5 atsakymai į klausimus apie oralinį

1f52d17e-2915-4450-9319-dc7d43fad952(1).jpg
 
"Kaip teisingai daryti oralinį? Ką aš darau ne taip?" - Šie klausimai dažnai neduoda moterims ramybės. Siūlome sužinoti atsakymus į populiariausius klausimus apie oralinį seksą ir linkime, juo mėgautis abiems partneriams.

1.Kokiu greičiu veikti? Šiuo atžvilgiu vienos taisyklės nėra ir tai priklauso nuo individualių partnerio poreikių, tačiau visada pradėkite lėtai ir palaipsniui didinkite intensyvumą. Mėgaukitės ir žaiskite.

2. Ką daryti jei nenorite nuryti sėklos? Jis tikrai norėtų, kad viską atliktumėte su pasimėgavimu ir tikrai nenori, jog artėjant finišui, jūs išsigąstumėte, kad netrukus užspringsite. Prie finišo tiesiosios, susikoncentruokite ties galvute ir leiskite sėklai išsilieti jums ant veido ar krūtinės. Nepamirškite darbuotis ir rankomis. Jomis masažuokite varpą ir sėklides. Būna ir taip, kad moterims specifinis spermos skonis ir kvapas tiesiog nepatinka. Tada galite naudoti specialius oraliniam seksui skirtus lubrikantus. Pasirinkite mėgstamą lubrikanto skonį, pavyzdžiui braškių ar šokolado.

3.Kokie yra oralinio sekso technikos triukai? Nėra vienos taisyklės, tačiau jam tikrai patiks, jeigu darant oralinį liežuviu masažuosite aplink varpos galvutę (panašiai lyg laižytumėte plombyrinius ledus). Tačiau nepamirškite pamaloninti jo liežuviu per visą varpos ilgį, lyg valgytumėte vaisinius ledus ant pagaliuko. Nepamirškite ir intensyvių, bet ne per aštrių judesių burna bei rankomis. 

4. Ką daryti jai jis mane liečia? Mėgaukitės glamonėmis. Galbūt matote, kad tam tikri jo judesiai siekia pakoreguoti jūsų padėtį ir jis nori, kad pabandytumėte kiek kitokią techniką. Glamonės liežuviu tik technikos elemento dalis, intensyvumas taip pat svarbus, tačiau judesiai neturėtų būti pernelyg grubūs. Nebijokite jo to paklausti : "Ar taip tau patinka?", "Gal norėtum kaip nors kitaip" arba "Gal norėtum išbandyti 69?"


5. Depiliacija ar natūralumas? Kiek žmonių, tiek ir nuomonių, tačiau jei jums nepatinka plaukai toje vietoje, kai darote oralinį, nebijokite jam to pasakyti. Jis taip pat jausis kur kas geriau, kai žinos, kad jums niekas netrukdo mėgautis jo pasididžiavimu. Galiausiai, kūno depiliacija tikrai nėra naujas dalykas vyrams. Peiliukais jie moka naudotis kuo puikiausiai.

Blogiausias dalykas, koks tik gali būti oralinio sekso metu, tai tyla. Ypač tada kai finišo pasiekti taip ir nepavyksta, o po visko partneriai užsitveria nebylią sieną, lyg nieko nenutiko. Nutikti gal ir nenutiko, tačiau oralinio sekso tikslas visai kitas. Todėl švelniai užsiminkite jam apie tai, paklauskite kokių veiksmų ar judesių jis norėtų iš jūsų. Pasakykite, kad trokštate jam suteikti palaimą nuo pradžios iki galo. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras