Erotinio masažo ABC (III)

d37f8113efe41145ce2dc71edc2ca2ca-classifieds-d710c08892a87d6574352406c8f054e2web00011.JPG
 
3 komentarai
Tęsiame erotinio masažo pamokėlių ciklą. Šį kartą – apie iš tiesų neįprastą, dažnai porai dar neatrastą malonumą „fistingą“ – stimuliavimą kumščiu. Taigi...

Kas yra „fistingas“?

Dauguma žmonių žino stimuliaciją pirštais – tiek vaginalinę, tiek analinę, beje, dauguma neatsisako ir pasimėgauti šiais malonumais (per išangę galima pirštais stimuliuoti vyro prostatą ir sukelti iš tiesų nepakartojamą orgazmą...). Daugelis mėgaujasi ir keleto pirštų iškart teikiamais džiaugsmais, tačiau dar ne daug žmonių atrado naują pasitenkinimą – stimuliaciją (vaginos ar išangės) visu kumščiu. Trumpai tariant, tai ir vadinama „fistingu“.

Taip, tai įmanoma anatomiškai, beje, fistingas gali būti be galo jaudinantis intymus užsiėmimas. Iš tiesų galite įkišti visą sugniaužtą delną į partnerės vaginą, kartais net į partnerio (abiejų lyčių) išangę. Tiems, kam patinka stiprūs, masyvūs įsiskverbimai, fistingas – bene labiausiai iš proto varantis malonumas!

Beje, kažkokio pasirengimo fistingui nereikia nei vienam partneriui. Jei moteris jau turi vaikų, jos partneriui šios glamonės bus paprastesnės. Kaip bebūtų, pradėkite lėtai ir... žaiskite!

Turime tarti ir keletą įspėjamųjų žodžių: „fistingo“ metu elgdamiesi neapdairiai galite sužeisti partnerį. Ši glamonių rūšis nereiškia, jog turite sugniaužti ir įkišti delną. Stimuliacija turi būti lėta, labai švelni, be jokios prievartos, diskomforto.Būkite tikri, jog partneris sutinka išbandyti „fistingą“ ir mėgaukitės atsargiai, ypač pirmuosius kartus!

Svarbiausia čia – partnerių pasitikėjimas vienas kitu, stiprus tarpusavio ryšys. Taip pat svarbu nepamiršti lubrikanto – daug lubrikanto. Gerbkite partnerio nustatytus limitus, jausmus.

Kelios saugumo detalės

Visų pirma, nusikirpkite visus nagus, įsitikinkite, kad jie neaštrūs, rankos kiek įmanomai švelnesnės. Juk pirštai bus bene jautriausioje žmogaus vietoje, nenorite užgauti, sužeisti…

Naudokite lateksines pirštines.

Prieš pradėdami mėgautis analiniu „fistingu” įsitikinkite, kad švari ir tuščia jūsų išeinamoji anga, šiltu vandeniu pabandykite viską prasiplauti. Nenaudokite jokių dirgiklių, tik specialiai analiniams malonumams skirtą lubrikantą.

Nuo ko pradėti?

„Paruoškite“ partnerį.

Įsitikinkite, kad mylimas žmogus atsipalaidavęs, susijaudinęs, jaučiasi patogiai. Kai moteris lytiškai susijaudina, atsipalaiduoja ir jos vagina – ji tampa platesnė, ilgesnė, o tai šiuo atveju labai svarbu.

Analiniam „fistingui“ taip pat svarbus atsipalaidavimas. Jei partneris, jo išangė neatsipalaidavę, tokio dalyko kaip kumščio įstūmimas gali sukelti daugybę skausmo... Taigi, sujaudinkite ir lėtai imkitės veiksmo.

Naudokite lubrikantą...

Net jeigu tai – vaginalinis „fistingas“, o moteris – iš tiesų labai susijaudinusi. Šiam malonumui lubrikantas tik dar labiau pagelbės, ir kuo jo daugiau, tuo bus paprasčiau. Analinė anga apskritai negamina jokio natūralaus lubrikanto, tad šiuo atveju jis (daug) labai svarbu!Beje, kaip minėjome, lateksinė pirštinė taip pat gali būti puikiai išeitis saugiai, malonesnei stimuliacijai. Rinkdamiesi lubrikantą nepamirškite, kad tie, kurie sukurti aliejaus pagrindu, paprastai pažeidžia lateksą.

Pradėkite lėtai.

Pradėkite vienu ar dviem pirštais, po truputį „pridėkite“ trečią ir ketvirtą. Daugumai žmonių reikia šiek tiek laiko, kad galėtų iš tiesų atpalaiduoti raumenimis, tad nenustebkite, jei tokių vis „rimtesnių“ (ir malonesnių!) bandymų gali tekti imtis keletą dienų ar savaičių – tuomet jau galėsite stimuliuoti visa ranka.

Judėkite lėtai, neskubėdami. Būkite jautrūs partnerio jausmams, reakcijai – juk stengiatės, kad jo kūnas jus įsileistų giliau, turite būti švelnūs, atidūs.

Atsargiai judėkite pirmyn atgal, priverskite partnerį atsidurti transo būsenoje! Beje, viso stimuliavimo metu palaikykite ryšį, padėkite atsipalaiduoti, parodykite išvystytą empatijos jausmą.

Jeigu analinio fistingo metu staiga susitrauks partnerio išangė, jokiu būdų nepulkite traukti rankos! Palikite ją ten, kur ši yra, tik atpalaiduojant raumenis galėsite švelniai ištraukti pirštus. Priešingu atveju galite pažeisti vidaus audinį, užkliudyti raumenį, sukelti daugybę nemalonių pojūčių...

Nardykite viduje

Kai viduje bus jau penki pirštai – būsite beveik pasiekę tikslą. Dabar bus laikas, kai turite būti ypač jautrus, kai partneris „skraidys“ iš skausmo ir malonumo. Jei pajusite, kad mylimam žmogui jūsų veiksmai kelia nemalonius pojūčius, lėtai ištraukite ranką. Priešingu atveju, pasistenkite perkelti partnerį į neatrastojo orgazmo pasaulį! Pabandykite ištiesti ir sulenkti nyštį, ramiai, bet pasikartojančiai ranka suspauskite partnerį viduje.

Leiskite jam/jai vadovauti.

Klausykite partnerio, lai jis/ji pasako, kur vertėtų labiau suspausti, kada stipriau pajudinti pirštus, kada galbūt emocijų jau per daug... Svarbiausia – judėkite lėtai, ramiai, atsargiai, nesužeiskite. Žinoma, pirmą kartą galimi keisti pojūčiai, tačiau turėtumėte atskirti gerąjį (neįprastą) diskomfortą nuo blogo – iš tiesų nemalonaus.

Maloniai pabaigai...

Piršto sąnariai – sudėtingiausia rankos vieta, tačiau būtent jų pagalba dovanosite partneriui nepamirštamus pojūčius... Bandydami gniaužti pirštus viduje galite pajusti raumenų pasipriešinimą, tai natūralu. Paprašykite partnerio „pajudinti“ stimuliuojamos vietos raumenis, užlenkus vieną pirštą raumenys vėl atsipalaiduos. Mėgaukitės procesu!

Pagaliau!

Jei partneris mėgaujasi jūsų rankos buvimu viduje, stimuliuokite klitorį/ prostatą, judėkite. „Fistingas“ dovanoja nepaprastai intensyvius jausmus, tad geriausia būtų klausti mylimo žmogaus, kas šiam maloniausia. Patenkinę neskubėkite rankos ištraukti: visų pirma grąžinkite pirštus į pradinę padėtį ir tik tada lengvai išimkite po vieną/kelis pirštus.

Neabejojame, eigoje atrasite tai, kas maloniausia būtent jums... Tyrinėkite vienas kitą, mėgaukitės!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Vietoj kumscio geriau koja su guminiu batu. Ir daug lubrikanto....
http:/www.erotinis-masazas.lt/
Kitaip tariant siknu plesymo pradziamokslis :)))
Naujas komentaras