Ben-va rutuliukai: tarp mitų ir tiesos

6935-Kegel_balls-1296x728-header.jpg
 
Pasak legendos, moterys senovės Japonijoje ir Kinijoje dažnai naudodavo iš dramblio kaulo iškaltus rutuliukus, kuriuos įstumdavo į makštį, ir dubens raumenimis stumdydamos juos aukštyn-žemyn patirdavo neįtikėtino stiprumo orgazmą. Šiandien Ben-va rutuliukai gaminami iš įvairiausių medžiagų: aukso, sidabro, plieno, plastiko ir kitų. Ari iš tikrųjų jie tokie stebuklingi?

Kadangi Ben-va rutuliukai pagaminti iš kietos, neporėtos medžiagos, jų paviršiuje nesikaupia bakterijos. Taigi juos galima naudoti ilgiau nei kitus sekso žaislius. Kai kurios moterys teigia vaikštančios su jais visa dieną, džiaugiasi turinčios savo mažą paslaptį biure, parduotuvėje ir, žinoma, per pasimatymą. Kitos naudoja juos kaip meilės žaidimų papildą, sekso metu: kai įsiskverbus partneriui abu jaučia ne tik minkštas makšties sieneles, bet dar ir lygius, besisukiojančius kamuoliukus – pojūčiai išties įspūdingi. Šiaip ar taip, šie rutuliukai naudingi ne tik seksualiniam susijaudinimui didinti.

Ben-va rutuliukus galima nešioti tiek apatinėje makšties dalyje, tiek viršutinėje, ties tašku G. Svarbiausia – jie neturėtų liesti gimdos kaklelio, nes ši sritis itin jautri ir gali kilti nemalonių pojūčių.

Apie Ben-va rutuliukus yra sukurta ir nemažai mitų, ką jie iš tikrųjų gali. Tokiu mitu galima pavadinti legendą, esą išmokus valdyti dubens dugno raumenis, rutuliukus galima ritinėti po makštį aukštyn-žemyn. Iš tikrųjų nieko panašaus nenutinka: jei jau kažką įvedėte į makštį ir neištraukėte, daiktas ten ir bus, vienoje padėtyje. Dubens dugno raumenimis jį galima kilstelėti aukštyn ar stumtelėti šiek tiek žemyn. Jei raumenys silpni, o daiktas – pakankamai mažas, jis gali išslysti. Bet rutuliukų ridenti tikrai nepavyks. Judant (vaikštant, keičiant kūno padėtį) su į makštį įvestais kamuoliukais galima pajusti nebent silpną vibraciją – ją sukelia šių kamuoliukų viduje besiritinėjantis kitas, mažesnis kamuoliukas.

Apskritai moters makštis nėra tokia plati, kaip yra įpratę galvoti pačios moterys. Todėl ji natūraliai išlaiko kamuoliukus viduje, juos pavyksta pajudinti visai nedaug, o jausmas dažnai būna ne toks stiprus, kaip tikėtasi. Taigi Ben-va kamuoliukai puikiai tinka makšties sieneles juosiantiems raumenims treniruoti. Tačiau vien tai, jog jie ten yra, ir jūs juos gebate šiek tiek pajudinti, orgazmo savaime nesukels.

Ben-va rutuliukai suteikia tik palyginti silpną, švelnią stimuliaciją, tad gali tapti puikia pagalbine priemone nusiteikti erotiniams nuotykiams. Be to, jie gali tapti ir puikiu dubens dugno raumenų treniruokliu, kas vėliau garantuoja intensyvesnius pojūčius mylintis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras