Sexpedia: Jis viršuje (video)

 
46 komentarai
Plasnoti, plasnoti... į malonumų šalį! Šios pozos išsiskiria skverbimosi gilumu, lengviau pasiekiami jautrūs taškai, nėra suvaržymų stimuliavimui rankomis... Taip pat lengviau pasiekiamas tampa paslaptingasis G-taškas. Belieka išsirinkti, pabandyti ir mėgautis!

Arka

Moteris atsigula daline tiltelio poza, pečius atremia į lovą, kojas pastato sulenkusi. Partneris į ją įeina klūpėdamas priešais. Poza ypatinga skverbimosi kampu – tai suteikia ypatingą pasitenkinimą, toks mylėjimosi būdas turėtų tapti kiekvienos poros seksualinio gyvenimo dalimi!  Beje, patariame po moters galva pakišti pagalvę – taip ji išvengs kaklo raumenų patempimo ar tiesiog skausmo.

 

Tiltelio poza

Nuo Arkos ši poza skiriasi tik tuo, jog moteris turi išlaikyti kūno svorį į lovą atremtais delnais, pečiais nebesiremiama. Dėl papildomo sudėtingumo poza nėra labai populiari, tačiau tikrai teikianti ypatingų pojūčių. 

 

Plaštakė

Ši poza – tarsi visų Drugelio pozų galva. Moteris nugara guli ant lovos krašto, taip, kad kojomis galėtų remtis į grindis. Vyras klupi ar stovi priešais.

Poza patogi abiems partneriams, didesniam komfortui vyras gali klūpėti ant pagalvės. Beje, nepamirškite, jog turite galimybę nevaržomai glamonėti vienas kitą rankomis...

 

Lopšys

Moteris delnais atsirėmusi į lovą „laiko“ viršutinę savo kūno dalį (šiek tiek atsilošusi), kojomis apglėbia priešais klūpinčio vyro liemenį, atsisėsdama šiam ant šlaunų. Poza nereikalauja didelių fizinių pastangų ir suteikia galimybę grožėtis vienas kito kūnais.

 

Kryžminė poza

Vyras guli ant nugaros apatine kūno dalimi pasisukęs į moterį, ši taip pat guli ant nugaros (kaip Misionieriaus poza), sulenkusi kojas už partnerio kūno . Abiejų kūnų sudaromas status kampas sumažina partnerių artumą, odos kontaktą, tačiau tai unikali padėtis lytiniam aktui.

 

Gilus susidūrimas

Moteris guli ant lovos krašto, vyras klūpi šalia ant žemės, partnerės kojas užsikėlęs ant pečių. Pozos suteikiami pojūčiai atitinka pavadinimą – vyrui atsiveria galimybė įsiskverbti į moterį taip giliai, kiek gali ir, žinoma, kiek jai patogu. Jei vyrui nepatogu klūpėti ar trukdo ūgio skirtumas, jums pagelbėti gali pagalvės.

 

Gili lazdelė

Moteris guli ant nugaros, kojas užkėlusi partneriui ant pečių, kuris klūpi greta veidu į merginą. Tokia pozicija leidžia vyrui įsiskverbti į moterį taip giliai, kiek šis gali ir, žinoma, kiek jai patogu. Poza lanksti tinkamos tam vietos atžvilgiu, o jei kyla fizinių nepatogumų, jums padėti gali pagalvės.

 

Kirtis žemyn

Vyras stovėdamas priglunda prie lovos krašto, sudarydamas liniją su gulinčia, kojas aukštai ant partnerio pečių iškėlusia moterimi. Poza nėra labai artima, sunku pasitelkti rankų glamones, tačiau galima stebėti vienas kitą ir tiesiog mėgautis.

 

Paleidimo aikštelė

Ši poza -  puikus būdas patekti į sinchronišką seksualumo srautą, nesvarbu, ar siūbuosite tarsi supamasis krėslas, ar mėgausitės giliais, stipriais įtūpstais, susidūrimais. Tai taip pat puikus būdas giliai prasiskverbti į partnerę bei pasiekti jos G-tašką.

Moteris guli ant nugaros pakėlusi šlaunis, vyras klūpi priešais. Kai vyras įeina į partnerę, ši su kiekvienu jo judesiu šiek tiek pakelia arba nuleidžia šlaunis.

Moteris gali daugybę kartų keisti savo kojų padėtį: perkelti jas abi į vieną pusę, iškelti virš mylimojo pečių, suglausti pėdas ar plačiai „išskleisti“ kelius. Taip pat ji gali kojas laikyti atrėmusi vyrui į krūtinę – toks svorio paskirstymas atneša dar naujų pojūčių.

 

Kojų supamasis krėslas

Moteris tiesiog guli ant šono, iškėlusi viršuje esančią koją. Vyras priklaupia ant kitos moters kojos ją apglėbdamas šlaunimis. Jei dailiosios lyties atstovei sunku laikyti koją iškeltą, gali ją atremti į partnerio petį. Poza nereikalauja didelio lankstumo ir dovanoja nuostabius pojūčius.

 

Pasitenkinimo atspindys

Moteris guli ant nugaros, abi kojas padėjusi priešais klūpinčiam partneriui ant vieno peties. Jei kyla kokių fizinių nepatogumų, nepamirškite pasidėti pagalvių. Poza suteikia galimybę giliai įsiskverbti į moterį – tiek, kiek abiems partneriams malonu. 

 

Piratų dovana

Moteris guli ant nugaros, vieną koją atrėmusi į priešais klūpinčio partnerio petį, kita apglėbusi jo šlaunį. Poza dovanoja intymumą, artimus prisilietimus bei galimybę glamonėti vienas kitą rankomis.

 

Sraigto poza

Moteris šiek tiek susirietusi šonu guli ant lovos krašto, partneris į ją įeina klūpėdamas ant žemės greta lovos.  Tokia padėtis suteikia vyrui judesių laisvę, reikalauja mažai fizinės jėgos ir leidžia keisti sueities kampą – visa tai padaro pozą viena maloniausių apskritai.

 

Parengta pagal Sexinfo101.com, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (46)
kai jum pozos ;D
O kur merginu numeriukai? ;)
As irgi tai su savo remigijum isbandysiu:)))))00
siandien bus visos isbandytos:))))))))))
Nenoriu tavęs nuvilti Aliukai, bet ...Čia kai ant tavęs myža...
kokia yra auksinio lietaus poza?
kokia yra auksinio lietaus poza?
gerai pisos bet as jau bandziau
geras :)))
eh smagu ;D
nu geras;DD
Deep impact viena is maloniausiu nesudetingu pozu, bent jau man :)
mergaite nuoreciau uzduoti klausimeli ar kai vaikinu jusu nera ir jus uzsimanote sexo ar jus pamaloninat sawe?
Juhuu :D reiks pameginti..
nekenciu kai vaikinas virsuje, nejauciu jokio malonumo...
2 savaites to jau nedariau :/
zodziu noriu visko...esu 25metu imones direktorius,savo bute zveryne noreciau visko,ieskau draugiu 869544726
Nebegaliu laukti , noriu arkos, noriu tilto...visko visko ;)
Be jokios abejones... noriutaves@epastas.lt patenkinsiu didziausius jusu lukescius...
As to trokstu labiau nei Jus manote..

Mielai isbandyciau kaubojaus pozas ;)
P.s atsiuskit man savo kontaaktini adresa ;)
Aistringoji... Jus net neisivaizduojate kiek as jums galiu.... Jaustumetes pakyleta, tarsi danguje.. Noreciau nulaizyti grietinele nuo jusu meskiuko....
Ech, Mister P mane net jusu komentaras sujaudino ...
Ohhh taip sukaitau kad net nezinau noriu sekso... noriu... labai....
Uzverda kraujas beziurint, jau 4 menesiai gyvenu be sexo...
kaip uzsimaniau dabar, je je je
Ne bandyti reikia,o megautis. Taip ir norisi dabar.
Tai kad ta gili lazdelė jau milijoną kartų bandyta... Bet AIŠKU, kad gera, viena iš geriausių, nes manasis gali įsiskverbti labai gerai :))
gili lazdelė atrodo geriausiai
turetu buti neblogai :))
man patiko.... geras......
ech, tikrai reiks isbandyt tas pozas!!
ech, prisiminus visas tas pozas toks malonus siurpuliukas per nugara nubega...
Taip :)))
Ar seksas sportas, ar meilė?
duokit nauju pozu !!!
Pasirodo ir normalių lytinių santykių būna...
uh kaip karsta pasidare :)
... tikra tiesa Simona , jau viskasisbandyta , ir " israsti dviracio " is naujo neina , cia tik poros fantazija galima pasikliauti , ir bandyti viska , kas sauna y galva ...
Ingute ir Simona - kamasutra, sekantis jusu zingsnis :)
Isbandyta viskas! :) Tikrai verta tai pabandyti,malonumas neispasakytas! :)
ka nors naujo parodykit. labai jau viskas atsibode ir isbandyta
tai ira normalu mes irgi taip darysim nieko cia blogo
Uhh :D
smagus pavadinimai:D
tai, kad isbandyta viskas.. :)
yra is ko pasirinkti :)
Naujas komentaras