Erotinio masažo ABC (V)

sexy-body-girl-in-bed-TFM64-custom-print-wall-art-fabric-poster-for-room-decoration-home_jpg_640x640.jpg
 
1 komentaras
Kur yra G taškas? G-taškas yra priekinėje vaginos dalyje, priklausomai nuo moters, gali būti 2,5-5cm gylyje, kartais ir giliau. Tai mažytė ir grublėta pupelės dydžio liauka, analogiška vyrų prostatai. Lytiškai susijaudinus G-taško vieta gali padidėti iki riešuto dydžio, ypač nepaprastą malonumą tai atneša, jei mokate efektyviai valdyti šį tašką. Galite suteikti partnerei sparnus...

G taško technika

Visų pirma, į partnerės vaginą įkiškite kelis pirštukus, geriausia – maždaug 5 centimetrų gylyje. Judėkite pirštais, sukite ratus; pasistenkite išlaikyti pastovų kontaktą (lietimąsi) su vaginos sienelėmis, taip labiau atpalaiduosite ir sujaudinsite moterį. Beje, judėdami sukamaisiais judesiais, šiek tiek labiau spustelėkite vietą, esančią arčiausiai partnerės pilvo (ties 12 valanda). Nustoję judėti ratu, pirštų galiukais suimkite kiek gūbriuotą vietą prieš gaktikaulį, stimuliuokite pirštais spausdami į viršų, link pilvo. Tai – tiesioginė G taško stimuliacija, suteikianti puikių pojūčių, jei tik partneris geba subtiliai judėti pirštais. Lėtai, keisdami tempą sukite ratus, kartas nuo karto stipriau bėgiokite pirmyn atgal, vėl sulėtinkite tempą... Stebėkite partnerės reakciją ir išveskite mylimąją iš proto!

Kita labai sėkminga, tačiau įgudimo reikalaujanti kombinacija: Įeikite į partnerę pirštu (ar keletu), judėkite iš ir į ją, kiekvieną kartą paliesdami ar suspausdami ir G taškelį. Svarbiausia čia – patogiausio ritmo radimas, judėkite stebėdami moters reakciją ir padovanosite jai nepakartojamą malonumą!

G taško stimuliacija sueities metu

Žinoma,G taško stimuliavimas sekso metu tik dar labiau paaštrins pojūčius, paskatins didesnį pasitenkinimą. Svarbiausia šiuo atveju yra išsirinkti tinkamą pozą. Pavyzdžiui, „Amazonė klūpomis“,„Paleidimo aikštelė“ ir dauguma „Jis viršuje“pozų. Rinkitės, eksperimentuokite, mėgaukitės!

Sekso žaisliukai

Yra žaisliukai, sukurti specialiai G taško stimuliacijai – tai puikus būdas paįvairinti savo seksualinius pojūčius. Žaisliukai vibruoja jūsų pageidaujamu intensyvumu ir, kas geriausia, niekada nepavargsta. Jų dėka galite geriau pažinti savo kūną, atrasti,kokia stimuliacija jus jaudina labiausiai ir ateityje pasidalinti „žiniomis“ su partneriu.

 

Svarbiausia – mylėkite savo kūną, nesigėdinkite, eksperimentuokite ir nuolat gerinkite savo seksualinio gyvenimo kokybę!

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai (1)
http:/www.erotinis-masazas.lt/
Naujas komentaras