Moterys ir seksas: nuogi faktai

330452_1.jpg
 
Moterų sekso klausimu įprastai labiau domisi vyrai. Keletas klausimų juos ypač domina. Pavyzdžiui, kada mergina prarado nekaltybę? Kiek vidutiniškai ji turėjo partnerių iki jūsų? Kaip dažnai moterys mylisi? Kiek kartų per dieną ją aplanko nepadorios mintys? Į šiuos ir kitus klausimus apie moteris ir seksą padės atsakyti statistika.

Kinsey instituto tyrėjai atliko "Moterų seksualinės sveikatos ir elgesio" tyrimą. Rezultatai buvo publikuoti Amerikos seksualinės sveikatos tyrimų žurnale.
 

1 klausimas: Kada ji prarado savo nekaltybę?

Pasirodo, kad beveik pusė merginų pasimyli dar  prieš mokyklos baigimą. Taigi moterys jau būna praradusios nekaltybę:

Iki 15 metų - 26%
Iki 16 metų amžiaus - 40%
17 metų - 49%
Iki 18 metų amžiaus - 70%
Iki 19 metų - 77%
21 metų - 81%
24 metų - 92%
 

2 klausimas: Kiek ji turėjo partnerių?

Galbūt atsakymas nustebins, tačiau moterys šiuo klausimu yra konservatyvesnės už vyrus. Moterys nuo 25 iki 44 metų amžiaus vidutiniškai turėjo 4 partnerius, o vyrai 6. Ir tik 9% moterų turėjo 15 ar daugiau lytinių partnerių. Tokį skaičių partnerių turėjo  net 22% vyrų.


3 klausimas:  Klausimas: Kaip dažnai ji galvoja apie seksą?

Ne tik vyrai nuolat galvoja apie seksą: moterys prisimena apie intymius santykius, vidutiniškai 10 kartų per dieną, taip pat kaip ir norą valgyti bei miegoti.
 

4 klausimas: Ar moterys masturbuojasi?

Taip, ne tik vyrai užsiima juo. Moterys taip pat mėgsta išdykauti vienumoje. Masturbacijos dažnis priklauso nuo moterų amžiaus grupės:

18-19 metų - 26%
20-24 metų - 44%
25-29 metų - 51%
30-49 metų - 39%
 

5 klausimas: Kaip dažnai ji turi lytinių santykių?

Vidutiniškai šis skaičius yra 151 kartus per metus. Tai yra, 2,9 karto per savaitę. Tačiau kuo moteris jaunesnė, tuo dažnesnis seksas.
 

6 klausimas: Kaip dažnai ji patiria orgazmą?

85% vyrų mano, kad jie suteikia partnerei orgazmą kiekvieną kartą. Bet tiesa yra kitokia: tik 64% moterų iš tikrųjų patyrė orgazmą per savo paskutinius lytinius santykius (tai apima ne tik lytinius santykius, bet ir masturbaciją).
 

7 klausimas: Kuri poza jos mėgstamiausia?

Geras seksas - nebūtinai reiškia, kad reikia išbandyti visas Kama Sutros pozas. Tyrimas parodė, kad 45% moterų (ir 27% vyrų) trokšta mylėtis misionieriaus poza, 13% - "Šuniuko stiliumi",  atvirkštinio misionieriaus pozą įvardino  24% apklaustų moterų.

 

8 klausimas: Sekso trukmė, kokia ji?

Australijos mokslininkai nustatė, kad pas seksualinis aktas trunka tik 1/3 to, ką mes linkę vadinti "seksu".

16 minučių - tai "tik" bučiavimasis, glostymas, vienas kito lytinių organų lietimas rankomis.
Vaginalinis seksas (įskaitant bučinius ir glamones) - 8,5 minutės.
Lytiniai santykiai plius oralinis seksas - 26 minučių.
Lytiniai santykiai su kelių rūšių seksualine praktika - 29 minučių.


9 klausimas: Kaip jos vertina oralinį seksą?

Teigiamai. Daugiau nei pusė moterų nuo 18 iki 39 metų moterų atsakė, kad jos patenkino vyrą oraliniu ne rečiau kaip kartą per pastaruosius tris mėnesius.
 

10 klausimas: Kiek vidutiniškai moteris turi sekso žaislų?

Tris. Silikono žaislai su baterijomis - tampa vis populiaresnis. Daugiau kaip 72% moterų norėtų naudoti vibratorių sekso su partneriu metu.

11 klausimas: Kur ji yra  turėjusi lytinių santykių?

Miegamasis yra populiariausia vieta meilės žaidimams, tačiau ne vienintelė. 32% respondenčių teigė, kad jos turėjo lytinių santykių po atviru dangumi, 30% teigė, kad jos tai  padarė paplūdimyje ar kažkieno  namuose, 25% - savo vyro giminaičių namuose.

12 klausimas: Ar  bandėte analinį seksą?

Anksčiau analinis seksas  buvo laikomas tabu, tačiau dabar į šią sekso rūšį žiūrima vis tolerantiškiau. 2002 metais, 35%  apklaustųjų nuo 25  iki 44 metų amžiaus moterų sakė, kad jos mėgino analinį seksą. 2010 metais , jų skaičius išaugo: analinį seksą praktikavo  40% moterų  nuo 30 iki 40 metų ir 46% moterų nuo 25  iki 29 metų amžiaus  užsiima analiniu seksu.

13 klausimas: Seksas telefonu?

26% moterų yra susirašinėjusios intymiomis žinutėmis, 16% yra pasirengusios  pasidalinti savo erotine vaizdo medžiaga arba fotografija, ir 22% bent kartą savo gyvenime yra praktikavusios seksą telefonu.
 

14 klausimas: Kaip dažnai, ji reikalauja jo naudoti prezervatyvą?

Kuo moteris vyresnė, tuo mažesnė tikimybė, kad ji prašys partnerio užsidėti prezervatyvą. Taigi, 39% respondenčių nuo 18 iki 24 metų amžiaus partnerio paprašo naudoti prezervatyvą. 24%,  nuo 25 iki 34 metų amžiaus prašo jo  užsidėti prezervatyvą , ir nuo 35 iki 44 metų  - 18%.

 

15 klausimas: Kaip dažnai ji imituoja orgazmą?

Būsite sukrėsti -  net  60% moterų imituoja orgazmą! Tačiau paaiškėjo, kad vienas iš penkių vyrų, laikas nuo laiko, taip imituoja orgazmą.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras