Oralinis seksas: Dieviškas jausmas jai (II)

whyweneed.jpg
 
2 komentarai
Oralinių glamonių menas iš vyrų pusės yra ne ką svarbesnis – taip parodomas ypatingas dėmesys savo merginai. Lytiniai moters organai yra fiziologiškai sudėtingesni, turi savo ypatybes, ypač jautrūs išoriniam poveikiui ir reikalauja maksimaliai švelnaus poveikio.

Be to, ir pačios merginos jautriau reaguoja į pačias glamones. Ir tai gali pastebėti bet kuris vyras, meiliai glamonėjęs savo merginą. Tarp erogeninių zonų – kaklo, krūtinės, apatinės nugaros dalies, užpakaliuko – egzistuoja ir lytiniai organai – vagina ir klitoris. Būtent apie juos šiuo atveju ir bus šnekama.

Kiekvienas vyras, pasiekęs tam tikro amžiaus, sutikęs savo meilę, gyvenantis su savo išrinktąja, yra suinteresuotas, kad ji būtų laiminga. Tarp galimybės suteikti laimę savo merginai, priskiriamos ir oralinės glamonės, kurios yra ypatingai malonios moteriškosios lyties atstovėms.

Reiktų paminėti, kad skirtingai nuo merginos glamonių vyrui, glamonės moteriai yra sudėtingesnės ir reikalauja ypatingo priėjimo – mergina turi jausti, kaip stipriai ir tyrai jūs ją mylite. Kadangi moteriai svarbiau yra psichologinė, o ne fiziologinė santykių pusė – moteris jaučia širdimi. Priklausomai nuo to, glamonės turi būti ne tik aktu ir veiksmu, tačiau tai turi būti meilės ir jausmų išraiška. Tokio artumo faktas – tik faktas, ir svarbios tampa detalės, pojūčiai. Vyrams minetas – dovana, siurprizas, meilės išraiška veiksmu. Kunilingas merginai – sekso forma, kuri turėtų atnešti mažų mažiausiai malonumą, kaip ir bet kokia klasikinio sekso rūšis. Atminkite, kad jūsų draugės „mažylė“ ne mažiau jautresnė glamonėms nei kad jūsų „draugužis“, tiksliau moteriškas taškas dar jausmingesnis, jei yra teisingai veikiamas.

Visų pirma, mergina turi būti susijaudinusi ir pasirengusi oraliniam seksui. Tam reiktų prie oralinio sekso pereiti po paruošiamųjų kūno glamonių, apie kurias galima parašyti ir romaną, kadangi ši tema yra itin plati. Galima oralines glamones atlikti ir po lytinio akto, arba jo metu, svarbiausiai šiuo atveju – kaip stipriai ir kada tam pasiruošusi mergina.

Kaip ir vykstant moteriškoms glamonėms, pereiti prie oralinio sekso galima naudojant įvairiausius būdus, tarp kurių vis dėl to geriausias būdas – bendrų glamonių procesas. Pavyzdžiui, galima leistis glamonėjant krūtis, pilvą, arba palaipsniui kilti nuo pėdų ir pirštukų, kaip variantas – gudrus perėjimas nuo užpakalio glamonių. Čia taip pat vieta jūsų fantazijai, jūsų meilės išraiškai brangiai moteriai – sugalvokite, kokį malonumą iš tikrųjų norite padovanoti savo išrinktajai.

Glamonėkite kojas, pereikite prie šlaunų, nepamirškite užpakaliuko, kuris taip pat yra jautrus. Naudokite rankas, glostykite mieląją, suspauskite, leiskite pajusti save, judėkite aktyviau, „uždekite“ ją savo aistra, jaudinkite, kalbėkite apie savo meilę ir dalinkite komplimentus.

Kai kurie „bijo“ drėgmės, kuri išsiskiria moteriai susijaudinus ir pasiruošus lytiniam aktui. Nereikėtų apie tai per daug galvoti, o juolab nerimauti, nes moteriška drėgmė kaip tik jaudina, nes tai rodiklis, kaip jūsų antroji pusė nori artumo su jumis, kaip stipriai jūs ją veikiate, tai jūsų mylimo žmogaus syvai.

Glamonių technika taip pat yra turtinga ir pilnai priklauso nuo jūsų fantazijų bei partnerės poreikių – glamonėkite liežuviu ir lūpomis tarpvietę, leiskitės nuo pilvo iki mylimos moters apačios, ragaukite jos syvus, bučiuokite ir glostykite klitorį, įsiskverbkite liežuviu į vaginą, žaiskite juo, atlikite ritmingus judesius, padėkite sau rankomis, vis glostydamas partnerę, supraskite, kokie judesiai jai patinka – ir maksimalus efektyvas bus pasiektas. Parodykite, kaip jūs dievinate jos kūną, pereikite prie kitų jos kūno organų, bučiuokite krūtis, kaklą, išnaudokite visas žinomas jautrias vietas ir gudrybes, kurias pažįstate tik jūs. Laižykite jos pilvuką, leiskitės į uždraustas vieteles ir vėl kilkite aukštyn. Esant būtinybei greitinkite judesius ir nepamirškite ją aistringai bučiuoti, glamonėkite liežuviu jos vaginą, klitorį – jūsų mylimoji bus pati laimingiausia pasaulyje, ir būtinai jums atgal padovanos tokį patį malonumą.

Suaugusiems.lt

1 dalis: Oralinis seksas: Dieviškas jausmas jam (I)

 
Komentarai (2)
seksas
VISAI NEBLGAI GALT IR GERIAU
Naujas komentaras