Erotinio masažo ABC (IV)

batai-63263286(1).jpg
 
1 komentaras
Pėdos skirtos ne tik vaikščiojimui. Tiesą sakant, jas panaudoti galima daugybėje veiklos rūšių, tarp jų ir seksualinėje. Masažas pėdomis – tai partnerio penio trynimas pėdomis, siekiant sužadinti susijaudinimą, seksualinį pasitenkinimą.

Tai – tiek vizualinis, tiek fizinis malonumas: kartais pasitenkinimas kyla matant vaizdą, kaip graži, tvarkinga pėda glosto pasididžiavimą, kartais – dėl neįprastos stimuliacijos.

Paprastai tariant, erotinis masažas pėdomis apima varpos apglėbimą ties pėdų išlinkimais ir glostymą aukštyn žemyn. Veiksmas kiek panašus į masturbaciją ar narvasadatą (seksą tarp krūtų), tačiau dauguma vyrų tvirtina, jog pojūčiai primena vaginalinę ar analinę sueitį.

Tai... ne kiekvienam vyrui, o gal..? Tam, kad pasimėgautumėte pėdų stimuliacija visai neturite jausti joms fetišą. Kartais susijaudinimą sukelia vien entuziazmas, jog darote kažką neįprasta. Noras tai pabandyti bei žmogaus pėdų „gerbimas“ (nesišlykštėjimas) – tai, ko reikia prieš pradedant. Taigi...

Visų pirma, svarbiausia yra paminėti gerą higieną, švarą. Pėdos gali būti glamonėjamos, laižomos, jos liečia intymiausias partnerio vietas, tad privalo būti nuplautos, taip pat svarbu pašalinti visą negyvą odą. Nepamirškite ir nusikirpti kojų pirštų nagų, įsitikinkite, jog nepalikote nei vieno aštresnio nago kampelio. Kai kurios poros mėgsta, kad moters kojų nagai būtų nulakuoti, tačiau tokiu atveju nepamirškite: lakuokite nagus bent parą prieš stimuliaciją, antraip partnerio burnoje galite palikti tam tikrų toksinių medžiagų.

Kitas svarbus dalykas kalbant apie erotinį masažą pėdomis – lubrikantas. Aliejaus, drėkinamojo kremo ar specialaus lubrikanto naudojimas padės pėdoms lengviau slysti partnerio oda; lubrikantą galite tepti tiesiai ant pėdų (vizualinis pasitenkinimas vyrams) ar ant tam tikrų vyro kūno vietų, su kuriomis pėdoms teks „susidurti“. Rinkdamiesi lubrikantą atkreipkite dėmesį, kad šis būtų lengvai pasisavinimas, nealergizuojantis bei tinkamas naudoji genitalijų srityje.

Jei erotinis masažas pėdomis jums – naujovė, drąsiai mėgaukitės ir eksperimentuokite! Intymume nėra nieko neteisingo, svarbiausia – partnerių susikalbėjimas, abipusis noras viską išbandyti, kažką atrasti.

Nuo ko viską pradėti?

Geriausia pradėti nuo pėdų masažo, glamonėjimosi ar didžiojo kojos piršto krimstelėjimo.  Vyras gali drąsiai bučiuoti ar glostyti partnerės pėdas. Beje, tai gali būti daroma ir tenkinant vienas kitą oraliniu būdu ar masturbuojant.

Pozos

Daugiausia šio masažo sėkmė priklauso nuo pasirinktos pozos. Gera padėtis leidžia moteriai jaustis patogiai, padeda išvengti kaklo, nugaros ar kojų skausmo. Kaip bebūtų, iš pradžių kojos gali jaustis apribotos, gali būti nelengva judėti, tačiau po truputį atrasite patogiausią jums ritmą. Nepatogumų metu partneris gali padėti moteriai prilaikydamas jos pėdas, drauge stimuliuodamas.

Taigi, populiariausios erotinio masažo pėdomis pozos:

Vyro viršenybės poza

Stipriosios lyties atstovas atsisėda ant neaukštos kėdės, kojas išskečia taip, kad partnerei būtų lengva prieiti. Ši apačioje atsigula ant nugaros, pakelia (ir kiek praskečia) kojas ir pėdomis apglėbia mylimojo penį.

Kitas variantas: moteris guli ant nugaros lovoje, vyras atsistoja šalia – taip, kad sėdmenys būtų prie lovos krašto. Tai leidžia stipriosios lyties atstovui neprarasti kontrolės (kai nori pritūpti, palinkti, atsitraukti ir pan.).

Lėktuvo poza

Abu partneriai atsisėda ant žemės arba ant lovos veidu vienas į kitą. Vienas partnerių ar abu atsilošia atgal, pasiremdami alkūnėmis (pasidėkite pagalvių – bus patogiau). Vyras išsiskečia, leidžia partnerei pakelti kojas ir apglėbti jo pasididžiavimą. Ši poza sudaro gana nemažą apkrovą dailiosios lyties atstovės šlaunims, klubams (kodėl nepasimankštinus?), tačiau kiekvienam partnerių leidžia mėgautis ypatingu vaizdu.

Labai seksuali (ir paprasta) minėtos pozos variacija: moteris guli ant pilvo, nusigręžusi nuo partnerio ir jį masturbuoja (nežiūrėdama). Tai vyrams – bene didžiausias malonumas: gali stebėti, kaip atsargiai partnerė bando apglėbti pasididžiavimą pėdomis, kaip lenkia kelius ir riečia užpakaliuką judėdama... Nepabandęs nesužinosi!

Moters viršenybė

Vyras guli ant nugaros (ant lovos arba ant grindų). Moteris atsigula ant viršaus pusiau raitomis – taip, kad pėdomis nevaržoma galėtų stimuliuoti penį. Beje, vyras gali glamonėti partnerės kūną rankomis.

Pažengusiems

Kai tik išmėginsite šią techniką, po truputį atrasite vis daugiau būdų ją patobulinti, vis daugiau būdų sustiprinti malonumą... Patariame išbandyti dar keletą dalykų:

Moteris gulėdama kojomis apsivynioja partnerio (tupinčio priešais) taliją, taip, kad pėdomis būtų patogu apgaubti penį. Iš pradžių tai gali pasirodyti nepatogu, tačiau kai priprasite, rasite geriausią poziciją – atrasite neįtikėtinus malonumus!

Pasinaudokite prieš tai aprašytomis pozomis, tik pėdas pakeiskite... didžiuoju kojos pirštu! Iš esmės nedaug kas keičiasi, tačiau pėdos linkių judesius pakeičia stipriausi dviejų didžiųjų kojos pirštų prisilietimai. Taigi, penis atsiduria tarp kojos pirštų. Tuomet arba moteris pirštais juda aukštyn žemyn, arba situaciją kontroliuoja stipriosios lyties atstovas.

Dar šis tas...

Kartais tikrai pravartu stimuliaciją rankomis pakeisti stimuliacija pėdomis. Tol, kol koncentruojamasi į visą intymumo procesą, į visą partnerį, o ne konkrečią kūno dalį – santykiai yra normalūs ir visada naudinga juos paįvairinti. Sėkmės eksperimentuojant!

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
mmm neblogas
Naujas komentaras