7 smagios sekso pozos

seksas2(15).jpg
 
4 komentarai
Seksas turi būti karštas, kupinas erotikos, aistros ir intensyvių pojūčių. Tai turi būti nežaboto susijaudinimo ir intymumo akimirka...

Skamba kaip fantazija? Manantys, jog toks aistringas seksas – filmo ar muilo operos siužetas, nėra teisūs: tai įmanoma visų mūsų gyvenime. Svarbiausia į intymųjį gyvenimą įnešti šiek tiek smagumo ir malonumo.

Kalbame ne tik apie vaidmenų žaidimus, ausų kramsnojimą , nešvankius pokalbius... kalbame apie seksą, kurio metu virpate nuo kiekvieno prisilietimo ir jaučiate begalinai gilų intymumą. Kaip tai pasiekti?

Pateikiame jums keletą sekso pozų, padėsiančių pasiekti tikrojo intymumo viršūnę.

1. Mazgo poza

Apibūdinimas: vyras klupo keturiomis, nusisukęs nuo partnerės. Ji – guli ant nugaros, iškėlusi kojas į viršų.

Privalumai vyrui: Didžiausias šios pozos privalumas toks, kad stipriosios lyties atstovas gali visiškai kontroliuoti greitį, apsukrumą ir t.t. Taip pat gerai, kad moteris turi laisvą priėjimą prie partnerio nugaros – galima nesunkiai „prijungti“ ir analinius malonumus ar prostatos masažą.

Privalumai moteriai: Dailiosios lyties atstovė gali maksimizuoti stimuliacijos malonumus: gali nesunkiai judinti makšties raumenis, suglausti ar išskėsti šlaunis. Taip pat ši poza padidina penio „trintį“ su klitoriumi ir, jei to dar negana, leidžia gulėti ir mėgautis vaizdu!

2. Varlytė atvirkščiai

Apibūdinimas: Vyras guli ant nugaros, sulenkęs ir išskėtęs kojas, o partnerė tupi sėdmenimis atsirėmusi į vyro tarpkojį.

Privalumai vyrui: Poza leidžia jums gulėti ant nugaros ir atsipalaiduoti. Pabandykite ją po sunkios ar streso kupinos darbo dienos, kai, rodos,  neturi daug energijos seksui. Beje, dėl pozos patogumo malonumas tikrai ne mažesnis!

Privalumai moteriai: Puiku ne tik tai, jog dailiosios lyties atstovės gali perimti sekso kontrolę, dar didesnį malonumą suteiks neįprastas sueities kampas. Taip pat jaudinti gali nugarą glostančios bei glamonėjančios partnerio rankos.

3. Gyvuliška poza

Apibūdinimas: Mergina guli ant nugaros, kojas iškėlusi aukštyn į orą. Vyras, atsukęs partnerei nugarą, sėdasi ant jos šlaunų ir atsargiai įveda penį į jos vaginą.

Privalumai vyrui: Nors daugeliui vyrų sueitis tupint nugara ir iš viršaus neatrodo paprasta, galėsite didžiuotis ir džiaugtis savimi. Taip pat galite pasimėgauti švelniu nugaros masažu sekso metu.

Privalumai moteriai: Puikus sueities kampas (didelė klitorio stimuliacija), taip pat dailiosios lyties atstovę gali jaudinti faktas, jog vyras gali rankomis judinti jos šlaunis ir kontroliuoti įsiskverbimo stiprumą.

4. Linksmoji mandolina

Apibūdinimas: Moteris guli ant šono, kojas sulenkusi link krūtinės, tuo tarpu vyras atsisėda už partnerės, vieną koją padeda prie jos nugaros, kitą – tarp moters kojų.

Privalumai vyrui: Žinoma, poza suteikia begalinę kontrolę – galite sulėtinti, pagreitinti ir kitaip valdyti sueitį. Taip pat, turėtų patikti kitoks sueities kampas.

Privalumai moteriai: Jai tikrai patiks faktas, jog vienu metu galite stimuliuoti klitorį ir rankomis glamonėti jos krūtis bei visą kūną!

5. Otelo poza

Apibūdinimas: Vyras turi patogiai ir stabiliai įsitaisyti ant kėdės: kojomis remtis į sėdimosios dalies kampus, rankomis laikytis už atlošo. Kojos automatiškai kiek išsiskečia, tad partnerė, stovėdama priešais, sėdmenimis liečiasi į vyro tarpkojį.

Privalumai vyrui: Nors poza gali pasirodyti kiek nepatogi, tai ne tik treniruos jūsų raumenis, bet taip pat suteiks kontrolės galimybę ir leis mėgautis puikiu vaizdu.

Privalumai moteriai: Tai – pakankamai „ankštas“ sueities kampas, bet labai malonus! Taip pat, jeigu partneris jaučiasi stabiliai ir gali laikytis tik viena ranka – kita sekso metu gali pamaloninti partnerę analine stimuliacija arba tiesiog lengvu nugaros/sėdmenų masažu.

Papildoma informacija: Šią pozą bandykite, jei vyras gali didžiuotis tvirtomis rankomis, kojomis ir geru lygsvaros pojūčiu. Tai – tarsi pasitikėjimo žaidimas, suteiksiantis ne tik malonių seksualinių pojūčių, bet ir sustiprinsiantis jūsų tarpusavio ryšį.

6. Didvyrio džiaugsmas

Apibūdinimas: Moteris, nusisukusi nuo partnerio, rankomis įsikabiną į kokį tvirtą daiktą ir kojomis apglėbia vyro nugarą. Šis prilaiko ją už sėdmenų ar liemens.

Privalumai vyrui: Visiška kontrolė, puikus vaizdas ir efektyvi bei be galo maloni treniruotė.

Privalumai moteriai: Vėl gi – nuostabus, gilus įsiskverbimo kampas ir puikus jausmas būnant vyro rankose.

Papildoma informacija: Įsitikinkite, kad moteris pakankamai lengva ar vyras pakankamai stiprus, kad galėtų laikyti ją ore ilgiau nei kelias minutes.

7. Lengvumo poza

Apibūdinimas: Moteris guli taip, kad jos pečiai būtų ant kėdės krašto, o galva – kiek nusvirusi. Kojos – iškeltos ir uždėtos ant stovinčio partnerio pečių.

Privalumai vyrui: Ši poza taip pat suteikia visišką kontrolę, judesių laisvę. Pakankamai suglaustos partnerės kojos sueitį padarys intymesne, kiek kitokia nei įprastai. Žinoma, be viso to, galėsite mėgautis nuostabiu vaizdu – matysite partnerės veidą, krūtis.

Privalumai moteriai: Turbūt kiekvieną dailiosios lyties atstovę džiugins faktas, kad sueities metu vyras gali papildomai ranka stimuliuoti klitorį... Dvigubas malonumas!

Sėkmės mėgaujantis nuostabiu seksu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Ai tiesiai sviesiai pasisakysiu, visada priesinausi po oralinio buciuotis, buvo zapadlo. Tada susiradau mergaite, draugavom gal puse metu,kaledos sveciuosiuose,jau kaip ir koma,mes jau savo lovoj adijaliuka uzsimete,nors dar drauge su draugais prie stalo,prasidejo mano sexo sturmas, aisku faina,bet biski geda bivo, pradejo man masturbuot,ko niekada nebuve, aisku draugai suprate isejo miegot kitur, sviesa ate ir net pasimeciau,net nezinojau kaip elgtis,mano mylima mergyte palindo po kaldra ir be jokiu tabu pradejo ciulpt,faina pasidre,bet nejauku del panetkiu,takart net minciu buvo nebesibuciuot ir padaryt dar viena ciulpa. Bet mylejau ir neleidau jei pasimest,o gal ir patiko oralinis,kad pamastes nulupau nuo bibio ir pasilaiziau,tada geras sexas buvo. Neilgai truko,meile vistiek buvo,neatsilikau ir as,aistringai keleniuku priejau ir palaiziau, pasidareme lygus ir tada prasidejo musu gyvenimas,mylejomes belekaip ir belekur. Taip ji poto mane paliko,tada as pradejau slapta noret vyra kazkaip prisikalbint, nors ir su ja budamas tokiu minciu turejau. Issiskyrus galtik po poros metu, salta ziemos nakti nusirengiau volvo ant galynes sedynes. Neisivazdavau taip kaip buvo, senis pasitenkindamas su manim pazaide, bet ir rai nesugebejo iki galo. Patiko,kad nesikuklino ir parode man vieta ant galynes sedynes, nurenges imesi iniciatyvos sujaudino baisiai, neatsilikau ir as, 69 ejo normaliai, isidrasynes is malonumo pradejau lipt aukstyn,malonu buvo laizydamam but, tai ruryte pasiuliau,su malonumu pamalonino,faina buvo pasiraityt,kad palaizytu. Tik va baige nepasistojes iki galo, nesugebejo ispyst.
Moteris guli taip, kad pečiai būtų ant kėdės krašto... tai ji ant kėdės guli? :)))
tai jau taip galetu but su vaizdais bet nera;(
būtų didelis straipsnio pliusas vaizdinė medžiaga- būtų žymiai aiškiau...
Naujas komentaras