Kaip atpažinti suvaidintą orgazmą?

1_G7BfDMo0wc4hl_w6bJ2H5Q.jpeg
 
17 komentarai
„O taip, taip, taip“, - palaimos pilni atodūsiai ir po visą kūną sklindantis aukščiausias pasitenkinimas. Tačiau kartais visa tai gali būti netikra. Niekam ne paslaptis, kad orgazmas kartais yra suvaidinamas.

Sudaromas klaidingas įspūdis

Moterys turėtų žinoti, kad vaidindamos orgazmą jos tik sudaro klaidingą įspūdį vyrams, neva šie viską daro teisingai. Tokiais atvejais pastarieji ir toliau tęsia tai, kas dailiosios lyties atstovių iš tikrųjų „neužveda“. Moteris neturėtų bijoti vyrui pasakyti savo norų, nes tai bus tikrai įvertinta.

Net ir su geriausiu meilužiu moterys ne visada gali patirti orgazmą. Dėl to nereikia nerimauti. Pasiekti didžiąja palaimą gali kliudyti nuolatinis dabartinio gyvenimo palydovas, stresas arba alkoholis bei kiti kvaišalai. Taip pat svarbu moterų klausti apie jų norus, kurie gali būti labai skirtingi. Jeigu buvusioji draugė alpdavo iš malonumo, kai jai būdavo laižomas pėdos nykštys, nereiškia, kad tai patiks naujajai.

Beje, vyrai turėtų atsiminti, kad moterys mėgaujasi seksu ir nepatirdamos orgazmo.

Vaidina ir vyrai

Monopolijos orgazmo vaidinime moterys neturi. Taip elgiasi ir vyrai, nors čia vaidybą nuslėpti ir sudėtingiau. Kodėl jie meluoja? Galbūt išgyvena stresą, nervuojasi, yra nepakankamai susijaudinę, saugosi besibaigiančios erekcijos ar yra išgėrę per daug svaigiųjų gėrimų. Taip pat, vyrai baiminasi, jog jiems nepatyrus orgazmo, moterys išsigalvos, kad yra nepakankamai patrauklios arba partneris joms neištikimas.    

Fiziniai signalai puikiai išduoda, kada iš tiesų buvo pasiektas devintasis dangus. Tad jeigu galvojate, kad partneris viską suvaidino – atkreipkite dėmesį į juos. Žinoma, kiekvienas orgazmas yra skirtingas ir kiekvienas asmuo tai išreiškia kitaip, tačiau kai kurie aspektai visiems išlieka tokie patys.

Kūno ženklai, kad moteris tikrai patyrė orgazmą:

 • Moters klitoris, jai susijaudinus, padidėja ir patamsėja;
 • Speneliai sustandėja, krūtys tampa jautresnės prisilietimams;
 • Padažnėja kvėpavimas;
 • Krūtinę bei skruostus išmuša raudonis;
 • Patyrus orgazmą makšties raumenys pradeda susitraukinėti. Pirmieji susitraukimai būna stipresni ir kartojasi kas kelias sekundes.  

Kūno ženklai, kad vyras tikrai patyrė orgazmą:

 • Sustandėja speneliai;
 • Raudonis išmuša skruostus, kaklą, krūtinę;
 • Išsiveržia sperma;
 • Padažnėja kvėpavimas, širdies ritmas;
 • Po spermos išsiveržimo penis suminkštėja;
 • Vyras kurį laiką gali visiškai nereaguoti į lytinius dirgiklius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (17)
Nesamone, visus moters pozymius aprasytus virsuje galima suvaidinti.

>Moters klitoris, jai susijaudinus, padidėja ir patamsėja; --> jis ir taip bus padidejes ir patamsejes vien nuo oralinio ar mylejimosi.

>Speneliai sustandėja, krūtys tampa jautresnės prisilietimams; --> jie ir taip sustandeja sekso metu, blogesniu atveju partneriui nematant uztektu lyzteleti ranku pirstus ir greitai prabraukti spenelius, kad ateitu vesuma - sustandes kaip mat.

>Padažnėja kvėpavimas; --> suvaidinama

>Krūtinę bei skruostus išmuša raudonis; --> suvaidinama, tereikia partneri paprasyti paimti tave is galo o paciai tuo metu trintis i patalus krutine ir veidu...
>Patyrus orgazmą makšties raumenys pradeda susitraukinėti. Pirmieji susitraukimai būna stipresni ir kartojasi kas kelias sekundes. --> suvaidinama, jei pusle stipri
vyras niekada neatpazins ar moteris apsimeta ar ne:))
vaidinti gal lb nereikia nes juk ka daom taip gera,o jei kartais neviskas klostosi kaip noretusi ,tai nieko tokio su savo isdykeliu bandom kita poza ziurim sex filmukus jie isblasko nuo rutinos ir streso ,per sex reikia atsipalaiduoti ir patirsit orgazma,na jei teleka ziuresit koki serejala tai tikrai nebus isto naudos sekmes:-},,tai tik mano nuomone"
O aš kartais suvaidinu...tiesiog kartais mano vyras taip stengiasi, daro viską, kad mane privestų prie orgazmo, o mano galvoje kitos mintys, stresas, apie darbą mąstau ir t.t., todėl jis nekaltas, kad aš negaliu patirti orgazmo. kartais tai suvaidinu, bet tik todėl, kad dėl mano kaltės jo patirti negaliu, vyras niekuo dėtas :) Tačiau tai būna labai retai, beveik visada patiriu orgazmą. ir puikus pastebėjimas, kad nors moteris ir nepatiria orgazmo, tačiau pats procesas veža, malonu mylėtis :) ir čia jokia partnerio kaltė, tačiau mane pavyzdžiui veikia psichologiniai veiksniai, jeigu aš viduje turiu nerimo, streso, tai ir nepatiriu orgazmo, nors mano vyras tikrai super, tačiau niekada jo dėl to nekaltinu :)
Įaistrintos moters krūtys ir speneliai sustandėja, o pasiekus orgazmą, atsipalaiduoja ir suminkštėja.
neblogu durneliu atsiranda ir atsiras, nereikia kreipt demesio i tokius
Nevaidinau ir nevaidinsiu. Pasakau tiesiai šviesiai,kad jo nepatyriau. Nereikia apsimetinėti. Suraskit išeitį,kad jis galėtų padėti išspręsti problemą.
ne siaptai as ne vaikas, ir mano tetis mane neleidzia niekur eit ar ka daryt, tai ir as nezinau.. o negalima paklaust?
aha pritariu.
kiek tau metu? jei vaikas esi ir nezinai nesedek prie sio svetaines
kas yra orgazmas??
Kiekviena iš mūsų galim puikiai suvaidinti orgazmą ir vaikinas dažnai to net nepastebės, bet kam to reikia?? Manau užuot suvaidinus, geriau pasikalbėti su partneriu apie tai, nes jei visą laiką vaidinsi orgazmą, tai galiausiai taip ir liksi nepatyrusi orgazmo būtent su tuo žmogumi :)
nelabai įsivaizduoju kaip vyras gali suvaidinti orgazmą? juk moteris puikiausiai jaučia sėklos išsiliejimą į ją, arba mato... vat dėl moters orgazmo nesu toks tikras... matyt, suvaidinti galima. tik ar verta? kitą sykį vyras galvos: aną sykį moters buvo orgazmas taip pasiektas, šį sykįirgi taip pat bus pasiektas. rezultatas: abu jo nori, o pasiekia tik vienas - vyras. Negerai vaidinti, ne teatre juk esame... o meilėje ar aistroje...
pastebejau viena dalyka, kad pasimylejus su savo partneriu, jei nepatyre orgazma dazniausiai leziuvis buna karstas,o jei patyre,tai saltas.
Na ir kas kad vaidina? mane vaidinimas ir isijautimas sujaudina iki tiek, kad galiausiai as patiriu tikra orgazma :) ir nieko cia blogo nematau :P
Ramai, teisingi tie zenklai, jeigu manai priesingai, tai laikui begant, manau, tavo nuomone pasikeis ;)
kuno zenklai kad patyre orgazma be komentaru..
Naujas komentaras