Kai vyras atsisako mylėtis…

 
3 komentarai
Ši situacija šeimose iškyla gana dažnai, todėl tikrai verta panagrinėti priežastis, kodėl taip vyksta ir ką reikia keisti, kad ši situacija nebesikartotų.

Pagrindinės nenoro mylėtis priežastys

1. Nuovargis. Vyrai, visą dieną dirbdami fizinį darbą, atiduoda jam visą savo energiją, todėl vakare jau nebenori galvoti apie seksą. Tokią priežastį reikia pateisinti ir palaukti to vakaro, kada jis namo sugrįš nepavargęs ir pats jūsų užsigeis.

2. Įtampa. Nutinka taip, kad didelę įtampą patiriantys vyrai trokšta mylėtis, tačiau kartais – atvirkščiai – jie atsisako sekso, nes nori vakarą ir naktį praleisti ramiai ir gerai išsimiegoti.

3. Pyktis. Jei susipykote su vyru, natūralu, kad tą akimirką jis tikrai nežiūrės į jus kaip į potencialią sekso partnerę, todėl arba pasistenkite jį originaliai sugundyti arba malonias glamones su laiminga pabaiga perkelkite kitai dienai.

Kaip sugundyti vyrą, kuris atsisako mylėtis?

1. Įspūdinga vakarienė. Vakarienė žvakių šviesoje su jūrų gėrybėmis ir putojančiais gėrimais – tikrai nėra banalu. Tai puiki preliudija į nuostabią naktį, kuria tikrai abu liksite patenkinti.

2. Šokis. Pasipuoškite seksualiais drabužėliais arba jo dovanotu apatiniu trikotažu, įsijunkite abiem patinkančią muziką ir sušokite jam viliojantį ir gundantį šokį, kurio jūsų vyras tikrai nepamirš.

3. Maudynės dviese. Kas gali būti jaukiau už žvakių šviesa apšviestą vonią, daug kvapnių putų ir vienas kito prausimąsi? Jau nuo senų senovės vienas kito prausimas buvo laikomas ypatingu ritualu, kurį perkėlus į šias dienas pavyktų išgauti neblogą preliudiją.

 
Komentarai (3)
priciom tos zvakes nx? jei tam virs galvos liutras yr ;D
anaiptol ne visos atsisakymo myletis priezastys. ir anaiptol ne visi sprendimo budai. taaaaciau..kartais nereikia nei gundyti, nei terorizuoti seksui.. visi esam zmones ir galim kartais nenoreti uzsiimti seksu. kiekvieno gi skirtingas libido, potraukis, galimybes ir norai
"3. Maudynės dviese." zjbs jei turit vonias 2x2m. nes tose "lietuviskose" vonisoe visiskai jokios romantikos, kai vos telpi dviese
Naujas komentaras