Ką turite žinoti, prieš pradėdami naudoti analinius rutuliukus?

anal-beads-foreplay.jpg
 
Šis analinis žaisliukas taip vadinamas todėl, kad yra sudarytas iš sujungtų karoliukų. Kadangi karoliukai sujungti, žaislo naudojimas paprastas, o visa malonumo paslaptis – išėmimas. Kartais kiekvienas karoliukas būna truputį didesnis už prieš tai buvusį, kartais visi karoliukai būna to paties dydžio. Jei domitės tokio tipo analiniais žaislai, skaitykite toliau.

1. Išbandykite analinius karoliukus duše

Jei bijote bandyti analinius žaislus dėl nešvaros, mėgaukitės analiniais malonumais duše. Tačiau prisiminkite, jog vanduo neturi būti naudojamas kaip lubrikantas, todėl pasirinkite geros kokybės lubrikantą (galite rinktis silikono pagrindo, jei žaisliukas nėra silikoninis). Galite rinktis stiklinį ar metalinį žaislą, nes šios dvi medžiagos leis pažaisti skirtingomis temperatūromis.

2. Analiniai rutuliukai skiriasi nuo kaiščio

Analiniai kaiščiai suteikia visiškai kitokius pojūčius, nei analiniai rutuliukai. Kaiščiai sukurti anusui ir turi tenai likti, na o rutuliukai suteikia malonumą, kai jie stumiami į ir iš analinės angos. Žinoma, karoliukai suteikia pilnumo jausmą, kaip ir kaiščiai, tačiau pusė dėl karoliukų patiriamo malonumo slypi būtent jų ištraukime. Galite ištraukti juos ir įsiskverbti vėl, ir vėl. Toks judesys stimuliuoja nervų galūnes, esančias ties sfinkteriais.

3. Nesirinkite pigaus žaislo

Nesirinkite pigių analinių rutuliukų, tokie rutuliukai dažniausiai gaminami iš pigaus plastiko. Jų virvelė per plona, todėl nėra patikima, o juk nenorite, kad būdamas viduje, žaislas imtų ir suplyštų. Be to, ant pigaus plastiko labai kaupiasi bakterijos, kurių kruopščiai pašalinti praktiškai neįmanoma.

4. Silikonas – pati geriausia medžiaga pradedantiesiems

Medicininis silikonas – saugus kūnui, ne porėtas, o iš tokios medžiagos pagamintus sekso žaislus labai lengva prižiūrėti. Kad išvalytumėte silikoninį žaisliuką jums prireiks tik muilo ir šilto vandens, tačiau rekomenduojame naudoti ir antibakterinį purškiklį papildomai apsaugai.

5. Žaiskite vieni

Jei esate pradedantysis analinių malonumų pasaulyje, rekomenduojame pabandyti analinius žaisliukus vienam. Tam, kad žinotumėte, kas jums patinka, o kas ne, puiku naujoves išbandyti vienumoje. Be to, nejausite jokio spaudimo, o jei bandysite tai su partneriu, pasikalbėkite apie tai prieš bandydami ir įsitikinkite, kad abudu jaučiatės tam pasiruošę.

6. Pradėkite nuo mažesnių žaisliukų

Jūsų akys gali būti didesnės, nei jūsų anusas. Analiniai rutuliukai dažniausiai prasideda nuo mažo ir po truputį didėja. Pradedančiajam rekomenduojame pradėti nuo tokių rutuliukų, kuriuos sudaro trys ar keturi rutuliukai, kurie prasideda nuo mažo ir baigiasi vidutinio dydžio karoliuku.

7. Neskubėkite ir naudokite labai daug lubrikanto

Įkišdami ir ištraukdami analinius rutuliukus neskubėkite: atsargiai įkiškite juos į analinę angą ir taip pat atsargiai ištraukite. Švelniai elkitės, nes analinė anga nedrėksta pati, o per staigūs judesiai gali sukelti įtrūkimus. Jei naudojate silikoninius karoliukus – naudokitės vandens pagrindo lubrikantu. Jei karoliukai stikliniai ar metaliniai, galite rinktis ir silikono pagrindo lubrikantą. Rekomenduojame šiek tiek lubrikanto užtepti tiek ant kūno, tiek ant paties žaisliuko.

8. Nepamirškite giliai kvėpuoti

Taisyklės, galiojančios bet kokiems analiniams malonumams yra paprastos: neskubėkite, naudokite kokybišką lubrikantą ir giliai kvėpuokite. Diafragminis kvėpavimas padės atpalaiduoti dubens raumenis, o dėl atsipalaidavimo visa patirtis bus malonesnė. Tam, kad patikrintumėte, ar kvėpuojate nuo diafragmos, uždėkite vieną ranką ant krūtinės, o kitą ant bambos, kvėpuokite per nosį. Ranka, uždėta ant bambos turi pakilti pirma, o ranka, uždėta ant krūtinės turėtų beveik nejudėti.

9. Užmaukite prezervatyvą ant analinių rutuliukų, jei naudojate juos ne vienas

Taip pat galite užmauti prezervatyvą, jei analiniai rutuliukai pagaminti iš porėtos medžiagos (pavyzdžiui, želinės), tokiu būdu sukursite apsauginį barjerą nuo bakterijų. Jei žaisliuku dalinatės su partneriu, prezervatyvas taip pat nepakenks – jausite kiekvieną karoliuką, tačiau nuėmus prezervatyvą žaisliuką bus lengviau išvalyti. Įsitikinkite, kad prezervatyvas nėra su silikono pagrindo lubrikanto ir savo sudėtyje neturi jokių nuskausminančių komponentų (skausmas yra rodiklis, kad metas sulėtinti ar baigti).

10. Labai pravers šlapios servetėlės

Netvarkos lygis labai priklauso nuo to, kaip gerai pažįstate savo kūną ir virškinimo sistemą. Jei norite apsišvarinti prieš naudodami analinius rutuliukus, turite nemažai pasirinkimo variantų: jei norite greitai apsišvarinti, galite naudoti šlapias servetėles, kurių sudėtyje nėra alkoholio ir pridėtinių kvapų. Na, o jei galite skirti tam kiek daugiau laiko, galite pasinaudoti klizma. 

11. Žaislus valykite iš karto po naudojimo

Analinėje angoje gyvena tokios bakterijos, kurioms pasklisti reiktų neleisti, todėl išskalbkite nešvarius rankšluosčius ir patalynę, atsikratykite panaudotų prezervatyvų ir gerai išplaukite žaislus iš karto po naudojimo.

12. Yra keli analinių karoliukų naudojimo būdai

Galite ištraukti juos, kai pajusite, jog tuoj baigsite – tai suteiks nepakartojamą orgazmą, arba analinius rutuliukus galite naudoti įžangoje prieš lytinį aktą. Analiniai rutuliukai saugiai likti jūsų užpakaliuke gali 2 – 3 valandoms.

13. Išbandykite vibruojančius rutuliukus

Dar intensyvesniam malonumui siūlome išbandyti analinius rutuliukus su papildoma vibracija, arba galite panaudoti mažą kulkos formos vibratorių – tiesiog pridėkite jį prie rutuliukų, kai šie yra jūsų analinėje angoje. Vibracija ne tik suteiks papildomo intensyvaus malonumo, bet ir padės atpalaiduoti raumenis.

14. Prieš įterpdami didesnį, pasijauskite patogiai su mažesniu karoliuku

Tam, kad apšiltumėte, įterpimo ir ištraukimo veiksmą pakartokite kelis kartus su mažiausiu rutuliuku, po to galėsite įterpti ir didesnį.

15. Nebijokite atlikti kelių veiksmų vienu metu

Kadangi analiniai rutuliukai gali būti naudojami ir nenaudojant rankų, šios lieka laisvos, o tą galite išnaudoti kitiems erotiniams reikalams. Masturbuokitės, žaiskite su speneliais, žaiskite su partneriu. Be to, analinius rutuliukus galite naudoti ir vaginalinio sekso metu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras