Sekso malonumas: nepatyrusios mergaitės apmokymai

How-to-Meet-and-Date-a-Shy-Girl.jpg
 
Teisingo sekso pagrindas – žinios, patirtis ir gebėjimai. Šio malonaus proceso vingrybės atsiskleidžia visų pirma bendraujant lovoje. Parodyk pavyzdį ir pats pradėk kalbėtis atvirai. Ji turi suprasti, kad tu atviras, jauti jau potraukį ir kvieti atvirauti kartu. Papasakok, kokie jos gražūs pečiai, švelni oda ir kitus širdį glostančius dalykus.

Kaip tai veikia? Intymių vietelių žodžiai visuomet iššaukia stiprų nekaltų mergaičių susijaudinimą. Uždrausti žodžiai tiesiog „supurto“ smegenis ir signalai persiduoda per visas nervines galūnes link genitalijų. Rezultatas – intensyvus vaginos drėkinimas, klitorio augimas.

Liesti penį rankomis

Pats paprasčiausias dalykas – paimti jo ranką į savąją ir kartu atlikti ekskursiją po tavo pasididžiavimo aplinką. Labai paprasta pasakoti, lyginant penį su jos „brangenybe“. Galvutė yra tokia pati jautri kaip klitoris. Lytinės lūpos – tai lyg vyriško lytinio organo kotas. Kiaušiukų jautrumą galima sulyginti su gimdos kakleliu (liesti reikia nestipriai, tačiau prieš orgazmą vyras gauna didelį malonumą ir nuo jausmingų prisilietimų).

Kaip tai veikia? Mergina turi suvokti, kad vyras labai gerai susipažinęs su savo peniu – jis kiekvieną dieną liečia šį organą prieš pisuarą, kartais masturbuojasi. Norint gerų intymių santykių, teks ir jai su juo susipažinti.

Reguliuoti tam tikromis vietomis savo viduje

Papasakok jai apie slaptas mergaičių vietas, kai jos „rūko“ lytinėmis lūpomis ir mėto kamuoliukus vaginos raumenimis. Pašnibždėk jai į ausį svarbiausią Kėgelio pratimą – greitai viską suspausti viduje, lyg ją būtų kažkas užklupęs, kai ji „sysioja“. Mestelk užuominą, kad kai tu esi jos viduje, šis pratimas suteikia daug džiaugsmo.

Kaip tai veikia? Jei ji pasirodys stropi mokinė, džiaugsmą nuo sustiprėjusių vaginos raumenų jusite abu. Pilnavertiškas moteriškas orgazmas priklauso nuo mažųjų dubens raumenų. Dauguma moterų pajunta orgazmą tik po pirmojo vaiko gimimo todėl, kad gimdymo metu išmokstama dirbti šiais raumenimis.

Atlikti feliaciją

Pati banaliausia analogija – ledai „Eskimo“. Liesti jį reikia vos vos, liežuvio galiuku. Arba pravesk jai pamoka su bananu. Tegul dantimis „išrengia“ bananą, nepažeisdama švelnaus minkštimo. Jei ji jau prisiskaitė kokių nors šlykštybių, tegul pamiršta žodį „čiulpti“.

Kaip tai veikia? Bet kokia moteris, taip pat ir nesugadintas merginas, instinktyviai stipriai susijaudina glamonėdamos lytinį organą. Tokia stimuliacija veikia lūpas, tai skatina susijaudinimą ir vagina prispildo skysčių, o į mažąjį dubenį suplūsta papildomai kraujo.

Stimuliuoti anuso sritį

Atmink, kad merginai labai daug reiškia higiena. Taip kad dušas prieš tokį mokymą yra tiesiog būtinas. Beje, po dušu žymiai lengviau paimti jos ranką ir parodyti. O jei jos nagai ilgi, išmokink stimuliuoti anusą delnu. Tuo pat metu tiks ir kiaušiukų masažas.

Kaip tai veikia? Ji prie tavęs pripranta ir supranta, kad tu nesi primityvus, kaip jai atrodė iš pradžių. Visos merginos kažką žino apie penį ir mano, kad tai svarbiausia vieta vyro kūne. O kai atranda  daugiau, pradeda ieškoti atradimų ir savo kūne – tai yra naudinga ir tau pačiam: juk norėsi kažkada pabandyti ir analinį seksą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras