Oralinio sekso ABC (IV): kunilingas – 2 dalis

 
5 komentarai
Jeigu jau perskaitėte pirmąją straipsnio dalį, viską išbandėte ir įsisavinote, kviečiame atrasti daugiau iš proto varančių, begalinį malonumą dovanojančių kunilingo technikų. Jei visa tai išbandysite vieno vakaro metu, gali būti, jog mylimoji iš devinto dangaus negrįš iki pat ryto...

Lyžtelėjimas

Atpalaiduokite kaklą ir liežuvį, judėkite švelniai: pabandykite laižyti nuo vaginos įėjimo iki klitorio, neaplenkdamas išorinių lytinių lūpų kontūrų, kampučių. Toks judėjimas pirmyn-atgal – iš tiesų puiki oralinio sekso pradžia.

Sugriebimas lūpomis

Savo lūpomis suspauskite moters lytines lūpas ir liežuviu lengvai kutenkite vidines ir išorines lūpas vienu metu.

Aktas liežuviu

Dauguma nervinių galūnėlių yra moters vaginos pradžioje, tad stimuliavimas liežuviu gali būti ne mažiau malonus nei sueitis. Žinoma, galimas technikas riboja liežuvio ilgis, tačiau pabandykite juo įeiti ir išeiti iš vaginos, viduje judėkite ratu.

Sprigtelėjimas

Pirštais praskėskite išorines partnerės lytines lūpas. Liežuviu švelniai pliaukštelėkite į klitorį, kartokite tai. Žinoma, nevaržykite savęs, stimuliuokite ir visur aplink, tačiau nuolat grįžkite prie klitorio – tai, ko gero, jautriausia jos vietelė. Beje, kai kurioms moterims tai – pernelyg jautru, tačiau daugumą tokie veiksmai varo iš proto. Kaip bebūtų, pradėkite labai švelniai, stebėkite jos reakciją, atkreipkite dėmesį, ar ji dejuoja iš malonumo, ar dėl diskomforto.

Tolimesnes technikas išbandykite tik tuomet, kai moteris bus iš tiesų susijaudinusi, sudrėkusi. Tai – intensyvesnius pojūčius dovanojantys veiksmai.

Klitorio čiulpimas

Atidenkite moters klitorį prasiskverbdamas pro lytines lūpas, lengvai atitraukdami gaubtelį. Tuomet švelniai čiulpkite klitorį, staigiai įvesdamas jį į burną ir atgal. Tai partnerei dovanos nepaprastą malonumą, tik nedarykite to ilgai – jausmas pernelyg intensyvus tam. Beje, rekomenduojame nenaudoti dantų ar stipresnio klitorio įtraukimo į burną.

Klitorio sugriebimas

Įveskite klitorį į burną, švelniai jį čiulpkite, kartas nuo kartu liežuviu apvedant ratuką aplink. Tai galima daryti labai lengvai, kartkartėmis – agresyviau, taip pat liežuvį keičiant pirštais ir t.t. Tai dovanos ypač stiprų orgazmą!

Liežuvio tūbelė

Susukite liežuvį į tūbelę (jei negalite to padaryti, pamirškite šią techniką, mat šis gebėjimas – genetinis, to neišmoksi). Geriausia šią techniką naudoti mylintis poza 69. Liežuvio tūbelę susukite aplink klitorį, paslinkite pirmyn ir atgal. Tiesą sakant, jūsų susuktas liežuvis aplink klitorį judėti turėtų taip, kaip vagina aplink penį sekso metu. Visa tai moteriai suteiks sprogstantį orgazmą.

ABC

Pabandykite liežuviu „rašyti“ ant partnerės vaginos abėcėlės raides. Jūsų liežuvis judės skirtingomis kryptimis, taip pat pastebėsite, kurių raidžių „rašymas“ moteriai maloniausias.

Kiti patarimai

Gero meilužio rankos niekada nenustoja judėti, tad tyrinėkite moters kūną, naudokite pirštukus, masažuokite jos vidines šlaunų puses, darykite viską, kas partnerei malonu!

Taip pat galite pabandyti kunilingą naudojant kvapnius gelius, aliejukus, lubrikantus. Kai kurie šių produktų glamonėjant įkaista, stiprina stimuliaciją ir t.t. – eksperimentuokite!

Mėtinės pastilės turėjimas burnoje oralinio sekso metu taip pat patobulins techniką. Jei pastilė ne pernelyg aitri, ji sukurs lengvą ir malonų dilgčiojimą, paįvairins pojūčius.

Išbandykite kelias (kodėl ne visas?) technikas, jos neabejotinai padės paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą ir dovanos stiprų, nepakartojamą orgazmą!

Suaugusiems.lt

1 dalis: Oralinio sekso ABC (I): analingas

2 dalis: Oralinio sekso ABC (II): kunilingas - 1 dalis

3 dalis: Oralinio sekso ABC (III): oralinis vyrui – 1 dalis

 
Komentarai (5)
patiko straipsnis
Merginos, parasykite apie savo slaptas svajones: longpleasure.oral@gmail.com
hm, kuo skiriasi kunilingas- 1 dalis nuo antros?
Donata, patikslinome: "jūsų susuktas liežuvis aplink klitorį judėti turėtų taip, kaip vagina aplink penį sekso metu"
"jūsų susuktas liežuvis aplink klitorį judėti turėtų kaip varpa apie penį"? paaiškinkit, kaip tai atliekama?
Naujas komentaras