Sexpedia: Kunilingas (Video)

 
130 komentarai
Kunilingo menas – tai svarbių įgūdžių visuma, norint visada matyti moterį patenkintą... Ir, tiesą sakant, patenkinta moteris – tai ištikima moteris! Parodysime pozas, kurios padės nepamirštamai pamaloninti moterį...

68 Jai

Toks seksas vadinamas 68 Jos pozicija. Vyras guli apačioje, ant jo – moteris principu "galva-kojos". Ši poza nuostabiai tinka ir kunilingui, ir analingui, tik įsitikinkite, jog partneriui patogu, kaklo patempimo išvengsite pasidėję pagalvę. Taip pat ši poza suteikia puikias galimybes vyrui pasiekti visą moters kūną, juo mėgautis.

 

Liokajus

Ši poza – tarsi uždraustas vaisius atsistojus. Tai nėra ypač artima, geidulinga sekso padėtis, nes moteris yra nusisukusi nuo partnerio, negalimas akių kontaktas. Vis dėlto, ši poza labai maloni! Moteris stovi, o partneris klupi nugaroje tarp jos kojų. Tai ypač tinka analingui bei kitiems analiniams žaidimams.

 

Subtili kontrolė

Vyras sėdi ant grindų (palinkęs atgal), jo veidas stovinčiai partnerei tarp kojų. Ši poza ypač populiari dėl abiejų partnerių galimybės kontroliuoti situaciją: vyras gali laisvai laižyti, žaisti su partnere, moteris – kiek pritūpti siekdama didesnio spaudimo ar sūpuoti pirmyn atgal siekiant išplėsti malonumo ribas.

Jei vyras atsiremia į kušetės ar lovos kraštą, gali efektyviau „panaudoti“ rankas – liesti partnerę, pasiekti net jos krūtis.

 

Ausinės

Pagal šią oralinio sekso pozą, abu partneriai guli ant šono, moteris šlaunimis apgaubia vyro veidą. Pasitelkus papildomą stimuliavimą rankomis partnerė gali tikėtis nepamirštamo malonumo.

 

Vakaro ekstazė

Tai puiki poza toms, kurioms patinka išlaikyti kontrolę ir visiems, kas nori išbandyti kažką naujo. Vaikinas guli taip, kad jo galva būtų ant pačio lovos krašto, moteris apžergia partnerio veidą.

Keisdama sėdėjimo pozas, moteris gali kontroliuoti partnerio priėjimą bei stimuliavimo stiprumą, tik svarbu pernelyg neapkrauti vyro kaklo.

 

Abrakinė

Moteris tikrai neprieštaraus, jog partneris „maistą“ gautų per visą savo veidą, tai – šios pozos grožis! Šis netradicinis metodas teikia didžiulį malonumą, jei viskas gerai pavyksta, pasitenkinimas gali būti ir abipusis.

Moteris guli pusiau tiltelio poza ant kušetės ar žemos lovos. Kai ji šlaunimis apglėbia partnerio galvą, vyras gali pečiais atsiremti į partnerės sėdmenis ir taip laisvai prieiti prie visų moters erogeninių zonų. Jos svoris turi būti tolygiai paskirstytas pečiams, kaklui ir galvai. Jeigu tokioje pozoje abu partneriai jaučiasi patogiai, moteris gali pasiekti vyro genitalijas ir taip ne tik mėgautis seksu, tačiau pamaloninti ir partnerį.

 

Uždraustas vaisius

Tai – labai artima, geidulinga ir jaudinanti poza. Šio oralinio malonumo įvairumas bei intensyvumas (tiek kunilingo, tiek analingo metu) turėtų greitai įveikti bet kokį pradinį pozos nejaukumą. Moteris atsigula ant pilvo, po juo pakišama pagalvė, o vyras atsiklaupia už jos, galvą laikydamas tarp praskėstų jos kojų. Ši poza yra ypatingai erotiška dėl to, kad partnerė negali laisvai matyti visko, kas vyksta ir gali būti maloniai nustebinta... vėl... ir vėl!

 

Žemyn galva

Moteris kabo žemyn galva, kojomis apsiveja partnerio kaklą, pečius ir taliją. Vyrui šiuo atveju reikalinga tvirta nugara, sveiki keliai ir jėga, moteriai – lankstumas ir tvirtumas. Turintys nugaros problemų būkite ypač apdairūs! Duosime jums kelis patarimus: vyrams bus paprasčiau, jei laikys kelius sulenktus, kartas nuo karto ištiesdami pailsėti; moterims patariama būti įtraukus pilvą.

Kaip saugiai pradėti? Vienas iš būdų yra pradėti kaip pozoje 68 Jai, tik partnerio kojos turi remtis į žemę. Vyras po truputį stojasi, stipriai laikydamas partnerę už talijos. Jauskite vienas kitą.

 

Vėliavos stiebo laižymas

Poza panaši į Ausinių – abu partneriai guli ant šono, moteris apatinę šlaunį deda po partnerio galva, tik kita koja iškeliama į viršų – tai vadinama Vėliavos Stiebu. Ši poza išties puikiai atveria visą kirkšnies dalį, ypač maloniai gali būti suderinama su stimuliavimu ranka.

Vyras laisva ranka gali padėti partnerei išlaikyti ištiestą koją santykių metu.

 

Pyragėlis danguje

Šioje kunilingo pozoje moteris guli ant nugaros, visiškai pakeltomis kojomis, taip, kad kulkšnys būtų už jos pačios galvos. Tiksli padėtis priklausys nuo dailiosios lyties atstovės lankstumo. Tokia pozicija visiškai atveria moters erogenines zonas šalia klūpinčiam partneriui. Vyras taip pat gali naudotis rankomis, taip ištirti ir išglamonėti visą partnerės kūną.

Poza reikalauja iš tiesų didelio lankstumo, daugeliui galbūt nepavyks tuo pasimėgauti, tačiau verta stengtis – tokio atsiskleidimo jausmas nuostabus! Mažiau lankstūs žmonės gali kiek pakoreguoti pozą - bandyti kojas lenkti tol, kol taps nepatogu. Vyras taip pat gali rankomis padėti partnerei išlaikyti šlaunis pasiektame taške.

 

Jodinėjimas veidu į Šiaurę

Poza žada nepakartojamą malonumą! Vyras guli ant nugaros (nesvarbu, lovoje ar ant žemės), moteris keliais apgaubusi partnerio veidą. Ši poza labai populiari dėl galimybės moteriai kontroliuoti malonumą.

 

Jodinėjimas veidu į Pietus

Ši ypatinga pozicija privers jus pajusti šilumą ir... drėgmę! Poza ypatinga tuo, jog moteris, besimėgaudama oralinio sekso teikiamais malonumais, gali lengvai prieiti ir prie vyro erogeninių zonų. Taip pat ji gali laisvai kontroliuoti orgazmą – judėti nukreipdama malonumo vietą, intensyvumą. To moteris gali pasiekti lankstydama stuburą, judėdama pirmyn-atgal, pakreipdama klubus, nuleisdama ar pakeldama kūną. Taip pat moteriai patariama pabandyti sukimąsi spirale – taip ji iš tiesų pajus „Jodinėjimo veidu į pietus“ dvasią! Norėdama apdovanoti partnerį už puikias emocijas, moteris taip pat gali lengvai pasiekti jo genitalijas.

Ši poza – puikus būdas „atvesti“ damą į kunilingo malonumus.

 

Kaklaraiščio poza

Kaklaraiščio pozoje moteris guli ant nugaros, kojas užkėlusi partneriui ant pečių. Poza suteikia aukščiausią komforto lygmenį bei leidžia malonumą padvigubinti partnerės stimuliavimu ranka.  Taip pat galite pabandyti šiek tiek pakeisti pozą – moteris lieka gulėti ant kušetės ar lovos, o partneris klūpi šalia ant grindų. Tokiu atveju vyras nepasiekia jokių kitų partnerės kūno dalių, tad susikoncentruoja į kirkšnies zoną ir malonumas gali būti dar didesnis.

 

Erelio platybė

Moteris guli ant nugaros, sulenkusi kojas bei apsižergusi partnerį taip, kad pėdos būtų prie vyro pečių. Kaip ir kaklaraiščio poza, ši taip pat išsiskiria suteikiamu komfortu, galimybe padidinti malonumą stimuliuojant ranka.

 

Suplex – Jai

Tai - puikus būdas pasimėgauti oralinio sekso teikiamais malonumais; partnerė, subtiliai prilaikoma, susijaudina dar labiau!

Įsitikinkite, jog kušetė ne per aukšta, turėkite po ranka pagalvių, jų gali prireikti ant žemės gulinčios partnerės patogumui. Svarbu tinkamai paskirstyti svorį, per daug neapkrauti nei kaklo, nei pečių. Moteris gali rankomis laikytis už vyrų kulkšnių ar tiesiog rankomis (alkūnėmis ar delnais) remtis į žemę, taip paprasčiau kontroliuoti partnerio prisilietimų artumą.

