Kas yra sulietas orgazmas?

9f08156713fa9cdffd-69868390.jpg
 
Orgazmų niekada nebus per daug, pradedant nuo vaginalinių, baigiant analiniais ir G-taško ir klitorio orgazmais. Visos šios orgazmų rūšys nebūtinai egzistuoja atskirai. Tam, kad sukurtumėte sulietą orgazmą, galite sukombinuoti kelias orgazmų rūšis. Tai reiškia skirtingų erogeninių zonų stimuliaciją, kad padvigubintumėte ar patrigubintumėte orgazmą!

Kas tiksliai yra sulietas orgazmas?

O dabar turbūt galvojate: kas per velnias tas sulietas orgazmas? Man tiesiog reikia, kad būtų stimuliuojamas klitoris, o vien tam, kad partneris tai darytų, sugaištu pakankamai laiko. 

Na, jūs ne viena. Sulietas orgazmas iš tikro ir yra toks, koks skamba: tai orgazmas, patiriamas dėl sulieto malonumo. Tai reiškia, kad patiriate įvairius pojūčius vienu metu jausdama orgazmą. Šis reikalas puikiai tinka ir toms, kurioms reikia kelių stimuliacijos formų (pavyzdžiui, klitorio ir spenelių), kad patirtų orgazmą.

„Sulietas orgazmas“ yra terminas, kuriuo vadinama vidinė ir išorinė klitorio stimuliacija. Apie 80% moterų reikia išorinės klitorio stimuliacijos, kad patirtų orgazmą. Pavyzdžiui, jei jūs patiriate orgazmą vaginalinės skverbties metu, kai stimuliuojamas ir klitoris su rankomis ar pirštais, jūs patiriate sulietą orgazmą.

Sulieti orgazmai visiškai nėra sudėtingi. Gali būti, kad jūs jau patyrėte tokį orgazmą apie tai net nesusimąstydama. Tokia multi stimuliacija nėra kažkoks juokingas ir nepasiekiamas dalykas.

Kiek sulieto orgazmo rūšių gali būti?

Sulietiems orgazmams svarbiausias klitoris. O sulietų orgazmų yra tiek daug, kad neįmanoma jų suskaičiuoti. Įvardinsime kelis: analinis ir klitorinis, G-taško ir klitorinis, gimdos kaklelio ir klitorio stimuliacija, spenelių ir analinė stimuliacija... Galime tęsti ir nesustoti. Jei mėgaujatės išorine klitorio stimuliacija kartu su G-taško stimuliacija, būtent taip ir pasiekiamas sulietas orgazmas.

Turite tyrinėti skirtingas stimuliacijos rūšis, kad žinotumėte kas jums tinka. Ne viskas tinka visiems! Jums gali patikti vienos zonos stimuliacija, o gali ir nepatikti. Kad ir kas jums patinka, tai ir yra normalu!

Ar galite patirti sulietą orgazmą?

Atsakymas, kaip ir visi atsakymai susiję su seksu, nėra vienareikšmiškas. Kiekvienas kūnas yra kitoks ir unikalus.

Jei jus domina seksualumo tyrinėjimas, pamėginkite skirtingus dalykus ir stebėkite kokius tai suteikia pojūčius. Galite pastebėti, kad tam tikra stimuliacija, kurios anksčiau nemėginote, yra būtent tai ko reikia tobulam orgazmui.

Lengviausias būdas pradėti sulietus orgazmus, yra G-taško ir klitorio stimuliacija. Pradėkite nuo G-taško atradimo: G-taškas – tai labiau regionas, o ne taškas. Kai moteris yra visiškai susijaudinusi, G-taškas gali būti pasiekiamas į vaginą įvedant vieną ar du pirštus ir švelniai masažuojant zoną, kuri yra klitorio pabaigoje, vaginos sienelės priekyje. G-taško stimuliacijai galite rinktis ir sekso žaisliuką

O kai rasite G-tašką, į žaidimą įtraukite klitorio žaisliukus! Kartais lengviau susitelkti į klitorį, kai partneris susitelkia ties jūsų G-tašku.

Nepamirškite, kad neverta savęs spausti. Seksualinis malonumas nepriklauso nuo sekso „akrobatikos“, kai galite patirti orgazmą su kaiščiu išangėje, stimuliuojant gimdos kaklelį ir mylintis su partneriu. Tai neskirta pasirodymui, tai skirta tik jūsų malonumui! Jei jūsų seksualinis gyvenimas puikus ir dievinate viską, ką darote lovoje, bei esate laiminga, tada nenustokite to daryti!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras