Kas yra mišrus orgazmas ir kaip jį pasiekti

Woman-having-orgasm-514026(1).jpg
 
1 komentaras
Mišriu orgazmu vadiname malonumą, kai jaučiate klitorinį ir G-taško orgazmą vienu metu. Galime patikinti, kad tai tikra palaima. Taigi, skaitykite toliau apie mišrų orgazmą ir sužinokite technikas, kurios padės jį pasiekti.

Susipažinkite su savo anatomija

Pirmiausia, turite susipažinti su savo kūnu ir žinoti kur yra klitoris ir G-taškas. Klitoris nėra mažas dalykėlis virš jūsų šlaplės, priešingai nei jūs manėte. Tiesą sakant, tai tik ledkalnio viršūnė, arba klitorio viršūnė. Kai susijaudinate, klitoris išsipučia, o oda gaubianti klitorį, prasiskleidžia, taip jį atverdama. 

Klitorio galiukas yra išorėje, o didžioji jo dalis slepiasi viduje ir tęsiasi maždaug 8-10 centimetrų iki pat makšties ertmės. Taigi, klitoris yra kiek sudėtingesnis organas nei manėte, tačiau taip pat ir daug didesnis ir labiau jaudinantis. Kai susijaudinate, visas klitoris didėja, kadangi yra tokio paties audinio kaip ir penis. 

Kai kalbame apie mišrų orgazmą, klitorio pažinimas yra tik viena svarbi dalis, antroji – G-taškas. Paprasčiausias būdas rasti G-tašką – susijaudinus, todėl svarbu pirmiausia rasti klitorį. Kai susijaudinate, kraujas plūsta į dubens sritį, todėl ši sritis tampa daug jautresnė. 

Taigi, kai esate susijaudinusi, įveskite pirštą maždaug 6 centimetrus į makštį, delnu į viršų. G-taškas subtiliai skirsis savo tekstūra nuo likusio vaginos audinio. Kai kurios moterys tą sritį apibūdiną kaip šiurkštesnę vietą, panašią į gomurį. G-taško dydis kiekvienos moters kūne gali šiek tiek skirtis, gali būti piršto pagalvėlės ar net dviejų eurų monetos dydžio. Duokite sau tiek laiko, kiek prireiks, ieškodamos savojo G-taško, būkite kantri, jei niekada nedarėte to anksčiau. 

Dabar, kai jau žinote kaip rasti klitorį ir G-tašką, metas sužinoti kaip patirti mišrų orgazmą. Jei kada pagalvojote, kaip patirti kito lygio orgazmą, liksite maloniai nustebusi.  Taigi, išsiaiškinkime, kaip tą pasiekti vienai ar su partneriu

Kaip pasiekti mišrų orgazmą vienai

Vienas geriausių būdų pasiekti mišrų orgazmą kartu su partneriu – tai savo kūno pažinimas ir žinojimas, kas tinka būtent jums. Galite naudotis savo ranka ar sekso žaisliuku, stimuliuojant klitorį ir G-tašką vienu metu, tam, kad pajustumėte abiejų vietų orgazmą. Kai naudojatės žaisliuku, galite pabandyti klitorinės stimuliacijos ar G-taško stimuliacijos vibratorius, arba rinkitės kiškučio tipo vibratorių, kuris stimuliuos jūsų klitorį ir G-tašką vienu metu. 

Štai dar vienas puikus patarimas: pradėkite nuo klitorio stimuliacijos ir padidinkite savo susijaudinimą. Prisiminkite, kad tai padės kraujui plūsti į dubens sritį, tada bus lengviau rasti G-tašką. Kai pasieksite aukštą susijaudinimo lygį, pabandykite įvesti pirštą ar vibratorių į makštį, kad pasiektumėte G-tašką. Kaip žinoti, jog radote? Radusi pajusite malonumo bangą, kuri ritasi per visą kūną. Kai surasite savąjį G-tašką, kartu stimuliuokite ir klitorį. Gali kiek užtrukti, kol atrasite tinkamą ritmą. Patirdamos mišrų orgazmą, moterys teigia, jog jaučia pulsavimą visame kūne ir kvapą gniaužiančią ekstazę.

Jei nepavyko iš pirmo karto, nenusiminkite, tiesiog gali prireikti šiek tiek praktikos. Patikėkite, verta pavargti.

Kaip pasiekti mišrų orgazmą kartu su partneriu

Kaip ir įprasta, poza čia svarbiausia. Jei tai pirmas jūsų bandymas siekiant mišraus orgazmo, atsigulkite ant nugaros, leiskite partneriui įsiskverbti ir stimuliuokite klitorį tuo pačiu metu. Rekomenduojame po nugara pasidėti keletą pagalvių, o partnerio paprašykite laikyti torsą truputį pakeltą.

Jei jums ir partneriui sunku atrasti ritmą, kuris leistų stimuliuoti klitorį ir G-tašką vienu metu, pabandykite stimuliuoti šias zonas atskirai. Kartokite tai kol rasite ritmą, tinkantį jums abiem ir kol rasite patogią pozą, leidžiančią stimuliuoti klitorį ir G-tašką vienu metu. 

Prisiminkite, ne visoms tai pavyksta iš pirmo karto, o tai reiškia, kad galėsite daugiau praktikuotis, todėl tyrinėdama savo kūną, rasite skirtingų būdų kaip save pamaloninti. Pabandykite kombinuoti oralinį seksą su stimuliacija pirštais, taip pat oralinį su sekso žaisliukais, keiskite pozas. Pasitikėkite savo nuojauta ir tiesiog darykite tai, kas suteikia jums malonumą.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Nejaučiu nei rankyčių, nei kojyčių, atsijungiu nuo šio pasaulio per toookią stiprią ekstazę, kai dar plius kokį kaištuką į anal...
Naujas komentaras