Erotiniai žaidimai poroms

image-of-adult-sex-toys-royalty-free-image-1601485657.jpg
 
2 komentarai
Ar mokate įprastą seksą paversti ypatingu, pridedant kažkokių specialių detalių? Yra būdas, kaip kiekvieną seksualinę patirtį paversti nepamirštama – tiesiog pasitelkiant seksualių minčių žaidimus. Jie smagūs, stimuliuojantys, prideda nenuspėjamumo ir suteikia absoliučiai iš proto varančios patirties. Viskas, ko reikia, tai nusistatyti taisykles, pasikalbėti su partneriu ir... pradėti!

1. Be vieno pojūčio!

Ko jums reikės: akių raiščio, antrankių, burnos raiščio ar bet kokio sekso žaisliuko, atimančio vieną iš sensorinių pojūčių (idėjų galite rasti Fetišo aksesuaruose).

Ar kada nors susimąstėte, kaip viskas būtų jei negalėtumėte matyti ar girdėti? Tikriausiai žinote, jog netekus vieno iš pojūčių, kiti iš tiesų sustiprėja. Pavyzdžiui, partneris gali „apakinti“ jus akių raiščiu ar surakinti antrankiais. Tai privers jus spėlioti, koks bus kitas žingsnis – nuolat būsite susijaudinę. Ar partneris glamonės jūsų genitalijas, o gal tiesiog būdamas visai šalia mėgausis sekso žaisliuku? Išbandykite ir įsitikinsite, kokie stiprūs ir neįprasti pojūčiai aplanko!

2. Vadinkite mane sesele!

Ko jums reikės: seksualių drabužėlių ir vaidybos įgūdžių.

Tai – tarsi vaidmenų žaidimas. Jeigu tokiame žaidime dalyvaujate pirmą kartą, galite tai daryti be erotinės atributikos. Pradėkite suteikdami vienas kitam specialius profesijų vardus (kaip gydytojas ir seselė) ar apsimeskite jūsų mėgiamais herojais (pavyzdžiui, karaliumi ir jo meiluže). Kai išmoksite įsijausti į vaidmenis, panaudokite ir specialią atributiką, apsivilkite seksualius drabužius. Svarbiausia – nevaržykite savo fantazijų, tai be abejonės praturtins jūsų patirtį.

3. Didysis sekso žaisliukų metimas

Ko Jums reikės: vibratorių, dildo, analinių kaiščių ar bet kokių kitų jūsų mėgiamų sekso žaisliukų.

Kuo įvairesnė jūsų erotinių atributų kolekcija – tuo geriau. Vienas jūsų išsirenka sekso žaislą ir švelniai meta į kitą. Partneris turi stengtis išvengti smūgio. Jeigu pataikote – antroji pusė privalo pasinaudoti mestu sekso žaisliuku jums stebint. Tuomet galite apsikeisti vaidmenimis.

4. Karštas žaidimas

Ko Jums reikės: vaško, čili pipiriukų, žiebtuvėlių, šildančių lubrikantų ir kitų kaitinančių atributų.

Kai kuriems žmonėms šis žaidimas gali pasirodyti pernelyg sunkus, tačiau tie, kurie nori patirti iš tiesų intensyvius pojūčius, privalo išbandyti. Žaidimo esmė – jausti bet kokia forma pateikiamą šilumą, karštį.  Galite naudoti karštą vašką, judėti netoli mylimojo kūno uždegtu žiebtuvėliu ar apibarstyti partnerio kūną čili pipirais ir juos laižyti. Žinoma, turi būti labai atsargūs, ypač – su ugnimi. Jeigu nesate tikri dėl savo įgūdžių, verčiau naudokite saugesnę atributiką. Išbandykite šildantį lubrikantą – tai įkaitins jūsų kūnus, tačiau nepaliks jokių nepageidaujamų pėdsakų, kaip gali atsitikti naudojant karštą vašką.

5. Pirmiausia – mano troškimai!

Ko Jums reikės: BDSM sekso žaisliukų ar kitų panašių atributų.