 

Po gegutės lizdeliu

Ši padėtis bet kam sužadintų apetitą! Moteris stovi vieną koją pastačiusi ant lovos ar kėdės, vyras sėdi veidu į jos genitalijas. Partnerio rankos lieka laisvos, tad jis gali glamonėti krūtinę, sėdmenis, kojas ar pilvą.

Jei dėl moters ūgio taip mylėtis nepatogu, vyras gali pasiremti pagalvėmis. Kitu atveju partnerė gali avėti aukštakulnius – tai ne tik bus patogiau, bet ir labiau įkaitins partnerį.

 

Po kilpa

Moteris guli ant nugaros, kojas iškėlusi link lubų. Tiksli padėtis priklauso nuo jos lankstumo. Ši padėtis ypatingai gerai atveria visas moters erogenines zonas partneriui, priklaupusiam veidu į jas; taip pat neužima partnerio rankų, tad šis jomis gali glamonėti moters kūną.

Poza reikalauja iš tiesų didelio lankstumo, daugeliui galbūt nepavyks tuo pasimėgauti, tačiau verta stengtis – tokio atsiskleidimo jausmas nuostabus! Mažiau lankstūs žmonės gali kiek pakoreguoti pozą - bandyti kojas lenkti tol, kol taps nepatogu. Vyras taip pat gali rankomis padėti partnerei išlaikyti šlaunis pasiektame taške.

 

Po kriauklele

Ši kunilingo poza leidžia moteriai jaustis laisvai ir kontroliuoti situaciją. Be to, maža apkrova kūnui sukuria kitokį spaudimą bei klitorio stimuliaciją – tai tobulai atitinka bene kiekvienos moters poreikius.

Ši poza ne tik neapkrauna partnerės raumenų, bet taip pat leidžia grožėtis mylimojo kūnu.

Šalia lovos krašto padėta vyro galva leidžia laisviau judėti maloninant moterį.Būtų gerai, kad moteris įsiaudrinusi nepatemptų partnerio kaklo.

 

Parengta pagal sexinfo101.com, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (130)
Atnaujinkite foto, video, nes neberodo.
Aciu
padaryciau panai ar mamytei ir parama duociau 867846589
labas moteris is kauno likau vienas namie ir taip noreciau sulaukt svecuos kokios moters kuri noretu gero oralinio ir visko ko troksta 862261699 skambinkit amzius nesvarbu
žinančioms kas yra tikras malonumas. el.p eg.mielas@gmail.com tel.nr 867652858
Niam niam...
Paremsiu ta moteri,kuri atsises man ant veido ir leis islaizyti tiek uzpakali,tiek maksti manskanu@inbox.lt
Super pozos,simpatiskom moterims padaryciau ir padekociau 860588065
Manau dabar moteris slapyvardziu Bleuru visiskai kitaip pasisakytu,manau,kad dabar dievina kaip jai laizo :D Nes va anksciau ji pasisake ir pries oralinio daryma vyrui kitam straipsny,bet va kaip per 2metus kardinaliai poziuri pakeite,stai jos pasisakymas: "As esu ta pati, kuri vadinosi niku "bleuru". Net nustebau, kad as taip rasiau pries du metus. Pernai rudeni pabanziau pirma karta, visai nebjauru. Mano meiluzis mane dievina uz tai. Esu vyresnio amziaus, tokio amziaus moterys(zmonos) kompleksuoja, todel as meiluziam esu aukso vertes"
Šaunuolė moterytė :D
Tiesiog svajoju apie trumpalaiki susitikima,kurio metu,mergina apzergtu mano galva ir as galeciau palaizyti,jos saldziause vietele 864869699
Sveikos mielosios man 40 as is kauno turiu seima,bet jei yra moteru norinciu isbandyt sias pozas mielai pasistegsiu del jusu ir nieko neprasau mainais 860588065
gerras
Buvo drauge kuri dažnai nuleizdavo mano galva prie saviškes , arba pati apžiargdavo . Žodžiu mego ir labai mego šita . asramas77@gmail.com
Noriu šio malonumo.Švari,tvarkinga,46m.Tel.867995231
Gal kas norit pamaeginti?
aha pasistatys dideli ekrana ir mokinsis :).... ar dar kazin yra tokiu kas nemoka?
oralinis jega!
zemyn galva..ir pyragelis danguje..aiiiiiii..kokios nuostabios pozos...
bandeme 68-HERS, BUTLER, DRIVE-THRU, EVE'S ECSTASY, Forbidden Fruit, Riding the North Face, Riding The South Face, Scarf, Spread Eagle, Under the Cuckoo's Nest

nedaug liko nebandytu :)
svelnus masaziukas lezuveliu ir parama lieknai panelei ar mamytei 867666483
Tai nuostabu, tik greitai gali baigti :)))
OO stambesne mergina zemin galva tai reik sveikatos turet :)
nu faini, visi is esmes panasus, o kurie tik gimnastams :DD nes kai kurias pozas realizuojant tai visas demesys ne i malonuma o i savo kuno laikyma (kito kuno laikyma) :D
Na kuri noretu pabandyt? =))
863481397
man patinka grupinis sexks
uch net siurpuliukai nubego per kuna, labai noreciau tai padaryti tvarkingai, lieknai merginai, ar moteriai amzius visiskai nesvarbus, man 35 is Vilniaus 8-67448022
manau visi ta daro ,toks instinktas ,tik davatkos nedaro jos nieko .
slaptai sutikciau su grazia figura turincia mergina,karta pragavus negali tik sms ast ses nul ast tri sept ast ketur ast
kaip faina jei grazi ir tvarkinga ,kodel gi ne man patinka
zmonai tipo nepatogu,o man norisi tai gal atsirastu kokia mergaite taip pat norinti.nr-868421516.Pradziai sms
svarbiausia manau kad moterys skustusi ar delipiacija uzsiimtu:)nes koks vyras nores pabuciuoti kaciuko kailiuka :D fuuuu kai kurioms tai neiprasta kiek zinau
super, viska taip darysiu:)
taip tai jiega kas supranta. o kas nesupranta tai tiesiog ribotu fantaziju besmegeniai(:) man tai patinka ir mane veza jai kazkas nori kad tai padaryciau
Net siurpuliukai kunu nuejo i tai beziurint :)))
ieskau drauges kunilingui marellasss@gmail.com
turiu ir vibratoriu, mergina tikrai neliudes
Nuostabus jausmas, tik labai gaila, kad kai kurie to gėdinasi ir nemka atsipalaiduoti. O patys gauti nori šį malonimą ;)
negi jus sunys ar zverys,kad subines laizotes,fu slykstu,iskrypeliai taip daro.liudna ,kad lietuvoj tokiu apsigimeliu yra.
dievinu putytes laizyma
noreciau rast partnere...karabasasasas@gmail.com///tel.860492867 sms.
labas,noreciau ir as isbandyti...
gal yra klp norinciu merginu tokiem zaidimukam rasykit one2@delfi.lt
gal yra merginų,kurios norėtų tai išbandyti? Rašykit nedglk-z@mail.ru
man noretusi ,kad tvarkinga moteris padarytu kunalinga
Gal yra merginu kurios noretu tai visa isdandyti kreipkites sauliukas696@gmail.com
gal yra norinčių rašykit eg.mielas@gmail.com įgyvendinsim.
geras,as noreciau;)
tai jega laiziciau ir laiziciau tik zmona nenori gal ira norinciu
Merginos, parasykite apie savo slaptas svajones: longpleasure.oral@gmail.com
noretusi gero kunilingo!?
kunilingas tai nuostabu labai noreciau isbandyti nemazai siu pozu taciau nesakau kad nemegstu ir paprasto sexo vienintele poza kurios nemegstu yra analinio
Kodel gi nepamaloninus lieknos, grazios ir tvarkingos moters. O jei dar tai mylimas zmogus...
Nors juda vaizduose teletabiai kazkokie, bet pacios pozos ir vaizduote suveike... juntamai :D Gaila, kad nera salia vertos merginos :)
trkm65ymn d5m tdtne yruyh uyuu uuij gi
labai ispudinga
labai skanu skanesnio dalyko neesu mates
ispudinga
Norečiau ,kaqd tai padarytu man mergina M+M
Po dušo nuoga gulejau kambarį, mano kambario draugė ,pasiūlė man vagina palaižyti.Nepakartojama
oralinis tai kazkas nepakartojamo ir dangisko!super malonumas!dievinu tokius zaidimus ir be ju neisivaizduoju sex:)
dekui...
gražu,šaunu ir malonu....,bet ...
man 48m simp moterytei laisvai tai padaryciau tel 867474089 laukiu skambucio
"Jodinėjimas veidu į Pietus" ir "Uždraustas vaisius" Dievinu sias pozas,ir orgazmas garantuotas...
aiii kaip noreciau sito visko,,vaje....net atsidusau perskaicius ir perziurejus atidziai nuotraukas..
labai faina
Lady,parasyk savo emaila........
man tai patinka kaip jums moterys?ast ses du dev sept du ket nul dev
Labai noreciau gero kunilingo:))
duodam vyrai gazo gazo!!!!!!!!!!!!!!!
marellasss@gmail.com noreciau tai isbandyti viska , kas su manim
:D
man patiko jei buciau komisija rasiciau 10 balu man patiko siaubingai
Gražu.. Tai visiškai normalu ir manau, kad labai daug porų yra bent jau išbandę oralinį seksą. Tie kas sako kad šito niekada nedarytų, nėra šito išbandę ar tiesiog yra per daug konservatyvių pažiūrų. Jei sugebėsi patenkinti moterį taip, kad ji kraustytųsi iš proto, ji dėl tavęs padarys tą patį, išbandyta tiesa :) nereikia bijoti sexo žaidimų, jie tik paįvairina ir sustiprina poros santykius :)
paneles rasykit pameginsim sias ir dar kitas pozas;) eroticindustry@gmail.com
labai malonūs vaizdeliai, o kai tai patiri iš vis nuostabu....
as manau ten yra vitaminu:)
patinka jega
vien paziurejus vaizdelius ir pasikaicius pasistojo
...dieviskas malonumas...ypac su mylimu zmogumi...
sexy kai p seksualu
Darius: drozk tik is cia ;D Ta tavo kunilinga kiekvienas gali pasiulyt.. Naivuolis..
O jei i tema, tai noreciau daug ka isbandyt, nes kazkaip merginos pacios nesiulo to paivairint :/ O paciam siulytis kazkaip keista.
lizingas370@gmail.com simpatiskai lieknai merginai/moteriai siulau kunilinga
yra gime putes laizyt :) ir tratintis, kam jie daugiau reikalingi ?
moteris taip patenkinti yra jega...
ziaurus:)
Cool
norėčiau visa tai išbandyti su gražia mergina ar moterimi.dievinu moteri mylėti oraliniu.norečiau rasti kuri norėtų tik slaptų santykių, bet aistringų. Jei domina parašykit marellasss@gmail.com Aš esu iš Šiaulių , man 33m
tai yra super
visai noreciau tai realiai isbandyti:)) mmm
tikekit ar ne...bet esu daug kartu pajautes vienas ,tik ziuredamas ,tik reik labai susijaudint ..ir atsipalaiduot ...Jausmas nepasakomas ...ziauriai patinka sexas ypac su zmona ,nes tik ji zino kaip reik ka daryt :))) uchhh karsta :)))
labai patiko
labai faini video dalykai.. :P
Gaila man tavęs. Tikriausiai nestovi, nes tik liežuviu gali patenkinti moterį. Tikri vyrai turi įrankius kaip reikiant
Veidu i pietus SUPER
na as tai labai megstu laizyti savo zmonai. o jai pasitaiko proga tai ir kitom dar palaizau. man tai sukele dideli malonuma
nu jei reik merginom isbandynieti tokes pozas galiu padieti :D rasykit FB:inetrible zilvinas ;)
santykiauja pro užpakalį ir burną. Todėl vaikų ir mažėja ;(((
Tikiu, kad kraustotės iš proto. Tik neišprotėkit, nes pro ausį pradėsit dulkintis.
Super. Vyrai, darykit moteris laimingas, nes tai nuostabus jausmas, kad kraustaisi tiesiog iš proto:)
Mes kartu jau 20 metų ir net neįsivaizduojam savo sekso be oralinio,mes tai tiesiog dievinam!
Gražios figūros, gražūs žmonės, galėtų ir gražiai pasantykiauti... Vargšas vyras.
na tikrai saunu o gal norit merginos pabandyt as padesiu suteikt jums sy labai gera malonuma 865227193 visada paslaugus
Visos sios pozos isbandytos,ir tikrai yra labai geros! Suteikia daug malonumo.. :) Patinka,patinka,patinka! as tik UZ!Nors kai kuriem tai atrodo slyksciai,bet kai myli ta zmogu tai yra tikrai nuostabu ;)
Naujas komentaras