Geriausios sekso pozos, kurias privalo žinoti kiekviena moteris

durex-sex-positions-the-basics-hero-durex-uk_2048x2048.jpg
 
Visi teikiame pirmenybę skirtingiems dalykams, kai kalba eina apie seksą. Vieni mėgsta kontroliuoti padėtį, kiti kontrolę perleidžia partneriui, dar kitiems svarbiausia susilaukti kūdikio. Sekso pozų yra tiek daug, kad galime priskirti po vieną kiekvienam gyvenimo atvejui. Tam, kad sužinotumėte, kokias sekso pozas verta išbandyti kiekvienai moteriai, sudarėme šį sąrašą, skaitykite!

Kai trokštate susilaukti kūdikio: misionieriaus poza

Akivaizdu, kad pastoti galite vien tik užsiimdami seksu. Tačiau, jei norite padidinti šansus, sveikatos ekspertai pataria mylėtis misionieriaus poza. Tačiau tai neturėtų būti tiesiog įprasta pozicija, kai partnerė guli apačioje – partnerės klubai turėtų būti kiek pakelti, tai padaryti galite po nugara pasidėjusi keletą pagalvių. Tokia poza atlaisvins kelią spermatozoidams, leis jiems lengvai pasiekti kiaušialąstes. Be to, mylintis tokia poza, sperma vaginoje užsilieka kiek ilgiau, palyginti su kitomis pozomis.

Dar vienas naudingas patarimas: pasistenkite pasiekti orgazmą. Tada ne tik puikiai jausitės, o ir tikimybė pastoti padidėja, kai partnerė pasiekia malonumo viršūnę.

Kai norite pajusti kontrolę: partnerė viršuje

Jei truputį nepasitikite savimi lovoje, tačiau norite įgauti daugiau pasitikėjimo savimi, tokia poza, kai partnerė viršuje, padės išspręsti šią problemą. Šioje pozoje moteris kontroliuoja viską: nuo tempo iki orgazmo. Pozų, kai partnerė viršuje yra be galo daug, todėl rinkitės tai, kas tinkamiausia jums.
 
Kai trokštate užtikrinto orgazmo: CAT

Moterys, laikas pajusti orgazmą! Greičiausiai, esate atradę pozas, kurios jus priverčia pajusti taip geidžiamą orgazmą, tačiau mokslas įrodė, jog ši poza orgazmą garantuoja: CAT (angl.  coital alignment technique). Tai puiki misionieriaus pozos variacija, kai partneris slysta partnerės kūnu, apkabinęs partnerę pečiais, o jūsų intymios vietos intensyviai liečiasi viena į kitą. Mylintis šia poza, klitoris ypač stipriai stimuliuojamas (37 procentams moterų reikia klitorinės stimuliacijos, norint pasiekti orgazmą).

Kai norite uždelsti partnerio ejekuliaciją: lapės poza

Priešlaikinė ejakuliacija gali reikšti, jog parteriui derėtų kreiptis į medikus, tačiau yra kelios sekso pozos, kurios gali padėti jam nebaigti per greitai. Visų pirma, misionieriaus poza, mylintis šia poza, partneris gali lengviau kontroliuoti save, kai pajunta, jog ejekuliacija artėja. Tačiau, jei mylitės šia poza dažnai ir trokštate įvairovės, pabandykite lapės pozą. Ši poza panaši į misionieriaus, tačiau partnerės kojos užkeliamos ant partnerio pečių. Įsiskverbimas labai gilus ir intensyvus, o partneris galės kontroliuoti save.


Kai partneris apdovanotas gamtos: kryžiukas

Nors porno industrija bando įrodyti, jog tik vyras, kuris yra apdovanotas gamtos, suteiks moteriai malonumą, realybė yra kiek kitokia. Per didelis vyro penis skverbties metu gali sukelti skausmą, tačiau tik tuo atveju, jei mylitės netinkama poza. Iš tiesų, derėtų vengti tų pozų, kuriose įsiskverbimas būna itin gilus. Jei partneris apdovanotas dideliu peniu, intensyvios sueities metu jis gali atsimušti į moters gimdos kaklelį, o toks kontaktas dažniausiai nebūna malonus.

Taigi, jei susidūrėte su panašia problema, štai jums sprendimas: partneris atsigula ant šono, partnerė gulasi statmenai jam, apsikabindama kojomis partnerio kūną. Tokia poza leidžia moteriai kontroliuoti įsiskverbimo gylį, taip pat apriboja parterio judesių diapazoną.

Kai partneris neapdovanotas gamtos: kaubojė

Ekspertai tvirtina, jog penio dydis yra tik maža dalelė, nuo kurios priklauso sekso metu patiriamas malonumas, tačiau yra konkrečių pozų, kurias rekomenduoja sekso ekspertai, jei partneris turi mažesnį penį. Pati geriausia poza – kaubojės. Vietoj to, kad partnerė judėtų aukštyn, žemyn, reiktų judinti klubus ratais. Ši poza puiki tuo, jog įsiskverbimo gylis gilus ir, tiesą pasakius, neleis jo peniui iškristi. Na, o jei teikiate pirmenybę misionieriaus pozai, užkelkite kojas partneriui ant pečių.

Jei jaučiate neįprastus skausmus: preliudija

Pirmiausia, skausmingas seksas nėra normalu ir to neturi būti kas kartą mylintis. Taigi, jei patiriate skausmingą seksą, kreipkitės į ginekologą, kad įsitikintumėte, kad neturite jokių sveikatos sutrikimų, tokių kaip infekcija ar endometriozė.

Jei visgi sergate endometrioze, yra keli maži triukai, kurie padės padidinti malonumą, jaučiamą mylintis. Pirmasis: lubrikantas. Naudokite daug lubrikanto. Lubrikantas, pagamintas vandens pagrindu, tiks net ir tada, jei į žaidimą įtrauksite ir sekso žaisliuką, tuo tarpu lubrikantas, pagamintas aliejaus ar silikono pagrindu, gali suardyti lateksinius prezervatyvus, taip pat netinka su sekso žaislais.

Taip pat rekomenduojame ilgą įžangą. Tai ne tik padės labiau susijaudinti, bet ir padidins natūralią lubrikaciją, o skverbtis taps mažiau skausminga. Be to, išmėginkite tokias sekso pozas, kur partnerė būna viršuje, tai suteikia kontrolę, todėl ji galės jaustis patogiau ir laisviau.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras