Sexpedia: Egzotinės sekso pozos (video, I dalis)

 
26 komentarai
Jei įprastas seksas po truputį praranda jaudulį, atėjo metas išbandyti egzotines sekso pozas.

Įspėjame, kai kurioms pateikiamoms pozoms reikalingas tam tikras fizinis pasirengimas, ištvermingumas – atsižvelkite į tai ir nesistenkite peržengti savo galimybių.

Didieji Grįžulo Ratai

Ar gali būti geresnis motyvacijos sportui  būdas nei įtraukti tai į seksualinį repertuarą?

Iš tiesų, pozos sėkmė priklauso nuo rankų ištvermingumo ir fizinės jėgos. Taigi, rankomis remdamasis į kušetę (lovą), ištiestas kojas vyras padeda ant netoliese esančio fotelio. Moteris truputį sulenkdama kelius tarsi atsisėda ant partnerio (veidais vienas į kitą).

Pozai įgyvendinti nesvarbus mylimųjų ūgių skirtumas – pritūpdama dailiosios lyties atstovė gali susilyginti.

Vyras mankština rankų, moteris – kojų raumenis ir abu jaučia begalinį malonumą... ar gali būti geriau?

 

Gyvuliška poza

Tai viena sudėtingiausių „vyras viršuje“ pozų. Nors nelengva, tačiau suteikianti ypatingą kontrolę stipriosios lyties atstovui.

Taigi, vyras atsukęs nugarą tupia ant partnerės, o ši guli ant nugaros, kojas sulenkusi, iškėlusi į viršų ir jomis apglėbusi mylimąjį. Taip „sukuriamas“ unikalus įsiskverbimo kampas.

Jei vyras jaučiasi pakankamai stabiliai ir patogiai, rankomis gali papildomai stimuliuoti partnerę.

 

Buferių susidūrimas

Tai viena „vyras viršuje“ analinio sekso pozų, šįkart jis veidu žiūri į partnerės pėdas. Moteris guli ant pilvo, vyras – priešinga kryptimi ant jos. Padėtis leidžia vyrui įeiti netradiciniu kampu (šiek tiek žemyn), tad labai svarbu gerai vienas kitą jausti ir neištempti penio toliau, negu natūraliai patogu.

 

Kaubojaus poza

Norint išbandyti Kaubojaus pozą, moteriai tereikia prigulti tuo metu, kai vaikinas sėdi ją apglėbęs kojomis. Taigi, dailiosios lyties atstovė guli suglaudusi kojas, o partneris raitomis sėdi viršuje.

Nors poza nereikalauja ypatingų fizinių pastangų, įėjimo kampo ankštumas gali lemti negilų (bet švelnų ir ne mažiau malonų) įsiskverbimą.

 

Eks – sekso poza

Tai Misionieriaus poza, kai vyras yra viršuje, tiesiog nusisukęs veidu į moters pėdas, ši guli ant nugaros.

Ši poza taip pat atveria netradicinį kampą, tad svarbu, kad vyras būtų atsargus ir neužlenktų penio labiau, nei šiam patogu.

 

Intersekso poza

Anksčiau ši poza buvo vadinama Miegančiosios gražuolės vardu.

Moteris guli ant šono, pakelia viršutinę koją ir ant apatiniosios (veidu į partnerę) atsigula vyras. Abi jo kojos būna tarp dailiosios lyties atstovės kojų.

Daugeliui ši poza nepatinka, nes bijo, jog moteriai bus sunku išlaikyti partnerį, tačiau šis, remdamasis į lovą ranka, tai palengvina. Poza leidžia pasimėgauti įsiskverbimo gilumu.

 

Mažieji Grįžulo Ratai

Šios pozos sėkmei ypač svarbus moters rankų ištvermingumas ir fizinė stiprybė – ji turi judėti pakankamai žemai, kad leistų įsiskverbti partneriui. Tai puiki mankšta rankų bei pečių raumenims.

Visų pirma, reikalingi du nejudantys objektai (pvz. tvirtas lovos kraštas ir žemas staliukas). Moteris atsisėda ant lovos ar kušetės krašto, atsiremia alkūnėmis, kojas padeda ant staliuko ir po truputį slenka į priekį – tol, kol sėdmenys nebelies lovos. Jeigu sunku išlaikyti svorį giliems įtūpstams, partneris po sėdmenimis pasidėti pagalvę – taip bus lengviau įeiti. Taip pat vyras gali palengvinti moters krūvį didesniu spinduliu judėdamas į priekį.

Naudinga figūrai ir be galo malonu!

