Ką poros turėtų žinoti apie grupinį

groupJPG.jpg
 
Kai poroje abu partneriai randa bendrą kalbą ir nusprendžia, jog atėjo laikas į lovą priimti daugiau žmonių, belieka tik pasiruošti grupinio sekso vakarui! Tačiau kaip ir bet koks pirmas kartas, taip ir pirmoji orgija kelia ne tik jaudulį, bet ir didžiulį nerimą.

Taigi, kaip jam ir jai gauti maksimalų pasitenkinimą ir sumažinti galimų rizikų tikimybę.
 


Taisyklė Nr. 1 - Lygios visų narių teisės

Jokių žiūrovų. Prieš nutardami pasinerti į grupinio sekso aktą, aptarkite šią sąlygą su kitais orgijos dalyviais bei duokite vieni kitiems priesaiką, jog nebūsite tik stebėtojais. Taip pat įsidėmėkite – jokių išmaniųjų, kamerų ir foto kadrų! Saugokite savo privatumą. 


Taisyklė Nr. 2 - Lyderių pora nustato toną

Kai kurios poros turi sukūrusios tam tikras žaidimo taisykles (pavyzdžiui, keitimasis partneriais, glamonės su kitais, jokių bučinių ir pan.). Ir iš tiesų, visos šios taisyklės sumažina nemalonių netikėtumų riziką bei padeda įsijausti į patį žaidimą. Žinant ko daryti negalima, daugiau laisvės lieka tam,  kas leidžiama. Įprastai grupinio sekso taisykles ir toną nustato dominuojanti pora, kurios iniciatyva ir buvo nutarta surengti grupinio sekso vakarėlį. 


Taisyklė Nr. 3  - Taupykite  energiją

Pirmoji grupinio sekso dalyvių klaida, bandymas parodyti visus savo talentus. Neskubėkite, suspėsite išbandyti viską! Atminkite, jog jei tokio akto metu netausosite energijos, veiksmo viduryje būsite  tiesiog išsekę. Grupinio vakarėlio medu naudokitės patikrintais metodais, kurie leidžia patirti malonumą be didelių pastangų. 


Taisyklė Nr.4  - Naudokite tik asmeninius sekso žaislus

Prieš aptardami grupinio sekso vakaro sąlygas, visi akto nariai turi sutarti ir dėl žaisliukų ir prezervatyvų naudojimo. Paprasčiausias būdas, kaip sumažinti lytiniu keliu plintančių ligų riziką iki minimumo, tai savų žaisliukų naudojimas! Kiekviena pora naudojasi tik savo žaisliukais, savo dezinfekavimo priemonėmis ir savo  prezervatyvais. Jei norite patenkinti sekso žaisliuku kitos poros narį, naudokite tik jo atsineštą žaisliuką! Jog netyčia nesumaišytumėte žaisliukų, ant stalo galite surikiuoti žaisladėžes, ant kurių būtų surašyta, kuri skrynia kieno. Taip pat nepamirškite kas kartą, prieš keičiant partnerį, pasikeisti ir prezervatyvą. 


Jei vis dar nežinote, ar taisyklių galutiniam jūsų sprendimui priimti pakanka, dar kartą apžvelkite grupinio sekso pliusus ir minusus. 
 

Grupinio sekso privalumai:

Seksualinė laisvė. Naujos emocijos ir nauji potyriai padės atrasti naujų erogeninių zonų. Be to, išmoksite suteikti malonumą kitiems.

Ilgai lauktas orgazmas. Yra nemažai moterų kurios su partneriu negali pajusti orgazmo, o didysis “O” jas aplanko tik vienumoje. Tačiau su laiku vienatvėje patirtas malonumas praranda visa savo žavesį, tad galimybė patirti palaimą grupėje žmonių yra vienas didžiausių tokio sekso privalumų. 

Daugkartinė ejekuliacija. Grupinio sekso metu, dėl ypač didelio jaudulio, vyrams pasiekti erekciją  ir ejekuliuoti kelis kartus iš eilės yra žymiai lengviau nei užsiimant seksu dviese. 
 

Grupinio sekso trūkumai:

Erekcijos disfunkcija ir negalėjimas susijaudinti. Kartais vyrai esant nepažįstamoms aplinkybėms tiesiog negali susijaudinti. Tai gali būti nuostabus pliusas ištikimybės prasme ir didžiulinis minusas grupinio sekso aplinkoje.  

Žlugę santykiai ir dingęs pasitikėjimas. Niekada negali žinoti, kaip seksas su kitais asmenimis paveiks antrosios pusės ir jūsų pačių reakciją. Tad prieš žengiant šį žingsnį, turėkite omenyje  ir tai. 

Informacijos atskleidimas. Kiekvienas turi asmeninį gyvenimą ir kiekvienas saugo savas paslaptis. Kada paslaptys tampa bendros, tikimybė paslapčiai tapti vieša – padidėja.

Infekcijos ir nėštumo rizika. Visada yra tikimybė užsikrėsti LPL, o nėštumo atveju, nustatyti tėvystę gali būti sunku. 


Jei nutarėte pasinerti į grupinio sekso nuotykį, viską skrupulingai suplanuokite, apibrėžkite griežtas ribas ir taisykles bei būkite tikri, kad šį sprendimą vienodai noriai primate  abu!


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras