3 priežastys, kodėl vyrai renkasi sekso lėles?

hrdoll158cm-Sue-8-495x400.jpg
 
Seksas - tai būtinybė, o žmogus turi teisę patenkinti savo seksualinius poreikius ir būti laimingas. Jeigu žmogus neturi sekso partnerės, ją kartais gali pakeisti sekso lėlė. Ir nors sekso lėles visuomenė geriau pažįsta kaip pokštą draugui ar kolegai, sekso industrija gali pasiūlyti tokių draugių, kurios savo “gabumais” niekuo nenusileidžia tikrai porno žvaigždei.

Pagrindinė sekso lėlių užduotis – suteikti malonumą vyrui masturbuojantis, o tiksliau suteikti galimybę pasimylėti. Įprasta sekso lėlė atrodo kaip moteris  ir turi tris skyles. Tačiau pažintis su sekso lėle gali būti ne  juokinga, bet  labai įdomi. 

Yra keletas priežasčių, kodėl vyrai renkasi sekso lėles:

1. Malonumas. Daugelis vyrų laisviau mėgaujasi seksu, kai žino, kad nebus jokios nėštumo galimybės arba seksas teiks daugiau malonumo mylintis be sargio. Sekso lėlė tikrai nepastos ir nepadovanos jums lytiniu keliu plintančios ligos. Be to su jomis galima kuo puikiausiai išbandyti kamasutros pozas ir įgyti seksualinės patirties, o pasitaikius tikrai progai, šia patirtimi užtikrintai galima pasimėgauti ir su tikra moterimi. 

2. Sveikata. Spartus tempas, nuolatinis šurmulys ir ritmas bei stresas neabejotinai atsiliepia vyrų potencijai. Viena dažniausių vyrų įvardijamų potencijos problemų, tai labai  greitai pasiekiama ejekuliacija , kai jai pasiekti pakanka vos kelių sekundžių. Sekso lėlė – geriausias būdas išspręsti šią problemą. Seksologai dažnai rekomenduoja savo pacientams sekso lėles, nes žmogus gali padidinti savo ištvermę, kai  nėra jokio psichologinio spaudimo iš moters sekso metu.

3. Laisvė fantazijai. Galbūt žmogus trokšta išbandyti seksą trise ar nori pasimylėti su tos pačios lyties atstove. Sekso lėlė gali leisti išgyventi tokią patirtį, kadangi žmogus nejaučia jokio moralinio ir emocinio nepasitenkinimo. Tokia lėlė gali padėti tiems, kuriuos varžo moralinės normos arba nedrįstama išbandyti kitokios sekso rūšies.

Pati lėlė turi neįtikėtinai daug privalumų. Ji gali sudalyvauti net  poros Threesome vakarėlyje. Kiekvienas svajoja išbandyti, ko dar nėra bandęs, tad kodėl nepabandžius to padaryti su sekso lėle.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras