G-taškas: kas tai ir kodėl jo ieškoti

GSPOT-A-Four-Week-Course.png
 
3 komentarai
Kaip žinoma, moterų orgazmas dažniausiai kyla stimuliuojant klitorį. Tačiau jį galima pajusti ir kitu keliu. Mokslininkai kalba, kad tikrai yra kitų būdų priversti moterų pajusti didįjį O. Ir vienas iš jų – G-taško masažas.

Kas yra G-taškas?

G-tašką atrado ginekologas Grafenbergas – nuo jo vardo pirmosios raidės ir pavadintas šis taškas. Įdomu, kaip jis tai aptiko, tačiau šiuo metu kalba ne apie tai.

G-taškas – tai sritis, esanti vaginoje, ant jos priekinės sienelės. Iš esmės, čia konkretaus taško nelabai ir rasite.

Taip, egzistuoja dar keletą taškų vaginoje, tačiau būtent G-taškas leidžia moterims:

- greičiau susijaudinti;

- pajusti labai ryškų vaginalinį orgazmą, ir dažniausiai ne vieną;

- mėgautis vyro įėjimu į vaginą;

- ejakuliuoti moteriai.

Kaip bebūtų keista, dauguma moterų netiki, kad toks taškas egzistuoja. O be reikalo: jis toks realus, kaip kad nosis. Tad užsiimkime G-taško paieškomis dabar pat!


Kaip rasti G-tašką? Praktikuojamės

Viskas, ko jums dabar reikia, tai vienuma, lova, švarios rankos ir visiškai tuščia šlapimo pūslė.

Atsigulkite ant lovos ir atsipalaiduokite. Įveskite į vaginą vidurinį pirštą ir susipažinkite su pojūčiais. Kokia yra vaginos sienelė?

Paverskite ranką delnu į viršų, šiek tiek sulenkite pirštą, kad jis liestų priekinę vaginos sienelę. Dabar reikia užčiuopti gaktikaulį ir užsikabinti už jo pirštu kaip kabliuku.

Piršto pagalvėle atsargiai lieskite paviršių – į viršų, į apačią, į šonus... Pats taškas G yra ne ant odos, bet po oda, todėl jį reikia pakankamai paveikti, kad pajustumėt.

Kuo daugiau liečiate, tuo labiau keičiasi vaginos sienelės paviršius: iš pradžių jis tvirtas ir graublėtas, po stimuliacijos – minkštas ir malonus.

Jei jūs nieko nejaučiate, pabandykite daugiau spustelėti, arba pačiupinėkite šiek tiek žemiau ar aukščiau. Kartais G-taškas yra nestandartinėje vietoje, o kažkur prie jos. Gali būti, kad jūsų pirštas trumpokas, ir jūs tos vietos nepasiekiate. Gal pasinaudokite specialiu sekso žaisliuku?

Klausykite savo kūno. Ar pradėjote jaudintis? Kaip stipriai? Ar gali jūsų veiksmai bei manipuliacijos pasibaigti orgazmu be klitorio stimuliacijos? Jei taip, kodėl gi nepabandyti?

Kai kurios moterys ilgai ir stipriai stimuliuojant G-tašką gali patirti ir moterišką ejakuliaciją (skvirtą). Būtent dėl šio dalyko kyla labai daug klausimų. Tačiau gėdytis skvirto tikrai nereikia – atvirkščiai, daugelis vyrų didžiuojasi savo moterimis, kurios ejakuliuoja. Kalbama, kad šio proceso malonumas yra labai stiprus ir užimantis kvapą.


O jei susijaudinimo nebuvo?

Po visų paieškų, paanalizuokite savo įspūdžius. Ar galite nupasakoti, kur yra G-taškas? Ar skyrėsi kuo nors šis orgazmas nuo, tarkim, klitorinio? O jei vis dėl to neradote šio taško? Svarbiausiai – nenusiminkite anksčiau laiko!

Pabandykite dar kartą paieškoti G-taško: su sekso žaisliukais – falo imitatoriais, vibratoriais ar kitais specialiais daikčiukais. Kai kurios moterys tik taip ir randa šią slaptą vietą. Pasikvieskite į G-taško paieškas partnerį – paieškokite pozų, kuriose jį atrasite.

Ir atminkite, kad ne visos moterys iškart atranda savo G-tašką, joms prireikia ne vieno bandymo. Tačiau kai tik rasite, laikykite šį atradimą kuo tvirčiau ir naudokite kuo dažniau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Manau butu nepamaišes ir normalus paveikaliukas vaizduojantis kur tai yra
beieskodami jo patemkinsite moteri-va ir visi burtai
Pats nerealiausias orgazmas G taško !
Naujas komentaras