Seksualinė kūno kalba

 
3 komentarai
Kartais labai sunku pasakyti, kas darosi Tavo merginai sekso metu: ar ji mėgaujasi? Ar tu viską darai gerai? Ar ji patenkinta? Moteris kartais labai sudėtinga perprasti, ypač sekso metu. Tęsdamas moterų kūno kalbos temą, kuri buvo minėta straipsnyje “Ženklai, vedantys į seksą“, pasistengsiu paaiškinti, kas yra seksualinė kūno kalba ir kaip ją “skaityti”, kad galima būtų išvengti nereikalingų pasekmių.

Taigi, jeigu tu nepatenkini savo moters ir ji su kiekvienu kartu vis labiau “ataušta”, tu neišvengiamai susidursi su ignoravimu, pykčiu arba kažkokiu kitu neaiškiu emocijų protrūkiu. Jeigu Tu nesi labai gerai išmanantis moterų kūno kalbą žmogus, gali drąsiai naudotis mano patarimais ir užuominom apie seksualinę kūno kalbą.

Ir ką gi rodo moters kūnas sekso metu? Moteris parodys (tikėkimės, jog nuoširdžiai), kaip tau sekasi ir kaip tu susidoroji su užduotimi. Jos kūnas parodys tam tikras akivaizdžias užuominas, kurių neįmanoma suvaidinti, tačiau atmink – visos moterys skirtingos! Taip, labai sunku gauti kūno kalbos siunčiamų ženklų sąrašą, kai yra tokia gausa skirtingų moterų, tačiau galima būtų išvesti kelias seksualinės moterų kūno kalbos taisykles, kurias tuojau pat paminėsiu. Netrukus Tu  sužinosi, kaip moters kūnas parodo, jog ji gauna iš tavęs būtent to, ko jai reikia!

Dažnas kvėpavimas

Ilsėjimosi metu (ramybės būsenoj) mūsų kvėpavimas – tai taikus ir ramus oro judėjimas į plaučius  ir iš jų. Šis procesas turi labai gražius pavadinimus: įkvėpimas ir iškvėpimas – kokie dviprasmiški ir gražūs pavadinimai, taip? Tačiau kai moteris yra susijaudinusi, apimta aistros, jos kvėpavimas virsta netvarkingais ir dažnais dūsavimais su netyčia išsprūstančiomis aimanomis, kadangi oras labai greitai išeidamas kabina balso stygas. Pulso dažnėjimas, kai jos kūnas ruošiasi orgazmui, reiškia, jog moters vidaus organai reikalauja daugiau deguonies. Jeigu Tu išgirsti, jog jos kvėpavimas keičiasi, tu esi teisingam kelyje. Jeigu jauti, kaip jos širdis pradeda pulsuoti vis stipriau, tau tavo kely labai gerai sekasi. Jos seksualinė kūno kalba leidžia Tau suprasti, jog moteris yra susijaudinusi. Bet jeigu po jos “didžiojo orgazmo” moteris kvėpuoja įprastai (nei giliai, nei dažnai, o tiesiog ramiai), gali būti, kad ji yra didelė melagė. Tačiau visos moterys skirtingos ir ką gali žinot…

Kūno judėjimas ir rangymasis

Jeigu tavo mergaitė kimba į Tave nagais ir rangosi alink tave, tikėtina, jog jai labai gera ir ji mėgaujasi. Moterys kartais nevalingai palieka vyrams ant nugarų gražų įdrėskimų raštą (tenka taikytis prie to). Trynimasis ir prisiglaudimas prie Tavęs reiškia, kad moteris jau pilnai įsijautusi ir jaučia stiprų malonumą. Jeigu moteris guli tarsi “šluba”, tikriausiai visas procesas vyksta ne dėl jos. Bandyk keisti poziciją. Gali ištraukti penį ir sušildyti ją iš naujo burnos arba rankų pagalba. Nuo to momento atidžiai stebėk jos kūno kalbą.