 

Meistriškas pakibimas

Vyras sėdi ant lovos krašto, moteris atsisėda ant jo, apglėbdama partnerį kojomis, tuomet atsilošia. Stipriosios lyties atstovas turėtų rankomis padėti moteriai išsilaikyti.

Poza leidžia partneriams grožėtis vienas kito kūnais ir maloniai „sūpuotis“.

 

Lipynės

Jei turite galimybę pasinaudoti tokiomis lipynėmis namuose ar kitoje privačioje erdvėje, metas tai išbandyti!Tai ne tik puikus fizinės jėgos šaltinis, bet taip pat sukuria nepaprastai jautrų įsiskverbimą.

Kad viskas klotųsi sėkmingai, vyras turi gebėti daryti prisitraukimus. Kol jis „kabo“, moteris atsistoja priekyje, rankomis suima partnerio sėdmenis ir pradeda judėti (abu žiūri viena kryptimi).

Nepaprastus ir neeilinius įspūdžius dovanojanti poza!

 

Viaduko poza

Šioje pozoje vyras statmenai atsisėda ant partnerės, kojas atlenkusios už galvos. Svarbu, kad judėdamas stipriosios lyties atstovas būtų atsargus, pernelyg neapkrautų moters. Ši, beje, kojų atlenkimą neabejotinai turėtų išbandyti anksčiau nei tokį seksą.

Tai fiziškai gan sudėtinga poza, tačiau gilus įsiskverbimas ir tikras suartėjimas atpirks pastangas.

 

Vairuotojo poza

Moteris guli ant nugaros, kiek galėdama kojas atlenkusi už galvos (jei sugeba, gali net į žemę atremti kelius) – taip ji visiškai atsiveria partneriui. Vyras atsisėda raitomis taip, kad galėtų matyti mylimąją. Beje, gali ne tik žiūrėti, o ir paglamonėti partnerę rankomis.

Poza iš tiesų reikalauja lankstumo, tad nepersistenkite – tegu moteris kojas lenkia iki tiek, kiek jai patogu. Beje, partneris gali padėti prilaikydamas šlaunis.

Parengta pagal Sexinfo101.com , Suaugusiems.lt

 
Komentarai (26)
Isbandziau visas, buvo nuostabu !!! Dabar as 5 menesyje niescia, kolkas vyrui neatsidaviau, bet jis to labai labai nori, dar labiau, negu tada kai buvau nestora ! B ) Norejau pasidometi, kaip imanoma myletis ir pajusti orgazma 5 menesio niestukei ? Labai prasau daug patarimu !
Norit gero sekso?Duosiu patarimą-nešiokit kantonus žiopliai jūs!
kaubojaus poza duoda dideli malonuma-daryciau tai dar ir dar!Davai einu dar ''sokineti''
o sitos kai kurios reikalauja daug pastangu bet imanomos
visas su vyru isbandeme nuostabus malonumas
;][;];];];[;[;[;]'''''''] mommmmmmmmmmmmmmmmnmnnmnmnnnnnnnnnnnnn
mmmmmmaaaaasssssseeee.;]
jei norit pabandyt parasykit merginos i gmail tttomas493@gmail.com
tai reikia buti svelnems ir daugau judeso
O va ta poza Lipynės man patinka! Reiks pabandyti kada...
kaja
atrodo labai graziai noreciau ir as pabandyt.
pamalonino seksas geras
gerulis
labai jaudina,reikia stipriu ranku
bet visai nieko jeigu turi toki kuris megsta sportuot pats treniruojasi o tave pamalonima
pries tai apsilima padaryti reiktu kaip pries treniruote
o ko cia nusisaut 'sima' viskas noemalei, tokiu momentu tu ir lsnkstesne ir nesijaudinei del nieko kito.... ir malonumas didensis del tu paciu naujoviu
:DDDD Sima aciu uz komentara:DDD stipriai juokinga:DDDD
dvi paskutinės nors nusisauk.
Cia greiciau stubura susilauzysi nei malonuma patirsi..
Koks, cia pozos poroms, arba pastoviems sekso partneriams skirtos, o ne vie kartiniams rimanams. Po ilgesnio laiko buvimo kartu, tas tavo vadinamasis "spontaniskumas" jau iki gyvo kaulo buna igryses, o ypac jei dar ir gyvenama kartu
briedas....tyliu...seksas turi buti spontaniskas, malonus, o ne kazkoks instrukciju skaitymas ir akrobatika...fe!
Dar galima sūpynėse.......:)
gedai, už tai koks raumenų stiprinimas. įvairių :)
man patiko lipynes tik sunkoka prisitraukimus daryti
Naujas komentaras