Meilės žaidimai vonioje

large(3).jpg
 
Vonios kambarys mums suteiks neribotas galimybes seksualiniams žaidimams. Įsivaizduokite, savaitgalis jau įsibėgėjo, pilni namai giminaičių ir vaikų, o vienintelė vieta, kur galima būtų pajusti vienas kito švelnumą – tai vonia, kurioje galim užsirakinti.

Tokį patį manevrą galima padaryti ir draugų bute, o gal netgi pas merginos tėvus. Kūrybiški ir linkusieji eksperimentuoti žmonės vonioje gali surasti daug naudingų įrankių – praktiškai visą sekso prekių parduotuvės atributiką.

Naudingi įtrynimai

Moteriška krūtinė – labai gražu, o norint ją paliesti, nereikia ieškoti tam tikrų pretekstų. Vis dėl to, toks mąstymas gali priversti manyti, kad jūs esate išnaudotojas ir egoistas.

Šiam žaidimui jūs galite išnaudoti patikusį jums vonioje tepalą. Įsitrinkite norimą aliejų ar kremą rankas, atsistokite už merginos ir švelniais judesiais masažuokite, pradėdami nuo viršutinės krūtinės dalies. Tada, po truputį leiskitės žemyn, tik nelieskite spenelių. Paprasčiausiai, judėkite spirale, sukūriniais judesiais, vis maišydami krūtų ir spenelių periferijas. Jei viską padarysite teisingai, mergina gali patirti orgazmą, kuris, pasak seksologų, gali atsirasti stimuliuojant spenelius.

Galvos plovimas

Galvos masažas – tai beveik erotinis masažas. Juk nepatikite savo galvos bet kokiam kirpėjui? Užpilkite šampūną ir trinkite, kol atsiras putos. Tada nuplaukite jį šiltu vandeniu, tęsdami masažą, ir pagaliau įtrinkite plaukų balzamą. Tai darykite pirštų galiukais, judėdami nuo kaktos link pakaušio. Tada švelniai timptelėkite už plaukų, užgriebdami pirštais plaukus palei šaknis. Galvos odoje yra daug nervinių galūnių, taip pat ir akupunktūriniai taškai, kurių stimuliacija atpalaiduoja visą kūną. Ką daryti toliau su šiuo atpalaiduotu kūnu, spręsti jums.

Leiskite save apskusti

Svarbiausiai sekse – pasitikėjimas. Įteikite savo draugei pavojingą skutimosi peiliuką ir atsisėskite ant vonios krašto, ištiesęs kaklą. Dabar viskas jos rankose.

Jei jau vien nuo tokio vaizdinio jums pakerta kojas, pasirūpinkite itin saugiu peiliuku. Beje, dauguma moterų mano, kad vyriški skutimosi peiliukai ir pats skutimo procesas – tai labai seksualu. Taigi galite tikrai patikėti savo merginai instrumentus: juk mergina ne naujokė šiame procese – kojas ji tikrai skutasi ar bent tai yra išbandžiusi.

Skustis iki galo

Skutimas – viliojantis procesas, ir užtenka tik pradėti – sustoti labai sunku. Kol ant jos ir ant jūsų nieko nėra nereikalingo, galima skutimosi idėją išvystyti iki kulminacijos. Kur bus kulminacija susigaudyti ne taip ir sunku.

Kad jūsų draugė priprastų prie intymaus skutimo idėjos, pradėkite nuo kojų. Po to judėkite į šiaurę. Jei draugė neprieštarauja intymiai šukuosenai, pradėkite viską nuo šiltos vonios. Tada apkirpkite jai plaukus bikinio zonoje, kaip galima trumpiau. Tada skuskite pagal plaukų augimo kryptį, stenkitės nebraukti per tą pačią vietą kelis kartus. Galų gale – vėsinanti vonia, kad poros užsidarytų. O štai dabar jūsų eilė atsisveikinti su augalota giraite jautriose vietelėse.

Šią idėją jūsų draugė greičiausiai sutiks su entuziazmu. Oralinis seksas su jumis iš ekstremalaus sporto rūšies pavirs į tikrai malonią procedūrą. Be to, taip ištrūksite iš tradicinio sekso gniaužtų. Intymus skutimasis ryškiai padidina vyrišką pasididžiavimą keletą centimetrų – o tai džentelmenai tikrai žino.

Prausiam kojas prieš miegą

Kojų pirštai – erogeninė zona. Būtų kvaila nepasinaudoti šia galimybe ir susipažinti su jomis arčiau.

Galima tai vadinti pedikiūru. Greičiausiai, mergina jums atleis, jei jūs šį procesą atliksite ne itin profesionaliai. Svarbiausiai – veikite nuoširdžiai. Po to, kai jos pėdos gerokai atmirks šiltame vandenyje, pamasažuokite jas, naudodami specialų kojų šveitiklį.

Paimkite jos pėdą į delną taip, kad jūsų didieji pirštai atsidurtų apatinėje pėdos dalyje. Masažuokite pėdą apvaliais judesiais vis paspausdami. Lieskite kojų pirštus, o ypač daug dėmesio skirkite viduriniam: specialistai teigia, kad jis slapta susijęs su genitalijomis. Panaudokite lubrikantą ir švelniai masažuokite pėdą, daug dėmesio skirdami tarpupirščiams. Jei būsite drąsesni, galite pasinaudoti ir dilde nagams bei nulakuoti nagus.

Tailando paslaptys

Kai nuvyksite į Tailandą, nepamirškite susipažinti su senovės budistų architektūra. O štai tailandietiškų putų masažą jūs galite pasidaryti ir nevažiuodami į svečias šalis. Toks pasiūlymas tikrai susilauks palaikymo.

Jums reikės pripučiamo čiužinio ir putų voniai. Pripilkite į vonią nedaug vandens, pripilkite putų ir išmuškite jas kuo stipriau. Jei vonia didelė, įdėkite čiužinį į vonią, o jei ne – paguldykite jį ant žemės. Turėkite omeny, kad šiuo atveju procedūros pabaigoje bus labai drėgna, kaip Tailande, tačiau malonumas bus vertas šių nepatogumų. Gulkitės ant čiužinio veidu žemyn, padengę putomis viską, ką tik įmanoma, taip pat ir save, čiužinį bei partnerę. Tada pasiūlykite merginai atsigulti virš jūsų ir judėti pirmyn-atgal, į kairę ir į dešinę lėtais slidžiais judesiais, kūną naudojant kaip masažuojantį instrumentą. O tada jūs atsisukite veidu į viršų, ir čia prasidės smagiausia dalis.

Patrinkite jai nugarą

Dauguma primatų mėgaujasi kasydami vienas kitam nugarą ir renka iš ten įvairius parazitus, be to, užsiima šiuo procesu iki arba po sekso. Manoma, kad tuo metu į kraują išsiskiria endorfinai – malonumo hormonai. Apie parazitus daugiau ir nešnekėsime, nes taip neprišauksite merginos į vonią.

Veiksmų eiga labai paprasta. Pripildykite vonią ir sėskite ten, galite ir į pilną putų vonią, nes tai labai malonu, be to, putos sumažina matomumą, vadinasi, mergina mažiau gėdinsis. Jūs, žinoma, jau nusirengę. Minkštos kempinės ar masažinio šepečio pagalba, masažuokite merginos nugarą sukamaisiais judesiais arba judėkite į visas puses širdies ploto link. Jei jūsų netyčia dar nėra vonioje, pasinaudokite savo išmone, kad atsidurtumėte ten nedelsiant šalia savo išrinktosios.

Apie dušą

Jis šiltas, drėgnas ir stiprus, jis po truputį įsismelkia į jos kūną ir stimuliuoja visus teisingus taškus. Žinoma, kad mes kalbame apie dušą. Dauguma merginų gali naudotis dušu ir be tavo pagalbos. Pagal apklausas, dauguma žmonių būtent duše ir masturbuojasi. Tam pasitarnauja ir įvairias sroves siūlančios dušo galvutės.

Iš pradžių ištrinkite savo merginą dušo žele. Jei jis aromatizuotas levanda, jums pasisekė: levandos kvapas sustiprina kraujo apykaitą lytiniuose organuose. Tada įjunkite šaltą vandenį ir apliekite iš dušo jos krūtinę, užteks 30 sekundžių, kad jos krūtys sustandėtų ir taptų itin jautrios. Po to vanduo gali būti šiltesnis, judėkite vis žemyn. Keisdami vandens čiurkšlės nuo kūno atstumą gali pasiekti įvairiausių pojūčių. Kai pasieksite pačias įdomiausias vietas, pagreitinkite judesius: toliau–arčiau, iš viršaus–iš apačios, sukamaisiais judesiais. Ir galų gale sustokite ant pačio pagrindinio taško, ritmingai paleisdami srovę. Kas bandė, dar neteko gailėtis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras