Kaip nuslėpti neištikimybę nuo žmonos

 
11 komentarai
Straipsnis tiems, kurie gyvena dvigubą gyvenimą. Jie kaip niekas kitas privalo vis keisti taktiką. Tuomet net ir vienintelis nuopolis žmonos akivaizdoje nebus pasaulio pabaiga.

Visų pirma, privalote suvokti, kad technika yra nusiteikusi prieš jus – mobilusis telefonas, autoatsakiklis. Ir vienas bendras trūkumas – lengva sužinoti skambinusiojo numerį.

Žinoma, šiais laikais labai sunku įsivaizduoti gyvenimą be mobiliojo, tad reikia išlikti atsargiam ir neskolinti jo žmonai ar nesikeisti su ja telefonais.

Ekstra atveju su meiluže galima būtų susitarti kokį nors kodą, kurį suvoksite tik jūs abu. Tai galioja ir elektroniniam paštui. Ir iš viso, nepatartina jo naudoti meilės laiškų rašymui, net ir tuo atveju, jei žmona nemoka naudotis kompiuteriu.

O štai keletas patarimų, jei esate restorane. Būnant su meiluže, niekada neduokite padavėjui didelių arbatpinigių. Nes būtent dėl šios priežastis jis jus labai lengvai atsimins. Šykštūs klientai išeina pamiršti, o per daug dosnūs kelia pagarbą.

Jūsų dvigubas gyvenimas remiasi tam tikrais principais. Visų pirma, juos suformuoja susitikimų su meiluže grafikas ir paaiškinimas žmonai, ką tomis dienomis darote, kad taip vėlai grįžtate. Sugalvokite patikimas priežastis, kad ji be reikalo nesijaudintų. Net ir tuo atveju, jei susitikimas su meiluže neįvyko, jokiais būdais negrįžkite namo anksčiau įprasto laiko, nes taip iššauksite įtarinėjimus.

Antra, kad ir kaip būtumėte įsimylėję, niekada nekvieskite savo meilužės namo, kai nėra žmonos. Jūsų meilužė specialiai arba dėl savo išsiblaškymo paliks savo laikroduką, kosmetiką, o užteks ir plauko ant jūsų lovos. Atspėkite, kas visa tai suras?

Trečia, jei yra vaikai, ypač mažamečiai, reikia būti ypač atidiems. Neleiskite per ilgai kalbėtis telefonu, kai jie šalia.

Ketvirta, negalima atimti dėmesio iš žmonos, kadangi seksualiai patenkinta moteris nėra tokia budri. Todėl namuose reikia „atidirbti“ lygiai tiek pat, kiek pats „nuėjai į kairę“. Tačiau svarbiausias dalykas – būdamas su žmona nekeisk įpročių sekse, nes ji iškart supras, kad kažkas yra ne taip, o tai gresia sunkiomis nuobaudomis.

Penkta, laikykis drabužių dėvėjimo taisyklių. Konkrečiau, susitikdamas su blondine, nešiok tik pilko ar šviesiai rusvo atspalvio drabužius. Taip pat susitark su meiluže iš anksto, kad ji nepaliktų jokių įdrėskimų ar žymių ant jūsų kaklo.

Pavojus gali tvyroti ir kvepaluose. Prigalvok kažką, kad mergina prieš pasimatymą nesikvepintų. Pasakykite, kad jūs dievinate jos natūralų kūno kvapą.

O dabar apie apatinius. Čia galioja kitokios taisyklės nei kad drabužiams. Todėl spalvą reiktų rinktis kitaip, turint omeny, kad juos reikės keistis dienos bėgyje. Rinkis kuo šviesesnius apatinius – taip ir saugiau.

Kažkada jums tikriausiai reikės nutraukti pradėtą romaną. Todėl apie tai reikia galvoti jau nuo pat pradžių. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo meilužės. Pasistenkite nesuklysti besirinkdami. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (11)
Slykstesnio straipsnio nesu skaiciusi....
o užuodžia jos viena kitą tiesiog velniškai kur jau ten reksui...
deja,kad ir kiek kvailu patarimu,jie nuo tiesos suzinojimo neisgelbes,gali tik nutolint,bet neaisku ar ilgam......
slykstu skaityti toki straipsni.. jei nepatinka gyventi su zmgoum ir susiradai kita tai turek drasos prisipazinti ir viskas.. labiausiai ir skaudina ne pati neistikimybe bet cinizmas ir melas i akis
Na ir kas per komentaras ech tie vyrai? statistiskai moterys linkusios i neistikimybe tiek pat kiek ir vyrai, tuo isitikinau ir realiame gyvenime. feministes amerikoje norejo uzdrausti nepriklausomus dnr testus. o kodel? todel kad bijau pameluoti ar ne kas 20 vaikas yra ne nuo sutuoktinio ir jis to nezino.
jei vyras isduoda moteriska lyti,tai tik del ju kaltes... :P
geras seksas oralinis peni ciulpi kaip saldaini
mulkint vienam kitą blogai sugalvota..geriau pasirašant vedybų sutartį dar užsivesti mažą blonknotėlį ant kurio būtų užrašyta;licenzija neištikimybei o paskui pripiešti apskritimų pvz jeigu jūs tautiniai katalikai arba tiesiog nenorite iškristi iš statistikos jūs piešiate 3-5 apskritimukus jeigu jūs buvę aktyvūs svingerių vakarėlių dalyviai piešiate nors ir 20... žodžiu susitarimo reikalas gyvenimas eina ir štai jūs vieną kartą nelaiku grįštate ir randate savo brangujį be kelnių lovoje besikalbantį su kaimyne...vietoje to kad kelti skandalą jūs atsargiai uždarote duris ir ant viso gazo lekiat į kokį nors masažo saloną ar kokį akropolį apsišopint...galimas ir ekonominis variantas einat į parką ir giliai ikvėpt ir iškvėpt...ikvėpt iškvėpt...paskui ramiai grįžtate pas išsikrovusį partnerį išverdate kavutės ir nereikšmingo pokalbio metu jūs atveriate bloknotėlį ir užbraukiate vieną apskritimuką ir viskas jokių nervų jokio brangus virtuvės inventoriaus daužymo...jūs jaučiate kad pusiausvyra pažeista? ojuk jūsų darbovietėje neseniai atsirado naujas jaunas bendradarbis šlykštus pagyrūnas...arba sakykim jūsų partneris grįžo aiškiai per vėlai nedidelį testuką ant iškrovimo jeigu kas ryte užbraukiat vieną rutuliuką...čia vietoje to sėdėjimo naktį mėnesienoj su keptuve rankoje o kur dar tabletės nuo nervų...o greitai atostogos jūra saulė įdegę kūnai..ir štai vieną dieną matote kad rutuliukai baigėsi ...kokios problemos? jų visada galima prisipiešti kiek reikia ir dar su atsarga čia svarbiau išlikt sąžiningiems vienas prieš kitą ir negadint nervų dėl neesminių dalykų..
jo jo patarinekit...jum viskas gerai galvoj su tokiais straipsniais?
joa....
patarimai vyrams, kuriuos skaito ir
moterys
Naujas komentaras