Ilgo sekso metodika

131224-snow-postpartum-sex-tease_uzxlv1.jpg
 
8 komentarai
Dauguma vyrų gali atlikti net ir šešis lytinius aktus per naktį, o kiti, atvirkščiai, vieną. Kur gi paslaptis? Į šį klausimą norėtų gauti atsakymą ir vyrai, ir moterys.

Norėdami visiems laikams atsikratyti Jus kamuojančios problemos, skubėkite įsigyti knygą  "Kaip prailginti seksą". Ji laukia Jūsų!

Pagal sociologines apklausas, 20 metų vaikinai gali atlikti nuo 2 iki 5 lytinių aktų per naktį, o artėjant link 35-40 metų, aktyvumas sumažėja du kartus, ir kuo vyresnis vyras, tuo mažiau jis gali.

Keli aktai per naktį merginoms yra labai svarbūs, kadangi ne kiekviena pasiekia orgazmą po pirmos sueities, be to, padidėja jų jautrumas, jausmingumas, kai jos nori „dar, dar ir dar“. Pagal tyrimus, moteriai optimalus variantas – du-keturi kartai per naktį.

Už galimybę vyrui užsiimti seksu per naktį keletą kartų veikia hormonas testosteronas, atsakingas už susijaudinimą. Vis dėl to, ilgoji naktis priklauso ir nuo psichologinių faktorių.

Kad taptumėte nenuilstamas meilužis, reikėtų palaikyti sportinę fizinė formą, sveikai maitintis ir pailsėti prieš seksą keletą valandų. Naudingam sportui galima priskirti futbolą ir plaukiojimą, kurie stiprina kraujotakos sistemą.

Ir, vis dėl to, to yra maža. Kad išmoktumėte mylėtis per naktį keletą kartų, reikėtų išanalizuoti keletą metodikų, kurios leis pasiekti norimo rezultato. Reikėtų žinoti, kad vyrų orgazmas ir ejakuliacija nėra identiškas jausmas. Galima pasiekti malonumo piko, tačiau neišlieti spermos.

- Vyrai, galintys atlikti keletą lytinių aktų per keletą valandų arba per naktį, idealiai taiko techniką, kuri padeda pajusti malonumą ir neišlieti sėklos. Ši technika yra išskiriama urologo Simanzomo, kuris teigia, kad pasiekus didžiausią piką, reikia sustoti ir tai padaryti keletą kartų. Finale, kaip teigia praktikai, jūs išmoksite kontroliuoti savo orgazmus, neišliejant sėklos.

- Prieš pat ejakuliaciją galima imituoti kliūtį, užspaudus galvutę trimis pirštais kaip kamštuku, išlaukti apie 30 sekundžių, kol stiprūs pojūčiai dings. Po to, galima vėl tęsti lytinį aktą. Išmokite tokios technikos, kad galėtumėte sustoti 4-5 kartus.

Fiziologiškai vyriškos lyties atstovai – labai įdomūs individai. Prieš orgazmą, jų kiaušiukai prisitraukia arčiau kūno: jei jie negalėtų taip stipriai prisitraukti, vyras negalėtų išlieti sėklos. Todėl, jei norite sulaikyti ejakuliaciją, užtenka tuo momentu, kurio jums reikia labiausiai, patempti kiaušiukus į apačią ir jūs prailginsite kuriam laikui spermos išsiliejimą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Kodel vyrai nemyli savo moteri nes as savo vaikina myliu.
"Kiaušiukai" net nusijuokiau,ne tai,kad parasytu Sėklidės.. :D
tikrai ne kiekvienam, net ir normaliam, vyrui visada gera matyt laimingą moterį. ilga laiką draugavau su vyru, kuris dažniausiai siekdavo patenkinti tik savo poreikius. dėl manęs tikrai retai stengdavosi. vyras jis kaip vyras, bet tame reikale žiauriai didelį minusą turėjo. pajausti malonumą tikrai norisi, bet kai po keletos mėnesių gali ant vienos rankos pirštų suskaičiuot orgazmų skaičių, nors myliesi kone kasdien, vadinasi kažkas negerai...
tikrai labai svarbu, kad vyras būtų geras lovoje.
Manau, naudingi patarimai. Juk bet kuriam normaliam vyrui visada labai malonu, kai mato patenkintą moterį.
neblogai
Mano vyras ta moka uz tai uz jo ir tekejau, nes jis nuostabus lovoje ir jau 10m. toks pats geras:)
Istvermingas vyras lovoje - tai rojus :)
ilgo sexo metodika,,vaje....mano gyvenimo palydovas...sako reik labai mylet moteri...ir jos noreti,,ir ir sexas tada bus daug daug valandu ir nesinores baigti niekada...
Kokie dar kiaušiukai? Kas čia per nusišnekėjimas? Išmokit rašyti
Naujas komentaras