Oralinis seksas: Dieviškas jausmas jam

thumbnil_1470220055.jpg
 
9 komentarai
Šiame straipsnyje visų pirma atkreipsime dėmesį į santykius ir partnerių susijungimą bei jausmus vienas kitam.

Oralinis seksas – tai blogai? Paklydimai susiję su oraliniu seksu : 

Oralinis seksas ilgą laiką buvo „uždraustas“. Ir visą tai lėmė, kad ilgą laiką Tarybų Sąjungoje sekso iš viso „nebuvo“, o visuomenė tapo perdėm konservatyvi. Ką jau kalbėti apie meilės meną. Taigi, ilgainiui sekso tema buvo uždrausta ir netinkama.

Ar oralinis seksas yra vulgaru? Šiuo metu atsiranda vis daugiau atviraujančių apie seksą, tačiau oralinis seksas bei glamonės yra atskiriamos nuo tikrosios meilės. O juk šie veiksmai ir jausmai ne tik kad tinkantys vienas kitam, bet ir puikiai veikiantys. Oralinės glamonės, kaip ir pats lytinis aktas – tai materializuota dvasinių jausmų išraiška. Ir svarbiausiai, kad abu partneriai liktų patenkinti.

Oralinis seksas, kaip ir bet kurios mylimo žmogaus glamonės, tuo yra puikus, kad jį kuria vienas žmogus – tai savotiška meninė jausmų išraiška, kai žmogus parodo, kiek vienas žmogus yra brangus kitam ir noras padaryti jį ar ją laimingu.

Taigi, oralinis seksas yra puikus ir nepakartojamas, nepakeičiamas kaip ir bučinys, apkabinimas ar paglostymas, kaip būdas suteikti savo partneriui malonumą. Ši galimybė yra lengvai pasiekiama ir jos nereikia praleisti.

Nors oralinės glamonės vyksta iš vienos pusės, tačiau dvasiškai sekso metu dalyvauja abu partneriai. Žmogus, išreiškiantis savo jausmus oraliniu būdu, jaučia ne ką mažesnį dvasinį malonumą, matydamas, kokią reakciją jis sukelia savo mylimajam ar mylimajai. Oralinių glamonių būdų ir metodikos yra daugybė, tačiau visos jos individualios ir unikalios – kaip meno kūriniai, iššaukiantys pačius geriausius jausmus.

Oralinių glamonių teorija

Deja, daugumai oralinis seksas asocijuojasi su vyro patenkinimu, tačiau moterys ir merginos oralinių glamonių metu patiria visą spektrą jausmų bei išgyvenimų.

Oralinės glamonės, atliekamos merginos, vadinamos feliacija arba minetu, ir tai yra ypač paplitę. Glamonės, atliekamos vyro, vadinamos kunilingu.

Oralinėmis vadinamos dėl priežasties, kad šios glamonės atliekamos burnos pagalba.

Minetas – tai būdas įtikti ir suteikti malonumą savo vaikinui, glamonėjant jo lytinį organą – penį. Norint pasiekti maksimalaus efekto, stipraus malonumo, glamonės atliekamos burna: aplaižymai, švelnūs pakandžiojimai, čiulpimas, tačiau dažnai tam padeda ir rankos (paglostymai, pažnaibymai, ritmiški judesiai). Lytinis organas – pats jautriausias vyriškas organas, kuris, deja, lytinio akto metu nepajunta viso malonumo efektyvumo, nes negali išnaudoti viso savo jautrumo. Esmė ta, kad vyriško organo maksimaliai jautri vieta – tai galvutė. Oralinis seksas leidžia pajusti šį malonumą iš esmės. Koks bus rezultatas ir kaip partneris pajus malonumą – viskas priklausys nuo merginos fantazijos ir polėkio. Daugelis merginų bijo, kad neteisingai, blogai atliks minetą. Tačiau reiktų vengti tokių abejonių: jūsų išrinktasis bus tikrai devintame danguje, nes jus suartins jau vien tik šis faktas.

Iš pradžių galima pakalbėti apie du variantus: arba jūs nuspręsite padaryti siurprizą mylimajam, arba oralines glamones įjungsite į meilės žaidimus. Pirmasis variantas – tai netikėtumo momentas, kuris tik paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą.

Tarkim, intymių bučinių ir apkabinimų metu, jūs lėtai nusileisite atsiklaupusi ant kelių ir išlaisvinsite mylimąjį nuo nereikalingų drabužių – tai bus išties romantiška. Jei karts nuo karto panaudosite „mažyliui“ įaudrinti rankas, viskas bus dar paprasčiau.

Galite palaipsniui vis palinkti, lyg netyčia, lyg susidomėjusi, ir netikėtai sugriebti lūpomis vyrišką pasididžiavimą.

Labiausiai paplitęs variantas: apiberkite mylimąjį aistringais bučiniais, palaipsniui leiskitės žemyn link savo tikslo. Galima ir pažaisti: paprašykite partnerio užrišti akis, kad jis lauktų bučinio, nežinodamas kur jį gaus – ir netikėtai pabučiuokite penį. Koks bus pirmasis oralinių glamonių kartas – viskas priklausys nuo jūsų fantazijos.

Moterys teigia, kad sudėtingiausias mineto etapas – tai prisiruošimas tai daryti, o visa kita einasi savaime. Reikia tik žinoti keletą detalių: partnerio malonumo centras – penio galvutė, taip pat jo „kotas“, kai jūs jį ritmiškai jaudinate aukštyn-žemyn. Žinoma, nereikia vien tik šioms sritims skirti glamones.

Iš pradžių liežuvių lyžtelėkite per visą penį, paglostykite, pakutenkite liežuviu jo galvutę, apimkite penį, praeikite keletą kartų per visą jo ilgį aukštyn ir žemyn. Paerzinkite mylimąjį – šie veiksmai tik suaktyvins jūsų sueitį. Nepamirškite ir mažųjų draugų: su liežuviu lyžtelėkite kiaušiukus, atsargiai lūpomis apimdama kiekvieną. Tik jokiais būdais nenaudokite dantukų.

Štai dabar galima pereiti ir prie pagrindinės dalies – efektyviausios ir maloniausios mylimam žmogui. Lūpomis švelniai apgaubkite galvutę, kol kas neimdamos penio giliai į burną, palieskite ją liežuviu, glostydamos jos paviršių. Eksperimentuokite, improvizuokite, kurkite, rezultatą jūs išvysite realiu laiku ir partneris tikrai leis jums apie tai žinoti. Dabar galite paimti penį ir giliau, čiulpdama, suspaudžiant lūpomis jo kotą. Imituokite rankų judesius: naudodama burną, apgaubkite penį ir atlikite greitus, ritmingus judesius, tai atleisdama, tai suspausdama. Glamonėjant galvutę ir kotą liežuviu, tokius pačius judesius galite atlikti ir ranka. Orgazmo artėjimą jūs pajusite pagal penio dydį ir susijaudinimą bei pagal partnerio reakciją.

Daugelis merginų nustoja glamonėti, pastebėjusios sėklos pasirodymą, tačiau reiktų žinoti, kad šis faktas neigiamai veikia vyrą. Todėl nereikėtų vengti leisti vyrui pabaigti burnoje, nes sveiko vyro sėkla nėra bjauraus skonio. Tiesa, reikia patvirtinti, kad skonis priklauso nuo vyro sveikos gyvensenos įpročių. Jei jūs vis dėl to nesate pasirengusi sėklos išsiliejimui burnoje, leiskite savo mylimajam pabaigti ant jūsų rankų. Tokiu atveju apkabinkite penį ir tęskite charakteringus jaudinančius judesius.

Prisiminkite, kad visi veiksmai yra tik rekomenduojami ir maksimalų efektą garantuoja tik jūsų fantazija, jūsų noras suteikti mylimam asmeniui malonumą – klausykite savo širdies.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Idomus straipsnis...komentarai tik parodo, kad sovietiniu debilu dar yra...apie pirma is viso patyliu komentara sovietu debilu karalius.
Jei nenori vyras daryt galima rast meilužį
Žmonės rašo, pataria, o jūs ,,mieli komentatoriai" tai tikri kolchozų pirmininkai, man regis, kad jus kankina tai, kad jūs nebeturite jau to varguolio tarpkojį...
Rašinėk bukas žinutes kokiam lryte ar delfi,ten bendraminčių rasi-garantuoju..
Niekur Europoje labiau pasileidusios tautos už LT nerasi?sovietmečiu vyrai žmonas siūsdavo pasiduot su kolchozo pirmininku?:D Dažniau ilsėkis.:)
kad tik vezys neuzpultu. Jei mergina nedarytu oralinio, reiktu susirupinti normalios paieskomis :)
Rašyti nemoka, skaityti vos vos sugeba, intelekto nerasta, o va krušti mergas į burną nori - varyti vėžį joms. O va mokėti už mergų gydymą kažkodėl nenori - tegu runkėliai, tie durni mokesčių mokėtojai, apmoka, ar ne?
moteris nemokanti daryt oralinio-moteris be ateities
ciupa ciups mes ismokes pasauli ciulpti.. :D
Nu labas, nebuvo sekso kolchozų ir gamyklų laikais. Buvo ne mažiau jo ir nemažiau purvinesnio ir bjauresnio, moteris žeminančio, nei dabar. Tik KGB ir Centro Komitetas, Brazausko su LKP CK sekretoriais Šepečiu ir dabartiniu liberalu Glaveckiu priešakyje komunistine chėbryte draudė viešai apie tai kalbėti. Oralinis seksas, žiūrint koks? Skirtas moteriai pažeminti ar kam nors kitam? Nebuvo jis kolchoze uždraustas. Grūdo kasininkėm, buhalterėms ir sąskaitininkėm kolchozo pirmininkas savo pasididžiavimą ir neriaugėjo už paskirą paklodėms, sofai, baldams arba vyro „Žiguliukui“ ar „Zaporožiečiui“ kartu su kompartsekretoriumi, už talonus cukrui ir panašiai. Trakstoristai irgi siųsdavo savo gražuoles žmonas su pirmininku ar kolchozo kompartsekretoriumi pasikrušti taip pat už tą patį, kaip pasakoja mano tėvukas. Nuo šitų krušimosi specialistų neatsilikdavo ir agronomai su veterinoriais ir zootechnikais. Ir nesakykite, kad visuomenė buvo ar dabar yra perdėm konservatyvi. Labiau ištvirkusios ir lytiškai pasileidusios visuomenės kaip mūsų lietuvaičiai niekur kitur Europoje tokios jau nelabai ir rasi. KGB viešai sekso temą draudė, pakeitę Lenino direktyvas sekso klausimu prie komunizmo todėl, nes reikėjo, kad kvailos bobos kuo daugiau bukų karių gimdytų Tarybinei armijai, žodžiu, kad kuo daugiau patrankų mėsos būtų. Dabar irgi tokius pat budulius gimdo mūsų kvaišos ir narkota. Tai ar oralinis seksas yra vulgaru? Žiūrint koks, kaip ir dėl ko?
Naujas komentaras