Kaip patirti vaginalinį orgazmą?

meh_ro10166_1.jpg
 
Moterys retai patiria orgazmą tik esant skverbčiai, tačiau tos, kurios dažniausiai patiria klitorinį orgazmą, kartais susimąsto, ar verta stengtis dėl G-taško. Tiesą sakant, ekspertai sako, jog net 70% moterų sekso metu niekada nepatiria orgazmo. Be to prisideda ir vyrai dėl kelių akivaizdžių priežasčių: dėl to, jog žiūri porno, o ten moterys visada patiria orgazmą ir dėl to, jog jie mano, kad jų penis yra toks super seksualus daikčiukas, kuris privers išmesti vibratorių į šiukšliadėžę.

Koks didžiausias skirtumas tarp vaginalinio ir klitorinio orgazmo?

Vaginaliniai orgazmai būna gilesnis ir labiau pulsuoja vaginos raumenys, nei klitorinio orgazmo metu. Trumpai tariant, vaginalinio orgazmo metu įsitempia visas kūnas, o jam pasibaigus jaučiamas visiškas atsipalaidavimas (maždaug po 10 – 30 sekundžių). Be to, po G-taško orgazmo reikia mažiau laiko, jei norite antro orgazmo. Pavyzdžiui, klitorio orgazmai lengvesni ir dilgčiojantys, klitoris yra labai jautrus ir norint patirtį antrą orgazmą, gali prireikti ilgiau palaukti.

Taigi kaip įmanoma patirtį vaginalinį orgazmą?

Jei apie vaginalinį orgazmą galvojate kaip apie orgazmą, kurį pasieksite tik penetracijai esant, deja, tai gana retas dalykas. Vaginalinių orgazmų nebūna be klitorinės stimuliacijos. G-taško stimuliacija sustiprina orgazmą, o klitorinis orgazmas skverbties metu gali suteikti panašų jausmą, kurį jaučiame vaginalinio orgazmo metu.

Ar apskritai egzistuoja vaginalinis orgazmas?

2011 metais Jeilio universiteto urologas iškėlė prielaidą, jog G-taškas yra klitorio tęsinys. “Nenoriu teigti, jog G-taškas yra mitas, nes kai kurios moterys jį tikrasi turi. Tačiau labai reta moteris patiria orgazmą tik dėka dildo, vibratoriaus ar penio penetracijos” - sako jis.

Kitas mokslininkas su juo sutinka: “Vaginalinis orgazmas yra įmanomas, tačiau tai tikrai nėra norma. Tiesą pasakius, tai gali būti seksualinis “vienaragis”. Deja, sunku suskaičiuoti tikslų procentą moterų, patiriančių vaginalinį orgazmą, nes orgazmai yra sudėtingi. Yra daugybė faktorių, lemiančių kiekvieną orgazmą, todėl kiekvienas jų būna šiek tiek kitoks. Tai priklauso nuo anatomijos, masturbacijos ar sekso technikos ir net moters ciklo diena gali paveikti jos orgazmus. Dar paminėti gali ir partnerio įgūdžius, santykius su juo ir pasitikėjimo lygį, reikalingą atsipalaidavimui.

Seksologai aiškina, jog vaginoje nėra jokių nervų galūnių (pagalvokite, gimdymas yra tikrai skausmingas), tačiau vaginalinio orgazmo pojūtis kyla iš galinės klitorio dalies ir jo nervų galūnės būna stimuliuojamos. Klitoris labai panašus į ledkalnį – apie 90% jo yra viduje, o klitoris, kurį stimuliuojate, yra tik maža dalis. Yra daugybė nervų galūnių, kurios perteikia malonius pojūčius jūsų vaginai. Be to, vaginaliniai orgazmai yra ne kas kita, o raumenų susitraukimai, nes klitoriniai orgazmai pasiekiami dėka 8000 nervų, kurie išsidėstę klitoriuje.

Tai kaip patirti?

Tam, kad padidintumėte savo šansus vaginaliniam orgazmui patirti, rekomenduojame naudoti dildo ir (arba) pirštus. Pažinodama savo kūną, galite išmokyti ir partnerį to, kas geriausiai jums tinka. Būkite savo kūno geriausia drauge, pažinkite save, o tada informuokite partnerį.

Kėgelio pratimai

Ekspertai sako, jog Kėgelio pratimai padės jums sustiprinti vaginalinius raumenis. Kuo tvirtesni vaginos raumenys, tuo lengviau atrasti G-tašką. Taip pat paieškoms rekomenduojame naudoti vibratorių ar falo imitatorių su švelniai išlenkta galvute.

Seksas su partneriu

O seksui su partneriu rekomenduojame pasirinkti šuniuko pozą tam, kad skverbtis vyktų tokiu kampu, kuris padės pajusti geriausią stimuliaciją. Partnerio penis stimuliuos G-tašką. Partnerė turėtų klūpėti ant keturių, šiek tiek išlenkusi nugarą, paskui gali atsigulti ant pilvo, galvą laikydama iškeltą.

Tačiau, jei šuniuko poza nepadeda, galite rinktis kaubojės poziciją, kai partnerė apsižergia ant nugaros gulintį partnerį. Taip moteriai bus lengviau kontroliuoti tempą, skverbties gylį ir kampą.

Taigi, klitorinė stimuliacija yra svarbi netgi vaginaliniam orgazmui. Dauguma moterų stimuliuoja klitorį ranką sekso metu. Beje, yra kelios pozos, kuriomis itin sudėtinga patirti vaginalinį orgazmą, tai 69, stovint ir oralinis apsižergus partnerio veidą.

Taigi, tokie patarimai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras