Oralinio sekso ABC (I): analingas

 
6 komentarai
Tikriausiai nėra nežinančių, kad oralinis seksas – tai burna, lūpomis, dantimis teikiami malonumai. Dažnai porai oralinis – puiki sekso pradžia, jaudinanti įžanga.

Taigi, jei kartais atsirastų nežinančių, supažindiname su keletu terminų:

  • Fellatio – oralinis seksas, kuriuo pamaloninamas vyras.
  • Kunilingas – oralinis seksas, kuriuo pamaloninama moteris.
  • Analingas – oralinė žmogaus išangės stimuliacija.

Šį kartą kalbėsime apie analingą. Visų pirma, nedidelis įspėjimas: prieš pradėdami glostyti partnerio išangę, įsitikinkite, kad jis neprieštarauja, kad jam tai nekelia šleikštulio ar pažeminimo. Kai kuriems vyrams analiniai malonumai asocijuojasi su homoseksualumu, dėl to šie bijo išbandyti. Taigi, jei norite pajausti,kas tas analingas, o partneris ne – neverskite jo!Pykčiai ir spaudimas santykiams gero neatneš. Verčiau kartas nuo karto švelniai apie tai  užsiminkite, leiskite partneriui apsiprasti su ta mintimi, dažniau paglostykite jo sėdmenis... didelė tikimybė, po kurio laiko tai jam nekels jokių baimių ar nepatogumų!

Svarbiausia analiniuose žaidimuose – absoliuti švara. Visų pirma, užtikrinkite, kad sėdmenys ir išangė bus švarūs, nusiprauskite. Beje, vonia ar dušas gali būti net puiki vieta glamonių pradžiai. Iš tiesų švarios išangės laižymas, bučiavimas gali būti malonus abiems partneriams.

Taigi, prieš priartėdami prie išangės, rankomis ir burna paglamonėkite partnerio šlaunis (ypač vidinę pusę),sėdmenis. Daugybė žmonių (ypač moterų) bijo analinių žaidimų dėl praeityje turėtos nekokios, nemalonios patirties. Ko gero, taip nutiko dėl pernelyg didelio skubėjimo. Jei taip nutiko ir jūsų antrajai pusei – visų pirma, apie tai pasikalbėkite, išsiaiškinkite, kas buvo blogai ir naujoje patirtyje to galite išvengti.

Beje, puiki išeitis labiau atsipalaiduoti, analinius malonumus pradėti po fellatio arba kunilingus.

Analinė zona – labai jautri, pabandykite liežuviu sukti ratukus aplinkui, galite ir pakutenti (liežuviu), kai abu būsite atsipalaidavę ir pasiruošę – galėsite rimčiau, labiau įsiskverbti.

Priėjimas prie išangės – kiek mažesnis, sunkesnis nei prie vaginos, tačiau yra keletas pozų, kurios šiuo atveju idealiai tinka: „gavėjas“ gulėdamas ant nugaros didžiulės pagalvės dėka gali pakelti ir atverti sėdmenis; jis gali atsisėsti ant partnerio veido, gali pasilenkti ir išskėsti kojas, gulėdamas ant nugaros iškelti ir atlošti kojas link nugaros, atsigulti „šuniuku“ ir labiau išskėsti kojas.

Beje, pirštas ar kita kūno dalis, buvusi išangėje, po sueities būtinai turi būti nuplauta. Nepamirškite ir dantų/burnos išsivalymo. Aplaidumas šiuo atveju gali turėti rimtų pasekmių, lemti dideles infekcijas.

Išangėje – daugybė nervinių galūnėlių, tad analingas gali dovanoti nepakartojamų pojūčių tiek vyrui, tiek moteriai... Pamirškite stereotipus, visus tabu ir atsiduokite malonumui!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
geras straipsnis, kas nori tas bando, kas nenori - ne, juk niekas nevercia daryti
Joooo...kokioj tamsoj jus zmones dar gyvenat.(cia apie "tinkamus" komentarus)

Mylekit zmones vieni kitus,gyvenimas jis tai vienas,ir deja Labai trumpas.
norecau pazureti oralinu satikiu
As tai pradejau nuo unitazo valymo liezuviu...
tai tu sudu karalius matyt :)
Man patinka daryti tai su moterim.
Naujas komentaras