Dominuojanti moteris: puiku, o gal ji iškrypėlė?

5b4f77c8585cb4a0108b469f.jpg
 
4 komentarai
Dominavimo ir paklusimo žaidimai tarp porų - vieniems tai visiškai normalus dalykas, kiti tai laiko iškrypimu. Tačiau pavaldumas gali būti puikus būdas paįvairinti nusistovėjusį seksualinį gyvenimą , o tokia praktika leidžia patirti neapsakomą malonumą abiems partneriams. Tad, kodėl gi nepabandžius pririšti savo mylimojo prie lovos ar jo neišplakus už tai, kad buvo negeras berniukas? O gal gi moterims taip elgtis visai nederėtų?

Panagrinėkime šį klausimą ir pasvarstykime, kada dominuojanti moteris yra seksualu, patrauklu ir normalu bei  kada, apie šį savo pomėgį, Ji turėtų pasisakyti gydytojui.

Moterų dominavimas gali būti laikinas ir nuolatinis. Pirmuoju atveju, vyro pavaldumas yra tik seksualinio vaidmenų žaidimų scenarijaus dalis.  Šiuo atveju partneriai gali įsijausti į pačias įvairiausias roles, per daug neskirstant kam turėtų atitekti valdovo ir pavaldinio vaidmuo. Galbūt partnerė dažniau pasirenka nuolankiosios zuikutės ar tarnaitės vaidmenį, tačiau nereikėtų nustebti jei vieną, kitą vakarą jūsų švelnioji partnerė norės suteikti savo gyvenimui daugiau ryškumo, agresijos ir pereis į tamsiąją pusę. Tokio jos noro smerkti nederėtų, ypač tada jei jūsų moteris gyvenime linkusi būti nuolanki bei švelni, dirba įprastą darbą ir yra puiki namų šeimininkė. Valdžios norisi visiems, tad kodėl gi jos nenusipelno jūsų mylimoji? Ar gi neįdomu sužinoti, kokia  bosė ji gali būti?

Kokie įrankiai bus panaudojami paklusimo ir dominavimo žaidimuose priklauso nuo kiekvienos poros susitarimo. Prieš tokį scenarijų, turėtumėte pasitarti su partneriu dėl  žaisliukų naudojimo (plakimo įrankiai, strap – on, burnos kaiščiai, antrankiai ar virvės). Jei kyla nesutarimų dėl tam tikrų atributų pasirinkimo, poroms būtų naudinga kartu užsukti į erotinių prekių parduotuvę. Apsižvalgykite ir nebijokite į rankas paimti kiek, galbūt, bauginančių dalykėlių. Jei kyla klausimų dėl tam tikro daiktčiuko panaudojimo, drąsiai teiraukitės ir klauskite pardavėjos. 

Atrodo viskas puiku? Du suaugę žmonės ieško būdų, kaip paįvairinti savo intymų gyvenimą ir kartu ruošiasi meilės ir erotikos kupinai nakčiai. Tačiau, ką daryti jei vienam iš partnerių (šiuo atveju vyrui) tokia sex pramoga nepatinka arba jau spėjo pabosti, jūs jai tai sakote, bet jūsų dama vistiek nenori atsisakyti valdingosios vaidmens? Šiuo klausimu galima įtarti, jog toks jos elgesys gali būti susijęs su neapykanta priešingos lyties atstovams. Esant tokiai ilgalaikei moters emocinei būsenai, jos seksualinis elgesys lovoje gali pasireikšti arogancija, savanaudiškumu, noru pažeminti partnerį ir sukelti jam skausmą. Tad išbristi iš tokios padėties galėtų padėti tik patyręs seksologas. 

Su laiku, švelnumas, romantiški gestai, meilios glamonės ir bučiniai gali pabosti ir intymus gyvenimas tampa blankus bei nuobodus. Jei aistra priblėso ir lytiniai  santykiai nebeteikia tiek džiaugsmo kiek ankščiau, vertėtų išbandyti šį tą šiurkštesnio, gašlesnio ir agresyvesnio. Galite likti maloniai šokiruoti, kaip visa tai pagerino jūsų santykius ir intymų bendravimą! Tačiau kartais būna ir priešingai, kada seksas tampa priemone atkeršyti tam, ko jūs slapčia nekenčiate. Tokioje situacijoje - svarbu galvoti ne apie savo seksualinį pasitenkinimą, o tai, kas jums galėtų padėti. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
Ieskau tokios susirasinejimui ir veliau praktikai
Idomus jausmas
Dominuojanti moteris-nuostabu
Tegyvuoja žmonos - iškrypelės. Su jomis neliūdna :)
Naujas komentaras