Kas yra „pegingas“ ir kam reikalingi analiniai kaiščiai?

Bootilicious-anal-toys-465261121.jpg
 
„Pegging“ (angl.) - besti, na, o lietuviškai tai apibūdinti galima kaip moters analinį skverbimąsi vyrui su prisegama varpa ar dildo. Moteris taip pat gali „peginti“ kitą moterį.

Šis terminas imtas vartoti prieš 15 metų, kai sekso straipsnių redaktorius Dan Savage surengė konkursą 2001 metais, prašydamas skaitytojų balsuoti už geriausią šio akto pavadinimą. Egzistuoja daugybė stereotipų ir mitų, susijusių su „pegingu“, dažniausiai pasitaiko – jei jums patinka tai, reiškia, esate gėjus. Tačiau tai ne visai tiesa, juk galite mėgautis analiniais malonumais, o tai neapibūdina jūsų seksualinės orientacijos. Be to, prostatos stimuliacija leidžia patirti nuostabius orgazmus vyrui.

Nuo ko pradėti:

Kai abu partneriai nusprendžia pažaisti, pirmas žingsnis – tinkamo žaisliuko įsigijimas. Turite rasti diržą ir falo imitatorių, kurie būti patogūs dėvėti moteriai ir, žinoma, vyrui. 

Akivaizdu, jog moteris nejaus nieko, todėl svarbu imtis iniciatyvos vyrui ir kontroliuoti tempą. Taip pat svarbu kalbėtis tarpusavyje ir naudoti lubrikantą

Šuniuko poza „pegingui“ labai tinka, tačiau galite išbandyti ir kitas pozas, pavyzdžiui, viena populiariausių pozų – atvirkščias kaubojus. Partneris sėdasi partnerei ant kelių veidu nuo partnerės, skverbimasis vyksta iš nugaros. 

Kad ir kokią pozą pasirinksite, rolių apsikeitimas gali būti smagus ir suteiks pikantiškumo jūsų seksualiniam gyvenimui.

Variacijos:

„Pegingo“ variacijos labiausiai priklauso nuo to, kokį dildo pasirinkote (didelį, mažą, realistiškai atrodantį ar vibruojantį). 

Tačiau ne tik nuo sekso žaisliukų priklauso „pegingo“ kokybė ir malonumas: psichologinis susijaudinimas taip pat svarbus, kaip ir fizinis. Moteris labai jaudina galimybė apsikeisti vaidmenimis su partneriu. Tuo pačiu, vyrams įdomu patirti kitokį malonumą. Šis vaidmenų apsikeitimas keičia poros seksą iš pagrindų.

Analinis kaištis – sekso žaisliukas, dažniausiai ašaros formos, skirtas analinei angai. Kaiščio galiukas specialiai suformuotas platesnis tam, kad neužstrigtų ir nepasimestų analinėje angoje.

Analinis kaištis sukurtas jūsų užpakaliukai ir turėtų ten ir likti. Jei jums patinka analinė skverbtis, turėtumėte pasirinkti falo imitaciją ar vibratorių, taip pat, tam gali puikiai tikti prisegama varpa. Žmonės skirtingai jaučia analinį malonumą – kai kuriems patinka pilnumo jausmas, o analiniai kaiščiai tam puikiai tinka. Kai įterpiate kaištį sau ar partneriui, neskubėkite ir klauskite partnerio, ar terpiate ne per greitai. Taip pat, nepamirškite gausiai naudoti lubrikantą, todėl, kad analinė anga savaime neišskiria jokios drėgmės, kaip, pavyzdžiui, vagina.

Kai kurios nervų galūnės, esančios aplink ir analinėje angoje, reaguoja į spaudimą, tačiau ne į masažą. Analiniai kaiščiai gali “paruošti” užpakaliuką kitiems analiniams žaidimams, pavyzdžiui, dildo įterpimui, kitiems didesniems analiniams žaislams, analiniam seksui, arba kaištis gali būti paliktas analinėje angoje viso sekso metu. Pradėkite nuo nedidelių kaiščių naudojimo. 
Rekomenduojame naudoti analinius kaiščius, kurie pagaminti iš medicininio silikono, vinilo ar gumos. Rinkdamiesi bet kokius analinius žaislus, venkite pirkti pigesnius, nes jie gali būti pagaminti iš prastesnės kokybės medžiagų, kurių sudėtyje gali būti naftos ir tai gali sudirginti jautrią gleivinę. Pačios aukščiausios kokybės medžiaga – medicininis silikonas.

Variacijos:

Analiniai rutuliukai suteiks kitokį pojūtį, nei kaištis. Tokie rutuliukai dažniausiai būna sujungti ir skirtingo dydžio. Rutuliukai įterpiami į analinę angą ir tada ištraukiami. Kai kuriems žmonėms labai maloni tokia pradinė skverbtis, kai analiniai raumenys atsipalaiduoja pakankamai tam, kad galima būtų įterpti kaištį, rutuliukus ar penį. Na, o naudodami analinius rutuliukus šį pojūtį galite patirti vėl ir vėl: suvilgote rutuliukus lubrikantu, įterpiate pirmąjį rutuliuką, o tada siauroji žaisliuko dalis, skirianti rutuliukus,  atsiduria viduje ir sfinkterio raumenys “užsidaro”, po to įterpiate kitą rutuliuką ir pojūtis kartojasi. Analiniai rutuliukai labai tinka pradedantiesiems, nes yra pakankamai maži ir lankstūs. O šių rutuliukų išėmimas gali suintensyvinti ar net sukelti orgazmą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras