Kas yra kunilingas ir geriausios pozos, tinkamos oraliniam seksui

Sexy-Couple-Beach-and-Boudoir-Photography_0008.jpg
 
Dažnas nusistatęs, kad kai kalba eina apie oralinį seksą, pozų pasirinkimas jam yra mažas. Dažniausios oralinio pozos – kai sėdite ir leidžiate partneriui jus patenkinti, ar gulite lovoje, o partneris įsitaiso jums tarp kojų. Tačiau, iš tiesų, pozų oraliniam seksui yra nemažai ir jos gali pakeisti pojūtį tiek duodančiam, tiek gaunančiam partneriui.

Tačiau vienas dalykas be galo svarbus, jei nuspręsite pabandyti šias pozas – turite sutarti dėl signalo gestais, po kurio galėtumėte pristabdyti, jei oralinis seksas taptų per intensyvus.

Taigi, pateiksime penkias oralinio sekso pozas, kurios suteiks malonumą tiek jums, tiek partneriui.

Senasis ištikimas

Partneris guli ant nugaros, o jūs lengvai pasieksite visas jo ar jos erogenines zonas, tuo pačiu metu, jausitės patogiai. Galite atsisėsti ant partnerio kojų, jei jis ar ji trokštų švelnaus paklusimo, arba jūs galite atsigulti ant pilvo tarp partnerio kojų, tada partneris apsiveja jus kojomis, tokiu būdų suteikiama kontrolė gaunančiam. Ši poza taip pat suteikia progą klitorinei stimuliacijai, jei gaunančioji yra moteris, arba stimuliuojamos sėklidės, jei gaunantysis yra vyriškos lyties.

„Sėdėjimas“ ant veido

Jei esate iš tų, kurie mėgsta kontrolę gaudami oralinį, ši poza kaip tik jums. Gaunantis partneris gulasi ant nugaros, po galva pasideda pagalvę ar kelias. Jei turite penį, į partnerės burną pataikyti gana lengva, na o jei turite vaginą, apžerkite partnerio veidą ir švelniai trinkitės į partnerio burną. Ši poza taip pat suteikia progą analinei stimuliacijai.

68

Ši poza tikrai primena populiariąją „69“, tačiau šiuo atveju tik vienas iš partnerių atlieka oralinį. Dažniausiai tas, kuris viršuje. Ši poza leidžia stimuliuoti tik partnerio genitalijas, nesuteikia progos liesti kitų erogeninių zonų. O jei duodantysis pavargo? Paprasta, tiesiog apsikeiskite vietomis.

Pakabintasis

Ši poza labiausiai tinkama, kai gaunantysis turi penį. Taigi, gaunantis partneris gulasi ant nugaros, galvą nunerdamas žemyn nuo lovos.  Duodantis partneris stovi ar klūpi priešais. Tai puiki poza, jei norite ir galite penį apžioti smarkiai ir giliai. Šiai pozai intensyvių pojūčių prideda ir tai, jog gaunantysis guli galva žemyn. Partneris viršuje turi progą matyti visą gulinčiojo kūną, o tai gali tikrai stipriai jaudinti. 

Auto mechanikas

Ši poza primena jau minėtą „68“.  Vienas partneris priklaupia, pasiremdamas rankomis, o kitas palenda po juo, kaip auto mechanikas palenda po automobiliu. Ši poza suteikia daugiau judesių laisvės nei „68“.  Duodančiojo partnerio burna paralelėje su gaunančiojo lytiniais organais, arba galite tenkinti partnerį statmenai jo lytiniams organams, tai suteiks ryškesnių pojūčių. Ši poza taip pat leidžia abiem partneriams kontroliuoti situaciją. 

Kas yra kunilingas?

Kunilingasoralinis seksas, atliekamas moteriai. Dauguma žmonių nevartoja žodžio “kunilingas” šiam veiksmui apibūdinti kasdieninėje kalboje, todėl, kad tai labiau akademinis žodis, kuris suteikia tam tikrą sterilumo jausmą.

Duodantysis partneris naudoja lupas ir liežuvį, koncentruodamasis ties moters vulva ir klitoriumi. Tai gana įspūdinga ir malonu, jei niekada to nesate bandę. Įsivaizduokite Kalėdų rytą, tik su “geresne” šeima, kuri turi daugiau pinigų. Kunilingas dažnai vadinamas paprastesniais, kasdienėje kalboje labiau priimtais žodžiais: valgymas, oralinis. Iš tiesų, visai nesvarbu kaip tai vadinsite tol, kol tai patiriate. 

Nuo ko pradėti:

Jei kada troškote patenkinti moterį, privalote tai perskaityti! Pasak Lily Cade, lesbietės porno aktorės, kuri turi daug patirties suteikiant ir gaunant oralinį tikrame gyvenime, “daugelis merginų nori, kad čiulptumėte klitorį, judintumėte liežuvį aplink jį, arba judintumėte liežuvį aukštyn žemyn ir į šonus.” Ji rekomenduoja pradėti iš lėto, nuo švelnių prisilietimų, po truputį didinant tempą ir spaudimą. 

Kai kurie ekspertai rekomenduoja pradėti nuo viso moters kūno, po truputį pereinant prie jos klitorio, tokiu būdu ją sujaudinsite. Pradėkite tarsi laižydami ledus, pereidami prie greitesnių ir tvirtesnių liežuvio judesių.

Variacijos:

Galite įtraukti pirštus, įsiskverbdami į makštį. Oralinė ir pirštų stimuliacija vienu metu moterį tikrai gali privesti iki orgazmo. Jei partnerė sutinka, galite pabandyti stimuliuoti analinę zoną oraliniu būdu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras