pat yra ir viena paprasčiausių pasiekti orgazmą, nes jos klitoris yra stimuliuojamas vyro peniui trinantis į jį. " - na kažin, jei kojos sukeltos, pagalvė po.. nelabai tas penis trinasi..
Geriausia šuniuko poza, kojas gerai išskėtus, atsipalaidavus, plius vaikino rankos glamonėja merginos kūną..
bandziau visas, misioneriaus geriausia bent jau man
misionieriaus geriausia.
que ascooo
ME GUSTA ^^ (mm)
Naujas komentaras