7 dienos - 7 mineto rūšys

 
3 komentarai
Nudžiuginkite savo vyrą dėmesiu, kurį skirsite tik jam. Tegul jis leipsta iš malonumo!

Planas PENKTADIENIUI. Siurprizas ten, kur JIS nesitiki: tamsi kino salė, restorano kampelis, o gal nuošalus parkelis? Beje, ar kada susimąstėte apie sekso malonumus automobilyje? Jie tikrai jaudina!

Planas ŠEŠTADIENIUI. Vyro pasididžiavimas gali tapti pačiais skaniausiais ledais. 

Planas SEKMADIENIUI. Šampanas, žvakės, romantiška muzika, preliudija duše arba vonioje, kurioje daug putų... O tada ilgas ir nesibaigiantis seksas minkštoje lovoje... Vakaras baigiamas šalto šampano taure. 

Planas PIRMADIENIUI. Nuvykite į gamtą! Žaliuojanti pievelė, krepšelis su uogomis, pušų paunksnė ir... nepamirštamiausios akimirkos tik dviese! Jūsų vyras bus pats laimingiausias.

Planas ANTRADIENIUI. Keli ledo kubeliai tavo burnoje ir saldūs paišdykavimai su ledo kubeliu, liečiant kiekvieną, net ir pačią jautriausią vyro kūno dalelę. Ilga preliudija, karšti bučiniai ir gaivinantis kokteilis po sekso.

Planas TREČIADIENIUI. Labai greitas minetas. Pasipuoškite seksualiais drabužėliais, prisegamomis kojinėmis, JO dovanotu apatiniu trikotažu arba tiesiog iš proto vedančiu vyrą katės kostiumu ir suteikite savo vyrui malonumą vos per kelias minutes, kurios JAM virs pačiomis nuostabiausiomis ir, tikrai, nepamirštamomis.

Planas KETVIRTADIENIUI. Grietinėlė, ledai, braškės... Išpurkškite savo mylimąjį gardžiais ir itin jaudinančiais produktais ir tiesiog... viską nuo jo suvalgykite!

 
Komentarai (3)
geras
super
Jo jo,gerai isiskaitykit merginos ko vyrams reikia :)
Naujas komentaras