Tai – ekstremaliai laukinis sekso žaidimas su užuomina į BDSM! Jūsų užduotis yra turėti stipriausią ir ilgiausią įmanomą seksualinį nuotykį su partneriu, kol vienas iš jūsų paprašys pasigailėjimo. Pavyzdžiui, galite pasinaudoti botagėliais, spenelių spaustuvais, kutenimo plunksnomis... viskas priklauso nuo jūsų partnerio atsparumo. Laimėtojas turi teisę primesti kitam partneriui savo valią visą dieną ar kitą sutartą laiko tarpą. Tuo tarpu pralaimėtojas, be abejo, privalo vykdyti visus mylimojo įgūdžius.

6. Suorganizuokite lažybas

Ko Jums reikės: Televizoriaus, interneto ar kitos media priemonės.

Išsirinkite temą, dėl kurios lažinsitės. Pavyzdžiui, galite žiūrėti krepšinio ar bet kokios kitos sporto šakos rungtynes drauge ir palaikyti skirtingas komandas. Jeigu laimi jūsų komanda – partneris privalo patenkinti jūsų troškimus ir atvirkščiai.

7. Ką mėgstate labiausiai?

Ko Jums reikės: atvirumo ir fantazijos.

Tai – protinis žaidimas, padėsiantis išsiaiškinti, kam jūs bei jūsų partneris teikiate pirmenybę lovoje. Esmė paprasta: turite klausti partnerio intymių dalykų ir leisti jam pasirinkti iš dviejų variantų. Pavyzdžiui: „Mieliau rinktumeisi oralinį ar analinį seksą? Mieliau pasinaudotum vibratoriumi ar dildo?“ . Beje, turite ne tik pasirinkti atsakymą, bet ir paaiškinti savo apsisprendimą. Būkite sąžiningi!

8. Raskite skanumyną

Ko Jums reikės: šokolado ar bet kokio kito mėgstamo maisto.

Vienas iš jūsų nusirengia nuogas, užriša kitam akis ir užsega antrankius. Turite „paslėpti“ gabalėlį šokolado bet kur ant savo kūno, o partneris – surasti, naudojantis tik lūpomis. Taip pat galite išbandyti ir valgomus kūno dažus – išsitepkite jais intriguojančias kūno vietas (nepamirškite genitalijų) ir leiskite mylimajam pasimėgauti.

9. Pabučiuok mano...

Ko Jums reikės: vaizduotės ir laisvos valios.

Šis žaidimas sugrąžins jus į laikus, kai bučiavimasis buvo nauja ir be galo jaudinanti patirtis. Užriškite partneriui akis ir pradėkite apklausą. Klausinėkite: „Ar pabučiuotum mano čia?“, pirštu rodydami tam tikrą kūno dalį – lūpas, krūtis, genitalijas... Atminkite, partneris negali nieko matyti ir be galo jaudins jus abu! Kai išgirsite teigiamą atsakymą, klauskite „Kiek kartų?“ ir rodykite skaičius pirštais, taip pat paklauskite „Kokiu būdu, švelniai, grubiai..?“ Dar labiau paįvairinsite žaidimą pristatydami sekso žaisliukus. Po tokio žaidimo būsite iš tiesų įsiaudrinę! Kaip bebūtų, galėsite pabandyti kalbas paversti realybe.

10. Kas bus pirmas?

Ko Jums reikės: praktikos, praktikos, praktikos.

Tai gali būti iš tiesų intriguojantis žaidimas, ypač įdomus aktyviems partneriams. Pagrindinis tikslas yra pirmam pasiekti orgazmą. Į pagalbą galite pasitelkti sekso žaisliukus, vienas kito ar pačių savęs masturbaciją – nusistatykite savo taisykles. Taip pat galite nuspręsti, koks bus laimėtojo prizas: galbūt jausmingas masažas, o gal nepakartojamas oralinis seksas?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Tai piskis kas neleidzia
7 esame bande.. baigesi audringai.reikes ir kitus pameginti, puikus paivairinimas
Naujas komentaras