6 patarimai tikriems vyrams

goodguy5.jpg
 
1 komentaras
Kažin, ar kuriam nors vyrui norėtųsi sulaukti savo meilės nuotykiuose tokios pabaigos: „Paliko, nes buvau nuobodus sekse.“ Todėl, norint išvengti tokios nepavydėtinos situacijos, bet kuris kandidatas į mačo, turėtų įsidėmėti bent šešis patarimus. Antraip, pradėjusi žiovauti iš nuobodulio moteris, gali pradėti žvalgytis kitų partnerių.

1. Niekada neklausk leidimo

Suprantama, tame nėra nieko seksualaus. Moterys linkusios pačios pajausti, kad šis vakaras žada meilės žaidimų. Geram meilužiui pakanka vieno išraiškingo žvilgsnio ar, blogiausiu atveju, atsitiktinio prisilietimo, kad tolimesnė intymaus pobūdžio įvykių eiga būtų aiški. Bent jau artimiausioje ateityje. Tai, kas iš anksto neaptariama ir nediskutuojama, „užveda“ stipriau, nei, pavyzdžiui, klausimas: „Mieloji, ar galima būtų šiandien aistringai pasimylėti su tavimi?“, - palydint tuos žodžius saldžiai aistringu kikenimu.

2. Būk nenuspėjamas

Jei santykiuose su partnere pajutote rutiną, pats laikas „atšviežinti“ juos. Pirmoji naktis buvo aistringa vien dėl to, kad jūs nežinojote ko tikėtis vienam iš kito. Dabar jau patikrintų būdų nebeužteks. Penkios minutės ant viršaus, dešimt–apačioje ir dar dešimt ant viršaus - abejotina sekso įvairovė. Dar truputis ir partnerė pagal vyriškio judesius pradės nustatinėti laikrodį.

3. Neužsiimk seksu mechaniškai

Nes nei viena moteris už tai nepagirs. Juk nei vienai nepatiktų jaustis vagina iš sekso reikmenų parduotuvės. Daugiau aistros! Juk greta tavęs, kaip bebūtų keista,–gyvas kūnas. Ir jei tu su tuo kūnu myliesi, vadinasi, jis tau–ne tas pats. Tai nereiškia, kad jųdviejų seksas kiekvieną sykį turėtų būti iš kojų verčiantis ar „keliantis stogą“. Todėl pernelyg neprievartaukit savęs, nes vistiek nieko gero neišeis. Kartais reikėtų pagalvoti ir apie tai, kad, pavyzdžiui, šiandien partnerė gali būti šalta ar kiek „pravėsusi“. Be to, ji, visdėlto,–moteris, o tu–vyras. Priešingu atveju, ji iškeis tave į vibratorių. Jo bent ryte nereikia maitinti.

4. Būk romantiškas!

Baisus žodis, prasidedantis raide "r", gali padėti tau tapti jos svajonių meilužiu. Net pačios griežčiausios moterys - lengvai „nuperkamos“ dėl visokių romantiškų mažmožių. Pavyzdžiui, jei pereisite per gatvę ar prekybos centrą susikabinę už rankelių. Tik nereikėtų pernelyg dažnai tai daryti, nes paskui, neduok, Dieve, pripras. Ir dar. Vieną kartą per du mėnesius paruošk jos mėgstamą desertą ar gėrimą romantiško vakaro proga. Neabejoju, efektas bus stulbinantis. Po to ji nenustos žavėtis  tavimi mažiausiai du mėnesius. Aišku, apie tai sužinos visos jos bendradarbės ir draugės, užtat tapsi gyvu pavyzdžiu jų vyrams ar meilužiams... Taip pat išeidamas iš jos namų gali palikti ant šaldytuvo sentimentalaus turinio laiškelį: „Šią naktį tu taip švelniai kvėpavai man į petį!"... Juk iš tavęs reikia tiek nedaug: lašelio nuoširdaus dėmesio, prieš kurį neatsilaiko ir labai protingos moterys. Paskui jus prisimins ne tik lovoje, bet ir visą likusį gyvenimą... jei ir nebūsite kartu.

5. Keisk aplinką

Jei tavo mylimoji spėjo suskaičiuoti ir mintinai išmokti visus nelygumus ar neaiškios kilmės taškus ant sienų ir lubų–prasti popieriai. Pats laikas įsigyti „Kamasutrą“ ir atidžiai paanalizuoti paveikslėlius. Misionieriaus poza pradžioje gali patikti abiems, tačiau tai nereiškia, kad tuo ir turi apsiriboti. Be to, juk niekas nesako, kad seksu reikėtų užsiimti tik lovoje ir tik gulomis. Jei staiga atsirastų vyrui aistra ( o to neįmanoma nepastebėti) moteriai stovint abiems po šiltu dušo vandeniu, kas jums trukdo ten pasimylėti... Apskritai, namuose tiek visokiausių vietų, skirtų seksui, kad atrodo tik dėl to ir reikalingi namai! Svarbiausia, kad nebūtų pašalinių asmenų, arba, kad nepradėtų kas nors skambinti telefonais ar į duris, prašydami paskolinti druskos...

6. Nerėk kaip pjaunamas ir netylėk kaip žuvis

Širdį veriančios aimanos ar neaiškūs pakriuksėjimai gali nusibosti iki gyvo kaulo, kaip ir mirtina tyla. Dauguma moterų nepaprastai įaudrina, kai vyras pradeda...keiktis ar be jokios gėdos ir atvirai vardinti kai kurias moters kūno dalis. Tuo tarpu kitoms, žinoma, patinka tik visokios švelnybės: katyte, stirnele, kengūrėle, zuikeli... Todėl vyriškis pirmiausiai turėtų pajausti, kas labiau patinka partnerei. Ir pradėti darbuotis ta kryptimi... Tačiau ir viena, ir kita turi būti su saiku. Jei kiekvieną dieną zuikensi, stirnensi ir t.t... gali būti apkaltintas nenuoširdumu. Todėl, vyrukai, be fantazijos–ne iš vietos! Fantazija ir nenuspėjamumas–štai ko reikia, kad moteris būtų jūsų ilgam.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
1, 2. 5 idiotiski patarimai, begti reikoia nuo egistisku isgamu, kurie yra nenuspejami. Nenuspejami buna tik sizofrenikai. Nepastovus vyras tai, kaip pridergtas wc. nafiga toks diedas, kuris prota knistu savo nepastovumu, valkiotusi, kaip koks brisius, noretu seks ivairoves ir visu kitu vijabonu.
Turiu ramu, pastovu, labai konservatyvu vyra ir pati tokia esu, laimingai 9m.santuokoje gyvenu, vyras dienu dienas dirba namie prie kompo, as taip pat. Geriausia buti technoseksuale ir vsio.
Naujas komentaras