Paprasti supersekso būdai

25625290_1513694538750354_1563844624_o(1).jpg
 
9 komentarai
Gero sekso visuomet trūksta. Ir nėra čia ko stebėtis – gerų dalykų turi būti daug. Tačiau statistika liūdina – trečdalis moterų, kurios užsiima seksu, nepasiekia orgazmo.

Tada kyla klausimas, iš kur atsiranda prostitutės, jei visos merginos nuo mažens yra angeliukai? Ar tikrai kalti vyrai: kartais nesusipratę, kartais tinginiaujantys.

Galbūt šie dešimt paprastų patarimų padės suvokti, kas yra ne taip, o kas gali būti dar geriau.

1. Ach ir och

Nesigėdinkite emocijų. Kiekvienas achtelėjimas įkvepia vyrą ir pasako jam, kuria linkme jam judėti toliau. Pagrindinė paslaptis – dūsauti tik tuomet, kai vyras iš tikrųjų jus užveda. O melagingi dūsavimai sužais su jumis piktą pokštą: juk nenorite, kad vyras jau būtų baigęs, o jūs vis dar užsimiršusi dejuotumėte, kaip užsukta plokštelė. 

2. Mažiau kalbų, daugiau darbų

Jei gėdinatės tiesiai šviesiai pasakyti vyrui, kad jis jus pabučiuotų „ten“ – pradėkite tai daryti iš tolo. Tarkim, pareikškite, kad jūs esate jo valioje ir kad jis gali bučiuoti, kur tik nori, netgi pačiose slapčiausiose vietose. Jei jūsų vyras nepasižymi nuovokiu proteliu ir glamonės jūsų krūtis, lengvai ir švelniai stumkite jo galvą reikiama kryptimi.

Tiesa, tai dar nereiškia, kad jis ir šiuo atveju viską padarys teisingai. O galbūt jūs galite jam pakišti reikiamą informaciją arba... parodyti pati, kur jūs norėtumėt būti liečiama.

Dar vienas patarimas: tuo metu, kai vyras jus tenkins liežuviu, paimkite jo pirštus, įsidėkite į burną ir žaiskite tą patį žaidimą – su burna parodykite, kaip jūs norėtumėte, kad jis jus glamonėtų.

3. Paspausk mygtuką ir durys pačios atsidarys

Jūsų vyras turi nemažai padirbėti, norėdamas jus sujaudinti, glamonėdamas „tradicines“ erogenines zonas: kaip maniakas laižyti jūsų spenelius, tėviškai plekšnoti per užpakaliuko apvalumus. Blogiausias variantas, kai partneris iškart puola prie klitorio.

Kiekviena moteris yra unikali ir jos erogeninės zonos migruoja. Šiandien – tai kaklas, ryt – šlaunys. Esmė ta, kad tik ji viena težinos savo slaptas vieteles. Ir jei norite, kad vyras suteiktų jums pilną malonumą, nupieškite jam savo erogeninių zonų žemėlapį. Paprašykite, kad jis jus lėtai liestų – galbūt dar pati nežinote, kur jos yra.

O apie savo žinomas erogenines papasakokite dar prieš seksą – tada abu mažiau gėdysitės.

4. Melagingas startas

Įtampa auga. Apačioje pilvo pradeda degti. Kvėpavimas dažnėja. Akyse tamsėja. Bac! Vyras staiga iškvepia ir krenta ant lovos paslikas. O jūs?! Jūs gi dar net nepradėjote normaliai...

Kitą kartą viską galite ištaisyti. Visų pirma, išsirinkite tokią pozą seksui, kurioje jums bus patogu, o vyro varpa nebus stimuliuojama itin aktyviai. Antra, naudokite vaginos raumenis, laikydama savyje jo penį artėjant orgazmui arba atvirkščiai, nedarykite jam spaudimo, jei jūsų finišas dar gerokai toli. Trečia, galite atsargiai, labai atsargiai, paimti vyro kiaušiukus ir dar atsargiau truktelėti juos apačion. Tai atitrauks ejakuliaciją.

5. Sustok, traukiny!

Vyras užsivedė taip, kad, rodos, jus kažkas daužo su plaktuku, o jūs patekote į turbulencijos zoną? O visame šiame judesyje netgi sugebėjote prikąsti liežuvį? Stop. Laikas išlįsti iš traukinio kabinos ir imtis vadovavimo.

Apžerkite vyrą ir jūs vėl kontroliuosite frikcijų dažnumą. Galite pasirinkti ir pozą šonu. Tokioje pozoje, jūsų partneris negalės dirbti visu pajėgumu.

6. Bloga mergaitė

Pasirodo, tikrai ne visi vyrai ryžtasi surišti savo mylimąją. Dažniausiai jie nutyli apie savo troškimus. 

Vyrų smegenis prikimštos stereotipų apie lyčių lygybę, ir kaip yra negerai daryti spaudimą šiuolaikinei moteriai. Tačiau lovoje juk galima viskas, jei tik partnerė sutinka. Nebijokite pranešti savo brangiausiajam, kad jūs ne tik puiki mamos duktė, bet ir pašėlusi – juk niekas nuo to nenukentės.