Klubų judesiai

Kai jūsų judesiai pradeda derintis ir sutapti, kažkas vyksta labai gerai. Galima užtikrintai teigti, jog kai moters judesiai kartoja tavuosius ir jūs abu jaučiat taktą, moteris tikrai gauną tam tikrą pasitenkinimą. Geras sekas dažniausiai būna gerai sinchronizuotas – taip jau sukurti mūsų orgazmo siekiantys kūnai. Pasikartojantys judesiai ir tinkama pozicija priveda partnerius prie kulminacijos. Problema atsiranda ieškant reikiamo “taškelio”, nes jų yra labai daug. Jeigu ji nesiderina prie Tavęs, tavo judesių, reiškia jai kažkas nepatinka ir ji nori ko nors kito. Pakeisk padėtį ir žiūrėk kaip jums seksis toliau.

Seksualinės kūno kalbos perpratimas suteikia daugiau malonumo jums abiems.

Rankų “mėtymas”

Jeigu moteris prie tavęs tarsi “prilipusi” visą laiką, gali būti jog ji jaučiasi nepatogiai arba kažko gėdijasi. Jos rankos gali būti įkibusios į tave, virš galvos – bet kur, išskyrus arti jos pačio kūno (nebent ji save stimuliuotų). Jeigu mergina yra viršuje, tikėtina, jog jai prireiks rankų manevravimui arba įkibimui į kažką. Aišku, rankų padėtis nėra pats geriausias rodiklis, tačiau jis gali būti naudingas. Jos kūnas privalo taikytis prie aplinkos ir rankos parodo, kaip jai sekasi. Moteriai neturi rūpėti kur jos rankos ir ji neturi nieko slėpti. Jeigu merginos rankos plačiai išskėstos arba ji įkibusi nagais į patalynę, galėčiau lažintis, jog jos seksualinė kūno kalba šnibžda, kad tu darai būtent tai, ko nori tavo moteris ir ji jaučiasi labai jaukiai ir patogiai (mėgaujasi procesu).

Vaginos raumenų judesiai

Viena jautriausių tavo kūno dalių yra viduje vienos iš jautriausių moters kūno dalų – kiekvieno judesio metu tu gali jausti vaginos sieneles, raumenis ir paviršių. Vaginos siena – labai stiprus raumuo, kurį moteris (tikriausiai) pasitelks stipresniam malonumui pasiekti. Tu taip pat gali jausti šio raumens susitraukinėjimą orgazmo metu – jos vaginos raumenys spazmuos ir tokio proceso metu tavo penis bus nestipriai suspaudžiamas, tačiau taip būna ne visada, tad nevartok šio proceso, kaip rodiklį. Toks moterys, kurios geriau kontroliuoja vaginos raumenis, dažniausiai jaučia didesnį malonumą sekso metu ir stipresnį orgazmą. Jeigu Tu nejauti suspaudimo sekso metu, nebijok. Tu suprasi, kad ji artėja prie orgazmo, iš kitų ženklų: ji gali leisti tau įeiti giliau arba tiesiog prašys nesustoti ir nieko nekeisti. Būk labai atidus ir stebėk tiek moters išorę, tiek vidų.

Išmok mylėjimosi kalbą

Moterys mėgsta seksą lygiai taip pat, kaip ir vyrai, taičiau joms kartais trūksta savęs pažinimo, ir, be abejo, patyrusio partnerio, kuris atskleidžia geriausias galimybes tiek moteryje tiek pačiame savyje. Jeigu tu nesi įsitikinęs, ar tavo partnerė jaučia pasitenkinimą sekso metu, tau reikia dar labiau panagrinėti tiek ją, tiek save. Komunikuok su ja ir žodžiai, ir kūnu. Atidžiai klausykis ir stebėk jos atsaką į tavo veiksmus ir negalvok, kad tai, kas pavykdavo su tavo buvusiom merginom, pavyks su dabartine partnere. Kiekviena moteris (ir vyras) turi skirtingą skonį ir skirtingai reaguos į tuos pačius prisilietimus, tad visada bandyk kažką naujo ir nepaversk sekso rutina. Eksperimentuok, erzink, kankink (gerąja prasme), keisk pozicijas. Kai išgirsi jos aimanas, suprasi, jog esi teisingam kely, tad nesustok ir rezultatai bus neįtikėtini.

Seksualinė kūno kalba tikrai pravers norint nustebinti ir suteikti neįtikėtiną malonumą savo partnerei.

 
Komentarai (3)
Jooo, tikrai teisybė, geras straipsnis ;)
Viska ka vardinai taip lengva suvaidinti sakau is patirties!
Karsta foto. .:P
Naujas komentaras