Erotinio masažo ABC (II)

couple-in-bed-9(2).jpg
 
1 komentaras
Tęsiame erotinio masažo pamokėlių ciklą. Praeitą kartą rašėme apie vaginalinį, šį kartą – apie analinį masažą pirštais. Skaitykite, bandykite, atraskite naują intymumo pasaulį!

Visų pirma, svarbiausia informacija: jeigu partneris atsisako mėgautis analiniais maloniais, neverskite jo, nedarykite spaudimo!Galite po truputį vis dažniau rankomis liesti sėdmenis, zoną aplink išangę... taip pratinti mylimą žmogų, kol šis galės tai priimti. Tačiau išgirdę kategorišką ne nenusiminkite, tikrai rasite kitokių, abiems malonių (galbūt neatrastų) pasitenkinimo būdų...

Beje, mėgaujantis bet kokiais analiniais malonumais svarbiausia – švara. Vonia ar dušas gali būti puiki vieta įžanginėms glamonėms. Partnerio išangėje buvusį pirštą ar sekso žaisliuką visų pirma nuplaukite, tik tada „naudokite“ vėl. Neatidumas, higienos normų nesilaikymas gali lemti rimtą infekciją. Ne mažiau svarbu yra naudoti daug tinkamo lubrikanto, pirmus kartus judėti kuo įmanoma lėčiau. Stebėkite vienas kito reakcijas, būkite supratingi, rūpestingi ir mėgaukitės intymumu.

Įsitikinkite, jog gerai (ir neaštriai) nusikirpote rankų nagus – antraip galite ne juokais sužeisti partnerį. Ilgesnius nagus turinčios merginos gali pabandyti paslėpti juos uždedant minkštus medvilnės gabaliukus ir užsimaunant lateksinę pirštinę. Beje, šioji, kaip ir pirštų prezervatyvai gali pagelbėti tiems, kurie bijo išsitepti rankas.

Vyrams

Kai kurie vyrai nėra atviri eksperimentams su šia kūno vieta, tarsi pasimėgavimas analiniu seksu verstų abejoti jų seksualumu, vyriškumu... Galbūt nuskambės keistai, bet tai, ko gero, supratimo stokos visuomenėje padarinys. Kaip bebūtų, visų pirma įsitikinkite, kad partneris nusiteikęs naujovėms.

Taigi, pirmiausia pirštus išsitepkite lubrikantu ir stimuliuokite partnerio sėdmenis. Pirštais vedžiokite ratuką aplink išangę, leiskite atsipalaiduoti. Kai pastebėsite, kad dingo įtampa, pabandykite įeiti į partnerio išangę – švelniai, trumpai, tarsi bandant. Pradėkite lėtai, palengva judėkite giliau, tik nepamirškite nuolat stebėti reakcijos, mimikos – ar ne per greitai ir stipriai masažuojate.

Be diskomforto patekę į vidų galite daryti daugybę dalykų: pabandykite judėti sukdami riešą, įeidami pirmyn – atgal, pirštukais sukite ratus liesdami išangės sieneles, jautriausius taškelius galite pamaloninti mažais sukinukais, glostelėjimais...  Pati išangė – labai jautri, joje daugybė nervinių galūnėlių. Kitas visiems stipriosios lyties atstovams ypatingas taškas – prostatos liauka (keletas centimetrų nuo išangės link bambos, šioje vietoje jaučiamas tarsi išsipūtimas).

Bene reikšmingiausias dalykas analinės stimuliacijos metu – orgazmas. Jeigu tuo metu jūsų pirštas bus viduje, lies partnerio prostatos liauką, neabejotinai dovanosite vyrui nepakartojamą malonumą... Tai – tris ir daugiau kartų už įprastą intensyvesnis pasitenkinimas, tad, ko gero,  sulauksite prašymo pakartoti..!

Moterims

Prieš priartėjant prie dailiosios lyties atstovės išangės, rankomis ir burna stimuliuokite jos vidinę šlaunų dalį, sėdmenis. Moterims atsipalaiduoti, susijaudinti, ko gero, reikės daugiau laiko. Daugybė jų yra turėję nekokių analinio sekso patirčių – dėl to, kad partneris judėjo per greitai, buvo neatsargus, grubus. Jei taip nutiko ir jūsų partnerei – pokalbis turėtų būti analinių žaidimų pradžia. Supraskite, kas buvo ne taip, venkite nemalonius pojūčius sukėlusių veiksmų.

Beje, nors gali užtekti natūralaus vaginalinio lubrikanto ar seilių, patariame nepamiršti ir lubrikanto, bent jau keletą pirmų kartų. Taigi, sudrėkinę pirštus lėtai judėkite aplink moters išangę. Jeigu jausite, kad partnerė tarsi spaudžia savo sėdmenis – ji įsitempusi. Raskite būdą ją atpalaiduoti – antraip tai bus dar viena nekokia patirtis. Bučiuokite jos kūną, galite „įjungti“ ir šiek tiek oralinių malonumų... Nepakenksite, jei pasirūpinsite ir gera muzika, žvakėmis – tai sukurs jaukesnę atmosferą.

Kai pagaliau pirštukais įeisite į mylimosios išangę, judėkite švelniai ir stebėkite, kas jai patinka. Naudokite kelias pagrindines technikas: judėkite ratu sienelėmis, įeidami giliau ir grįždami į pradžią... galite pirštu dėlioti taškelius. Pastebėję, kas partnerei maloniausia, maišykite kelias technikas... Svarbiausia: būkite švelnūs, atsargūs ir neskubėkite – pajautę įtampą turite sustoti ir leisti mylimajai vėl atsipalaiduoti.

 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
http:/www.erotinis-masazas.lt/
Naujas komentaras