Papasakokite partneriui, kad jūs norite jausti jo raumeningų rankų glamones ant jūsų surišto kūno. Ir apie tai praneškite itin intymioje aplinkoje. Arba suriškite vyrą, ir pakuždėkite, kad norite to paties.

7. Toks rausvas zuikutis!

Turite žvėrelį, veikiamą baterijomis? Tačiau vienumoje su juo jums nelabai įdomu? Įtikinkite vyrą, kad vibratorius nėra jo konkurentas. Nepamirškite paminėti, kad jūs tikrai esate patenkinta vyro seksualiniais gebėjimais. Paslėpkite vibratorių po pagalve ir ištraukite preliudijos metu. Tegul „pravibruoja“ su šiuo zuikučiu per jūsų erogenines zonas. Juk svarbu išsiaiškinti, kad vibratorius – tik aksesuaras.

8. Mokomės tvarkos

Vyrai dažnai ne itin atsargiai elgiasi su tokiais mielais daikčiukais, kaip ažūriniai apatiniai ar prancūziškos liemenėlės. Žinoma, kai aistra verda, juk nepulsi gražiai ir atsargiai dėlioti drabužėlių ant kėdės atkaltės. Tačiau nebūtina juos volioti po dulkėtas grindis ar mėtyti ant lempos.

9. Nori, bet tyli

Barzdelė – gal ir seksualu. Tačiau ir mažai matoma barzdelė, išlindusi po vakarykščio skutimosi, gali rimtai pažeisti odą. O ant skruostų ir ant šlaunų gali likti ne tik paraudimai, bet ir pažeidimai.

Problema sprendžiama labai paprastai. Matote, kad vaikinas artinasi – pareikškite, kad neprisileisite tol, kol nenusiskus barzdos. Jei jis netiki, tuomet pasitrinkite į jo šiurkštų mišką ir parodykite paraudimus. Tik jokiais būdais nenusileiskite, kol skutimasis prieš seksą netaps įpročiu.

10. Per ilgai

Trunkant nuobodžiam ir ilgam lytiniam aktui, moteris galvoja apie daug ką, tam tarpe ir apie sienų ar lubų nelygumą. Be to, merginos dažnai gėdinasi pripažinti, kad joms net įsiskausta galva tokio sekso metu.

Yra du būdai: pasakyti vyrui tiesiai šviesiai, kad paskubėtų, ir viską perimti į savo rankas. Kitu atveju, panaudokite vaginos raumenis, ir stenkitės stipriau stimuliuoti vyro varpą. O galite pasiūlyti, kad vyras pabaigtų masturbacija.

Svarbiausiai, brangiosios damos, nebijokite būti aktyviomis lovoje. Jei matote, kad vyras veikia ne taip, kaip jums patinka, drąsiai koreguokite jo elgesį – tiek žodžiu, tiek ir veiksmais. Vyras tikrai bus dėkingas jums už ryškius pojūčius, o jūs būsite patenkintos, kad jūsų vyras tapo pačiu geriausiu meilužiu pasaulyje.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Jonai tu visapusiskai teisus.reike tik netilet o sakyt ko norit.
jazzas - pritarsiu 100%
O man su zmona labai gerai, mes mylimes tiek kiek norim ,kol baigiam abudu, ir laiko neskaiciuojam, ir visokio pozom padukstam, ir svelniiai ir arsiau truputeli, man patinka kaip zmona pirma baigia, nes jauti kaip susitraukineja, o ji rekia, kad dar mane daryk, tuomet ir as jau pabaigiu :) Smagu jausti kaip moters kunas visas vyrpa, kai buciuoji ten kur reikia... visokiu vyru yra,bet kai moki liest savo moteri, tai viskas imanoma :)
As kai kokiai uzvarau ypac suniuku tai ta tuoj apsimyza kazin kodel .Padarau tris neistraukes .
del bruzinimo tai tirka tiesa, o kad ir kartais pasakai savo partneriui apie savo norus tai tikrai nemanau kad visi vyrai atkreips demesi ir imsis daryti taip kaip norim mes pacios,o veliau stebesi del ko stumiam ant ju paciu.Kartais reiktu atkreipti demesi i partneres emocijas ir jos zodzius tuomet maziau butu skundu i jusu puse.:)
mazai tu moteru pazisti, jeigu sakai, kad tokiu "maniakiu, nimfomaniu" nera...
Labai teisingas pastebejimas del per ilgo sexo ir sienu ir lubu nelygumo stebejimo :D Kazkodel vyrai galvoja,kad kuo ilgiau tuo geriau... Fe. Tikra nuobodybe tas bruzinimas :DDD
pasakyti galiu tik tiek, kad tik tinkamiems partneriams atsiveria viso intymaus gyvenimo grozybes:)labai dziaugiuosi,kad radau toki zmogu,su kuriuo atsiskleidziau as pati ir kuris su manimi atrado neatrastu savo talentu:D sekmes ieskant:)
Tokius straipsnius tik ir tesugeba parasyti viskuo nepatenkintos nusivylusios namu seimyninkes. Kokio norit sekso taip ir pasakykit o ne internete skelbkit. Visi vyrai mokam patenkinti,o kas nemoka-tai ne vyrai. Jau atsibodo skaityti kaip stumiat ant musu. Nera tokiu manijakiu, nimfomaniu realybej kaip cia jau skelbiama..
Naujas komentaras