Sexpedia: Oralinis seksas jam (Video)

 
108 komentarai
Visi žinome seną posakį „kelias į vyro širdį veda per skrandį“. Puiku, jei turite daugybę laiko tobulinti savo kulinarinius įgūdžius. Tačiau toms, kurios ieško trumpesnio kelio, mokėjimas patenkinti vyrą oraliniu būdu gali būti tarsi raktažodis į laimingus santykius. Peržvelkite visas pozas ir tikrai kažką pritaikysite ir savo miegamajame.

68 Jam

Moteris guli ant nugaros, partneris – ant jos (taip pat veidu į viršų), vyro galva prie jos kelių. Poza puikiai tinka tiek oraliniam seksui, tiek analingui, tik nepamirškite po moters galva padėti pagalvės – taip ši išvengs kaklo patempimo. Beje, poza atveria galimybes moteriai laisvai glamonėti partnerio kūną rankomis, o tai suteikia dar daugiau malonumo.


Dėmesio trobelė

Oralinis stovint – dalis bene kiekvieno vyro idealaus gyvenimo. Stipriosios lyties atstovas tiesiog stovi ar remiasi į sieną, o partnerė tenkiną jį atsiklaupusi priešais. Poza leidžia moteriai lengvai pasiekti vyro kapšelį bei analinę angą (jeigu jiems priimtini analiniai žaidimai).


Kino mostas

Ši poza - tai smagus būdas įžiebti netikėtos meilės kibirkščių, nesvarbu, esate kine, namuose ar kitoje tinkamoje vietoje... Tereikia atsegti užtrauktuką ir galite tenkinti partnerį!

Moteris turi pasirinkti patogią poziciją bei intensyvumą, kad teikdama malonumą mylimajam nepasitemptų kaklo. Geriausia išeitis norint išvengti skausmo yra moteriai pasukti kūną per liemenį į partnerį, taip pat vertėtų išlaikyti tiesius pečius. Beje, galite keisti puses!


Malonumas veidu

Moteris guli ant nugaros, vyras klupi apsižergęs jos veidą šlaunimis. Vėl gi svarbu nepamiršti pagalvės po dailiosios lyties atstovės galva.

Moteris tenkina vyrą oraliniu būdu, taip pat gali rankomis tyrinėti ar glamonėti partnerio kūną. Šis gali kontroliuoti malonumo intensyvumą pagreitindamas ar sulėtindamas judėjimą, taip pat vyras gali glamonėti mylimosios galvą, glostyti ją.


Metas žaidimams

Pagal šią pozą vyras tiesiog sėdi, o partnerė tenkina jį atsiklaupusi priešais. Nors poza nėra pernelyg intymi, neskiriama dėmesio kitoms kūno dalims, tačiau tai išties pamalonina vyrą.


Poilsis galvai

Poza nereikalauja didelių fizinių pastangų, abu partneriai guli ant šono priešingomis kryptimis, kūnais atsisukę vienas į kitą. Vyras gali atsipalaiduoti, partnerė galėdama greta malonina jį oraliniu būdu. Jei partneriai pageidauja, poza suteikia galimybę vyrui nevaržomai glamonėti moters kūną tiek burna, tiek rankomis. Labiausiai šioje pozoje jaudina fizinis artumas.


Džeko kūjis

Vyras stovi, o moteris atsisėda šalia taip, kad veidas atsidurtų tarp  partnerio kojų, abu žiūri ta pačia kryptimi. Stipriosios lyties atstovas gali lenkdamas kojas judėti aukštyn žemyn, o mergina tenkinti jį oraliniu būdu bei ranka stimuliuoti penį, kapšelį ar analinę angą.


Oralinė terapija

Jei vyras turėtų pasirinkti vieną poilsio būdą visam gyvenimui, tikriausiai pasirinktų šį. „Terapija burna“ leidžia vyrui mėgautis dviem bene didžiausiais gyvenimo malonumais: oraliniu seksu ir gulėjimu. Nors poza nesukuria didelio intymumo, ji tikrai pamalonins vyrą.


Kinetoskopas

Abu partneriai guli ant šono, kūnais sudarydami statų trikampį. Vyras pakelia koją taip, kad moters galva atsidurtų tarp jo šlaunų. Dailiosios lyties atstovė tenkina mylimąjį oraliniu būdu gulėdama, taip pat gali rankomis glamonėti vyro kūną.


Seksuali santechnikė

Vyras klūpi keturiomis, o moteris guli ant nugaros kiek toliau – taip, kad galva atsidurtų tarp partnerio kelių. Dailiosios lyties atstovė gali ne tik maloninti partnerį oraliniu būdu,bet taip pat tyrinėti jo kūną rankomis.  Vyras šiuo atveju gali kontroliuoti malonumo stiprumą – atsargiai judėdamas aukštyn žemyn gali reguliuoti moters glamonių stiprumą.


Gyvačių kerėtojas

Tai gana sudėtinga poza, tačiau jei vyras gali patogiai būti tokioje pozicijoje (partnerė gali padėti apglėbdama jį per juosmenį) – kelionė į neatrasto begalinio malonumo karalystę garantuota.

Poza ne tik leidžia moteriai giliau apglėbti partnerio pasididžiavimą, tačiau taip pat vyras turi galimybę stebėti mylimosios genitalijas, nors ir žemyn galva! Kitas šios pozos privalumas – tai suteikia gilesnio pasitikėjimo vienas kitu jausmą, ypač jei vyro svorio balansas priklauso nuo partnerės paramos.


Pietų apnuoginimas

Vyras guli ant nugaros, pakėlęs kojas į lubas ir palenkęs link savęs tiek, kiek gali jausdamasis patogiai. Poza leidžia visiškai apnuoginti kirkšnių zoną partnerei, klūpinčiai veidu į genitalijas. Taip pat moteris gali nevaržomai glamonėti mylimojo kūną rankomis.

Poza reikalauja šiek tiek vyro lankstumo. Jei partneris nelankstus, moteris gali padėti jam rankomis prilaikydama jo kojas pakeltas.


Suplex Jam

Viršutinė vyro kūno dalis – ant žemės (veidu į viršų), o kojos -  apglėbę partnerės, sėdinčios ant lovos ar kušetės krašto, kūną. Moteris sėdėdama tenkina vyrą oraliniu būdu. Poza leidžia stipriosios lyties atstovui tiesiog stebėti ir mėgautis.


Praryk visą

Labai jaudinanti poza daugeliui vyrų. Moteris guli taip, kad galva būtų ant pačio lovos krašto, vyras stovėdamas ar pritūpęs apglėbia partnerės galvą šlaunimis. Kontroliuokite tempą bei stimuliavimo stiprumą, tik pernelyg neapkraukite moters kaklo raumenų. Beje, kai dailiosios lyties atstovė pritrūksta oro, trumpam sustokite ir leiskite atsikvėpti.

Poza leidžia vyrui ne tik mėgautis suteikiamu malonumu, bet taip pat grožėtis partnerės kūnu.


Įprasta poza

Vyras guli ant nugaros, o partnerė tenkina mylimąjį gulėdama tarp jo kojų. Moteris gali nevaržomai glamonėti vyro kūną rankomis. Nors tai tikriausiai pati paprasčiausia poza, tačiau ne mažiau maloni nei kitos.


Nepamirškite, ne visiems patinka, kai oralinio sekso metu partneris stumdo ar glosto jų veidą. Jeigu nežinote kur dėti rankas, pagelbėkite moteriai prilaikydamas jos plaukus, kad šie netrukdytų malonumui.

Parengta pagal sexinfo101.com, Suaugusiems.lt

Ar ekspermentuojate mylėdamiesi oraliniu būdu?
 
Komentarai (108)
mano kalaite pavaro oralini,nes jai patinka ir ji nori gyventi geriau.
kestas gal kuri moterys is kretingos ar palangos noretu susimatit man 35m gmailas cestutis06@gmail.com laukiu
man 6 metai as noriu pistis su graziausiomis pasaulije merginomis ir kad mergina man leistu ciulpti merginos pimpala buckis oujie

wow, grazios pozos erika jei nori pabandom :P
noriu ....
dievinu oralini tiek man tiek jai ir nematau nieko blogo cia,tai pilno sexso dalis
mes su zmona senai tai darom ir mums iki siol dar idomu ,ir tikrai nematau cia nieko slikstaus negrazaus uztai mums ir nereikalingi meiluzei
Dar iki tokio lygio neesame pazenge..
nori superoraliuko?-paprašyk voveraitės..
Bandysim viska
parodykit daugiau filmu
bandem: Usual, Plumber, Oral Therapy, Game's On, Fuck Face, Cinema Stroke, Atten-Hut

kitus reikes isbandyti :)
As esu ta pati, kuri vadinosi niku "bleuru". Net nustebau, kad as taip rasiau pries du metus. Pernai rudeni pabanziau pirma karta, visai nebjauru. Mano meiluzis mane dievina uz tai. Esu vyresnio amziaus, tokio amziaus moterys(zmonos) kompleksuoja, todel as meiluziam esu aukso vertes
o taip
seksas nuostabus:))
Aisku kad nusivilia.... kam lyst jei nemoki...
o ka daryti jei ne daug apzioji? kai vos puse apziojus ima tasyti, ar vaikinas labai nusivilia?
Kaip oralinis gali būt nemalonus, aa?
agnyte duok kontaktus galim susitikt
dievinu seksa nori kaska papisti taip kaip 1,2,4,5,8,9 paveiksleli
dievinu seksa kuo yvairesnis tuo geriau.
Man pwz. Gerai kaj pana čiulpe juk taj nieko blogo. Manau. O sjp panos vienintelis dalykas del ko verta gyventi!
Na mergites ziurkites kas norite tai pajusti tai pasimegaute rasom greitai kontaktus ...
nu bet cia tai geri vaizdai;)
visos ta daro ir savo noru ne tik uz pinigus kaip cia daug kas komentuoja , kad su mylimu partneriu tai gali , as manau kad su mylimu daug ka gali ir malonumas zymei geresnis
geri pamokymai
juk tai puiku
seksas be oralinio ne seksas
AR TAIP GALIMA RODYTI
na saunuole mergina kuri sugeba tai daryti.
saunu
Dievinu oralini :)ypač ta kur "praryk visą", nuo tokio vyrui padaryto malonumo pati jaučiuosi ir kaip devintame danguje :) visos poos labai gražiai parodytos ir viena iš jų norėtusi išmeginti gyvažių kerėtojas yjami :D
tai padaryk
kam to reikia? puikiai tai darau nemokamai ne prostitute
as noreciau pabandyti oralini ir dar grupini mhmh tur but butu is vis vainiai
oraliniu yra puiku pradėti sueitį. vakar maniškė klausia: Ko norėsi? sakau: 69. yesss puikus vakarėlis buvo. Abu baigėm panašiai, tai šiandėn toks lengvas, lengvas ;)
IDOMU KODEL TIK VYRUI SUTEIKIAMAS MALONUMAS? NEI VIENOS POZOS, KUR MALONUMA TEIKTU MOTERIAI
dar karta isitikinau,kad laiko masina vistik veikia:) nes bleuru tikrai yra atkeliavusi is giliu sovietmecio laiku:))
geras
Pritariu Dzo. Pradzioje ilgai izangai tobulas dalykas, o po jo jau visa kita :)
Nu mums oralinis seksas yra priimtinas ir tikrai tame nematau nieko blogo, jeigu du zmones myli vienas kita ir planuoja ateiti tai visiskai normalu ir smagu, juk kitoki pojuciai, man drauge pastoviai daro oralini seksa, o as jei taip pat islaizau kur tik imanoma, o po to jau pirmyn po oralinio, analinis ir t.t.
Mylimam zmogui,gera suteikti malonuma :)
""Deja, apsirikote. Mano vyras labai laimingas, atlikdamas normalų aktą, nes jam visai nesinori žeminti moterį.""
matyt tawo wyras turi meiluze kuri jam taip daro, nes tu pati jam nesuteiki tokio malonumo... :)))
teisingai, jei moteris burnos nesprausia tai turbut, kad neleidzia, tada ir valgyti turetu vyras neleisti, kad burna neprirugtu :)
rasineja kam ir kiek ciulpia , kaip juokinga ir gincyjasi tarpusavy kuri daugaiu...o jergus marijana, iki ko nusiritot...
tai juokingos, gaidiskos man, kai vyras pradeda raitytis kaip boba ir koja kilnot, tai nieko ner slyksciau .....
as ir girdejua vyrus kalbant, kad neleidzia zmonom ciulpt, o meiluze tam isitaiso, nes zmona po to vaikus buciuoja, vyrui tai slykstu....bet cia ne mano nuomone , o siaip tik pastebejimas...;)
joks cia moters zeminimas , man begalo malonu daryti tai ,kas mano mylimajam suteikia Begalo dideli malonuma ( tai oralinis seksas)... Manau kiekwiena moteris ar panele turi tai suteikti vyrui , pamatysite :))) svarbiausia ,kad tai butu mylimas zmogus , o ju aisku musu gyvenime pasitaiko mazai , tad santykius su mylimuoju praturtinkite siuo budu, suteikianciu vyrui malonumu :)
as taip noreciau daryt
BLEURU- idomu kiek tau metu? tokia nupezusia morales norma,tai tik mano tetos,kuriosm virs 60 metu propoguoja ir spjaudos....nors kiek zinau jaunystej tikrai netokios ir sv,mergeles buvo:)
visos pozos daugmaz isbandytos....bet toki vaizdeli"gyvaciu keretojas":D tikrai nemanau,kad vyrai daro :D ziaurei nepatogu turetu buti, na nebent kai kraujo i galva priteka, tai dvigubas apsvaigimas....na nzn, reiktu koki kart isbandyt:D vyrui su botageliu ir davai-anuka-pozu kobry :) :P
Visos bandytos, tik isskyrus ta, kur ant galvos stovet reikia, bet reikes manau pabandyt ;D
Parodykit sita straipsniuka merginom, tada ir pasiulykit isbandyt, as taip dariau ir padejo :)
tikrai trumpiauses keles :D gal ir man kada tiek pozu nuskils :DD
ir as isiterpsiu...kol nepabandziau galvojau kad tai yra slykstu ciulpti .bet kai viena karta pabandziau negaliu sulaukti vyro is darbo sugryztant ,pasitinku ji jau praverta burna o jis man atsilygna lovoje..tai super oralinis sexas ypac 69
Jūs gal vargšelės retkarčiais kokių irisiukų pačiulpkite ar paprašykite, kad jų dažniau jums jūsų vyrai pirktų... Tuomet rečiau lankys įkyrios mintys ką kam ir kur pačiulpti tikrąja žodžio prasme...
Pozos super :) ačiū tinklapio autoriams.
Esi sena nupezusi sovietinio mąstymo boba ir tiek :) Oralinis man buvo šlykščiausiai skambanti sekso rūšis..kol vieną dieną jo neišbandžiau ir tai tapo neatsiejamu sekso žaidimu tarp manęs ir vyro...analinis man atrodė pats skausmingiausias sekso žaidimas, kol vieną dieną jo neišbandžiau ir jis tapo neatsiejamu sekso žaidimu... visas šias sekso rūšis įtraukus į sekso žaidimus atsiduri ne kur kitur, kaip rojuje :) išbandyk tai, tu bjauri boba, ir tai išsklaidys virš tavęs tą pilką tirštą sovietinį debesį ir praplės siaurą mąstymą, kuris sukoncentruotas tik į vaginos skylutę ;) good luck :)
tokiu juokingu pozu yra :DDD
energetine svara.... oho.... o vagina niekas nesika kiek zinau
Aš neabejoju, kad viskas nuplauta ir švaru, bet yra energetinė nešvara. Jei kam neaišku mano išvedžiojimai, pasakysiu liaudiškai: burna yra burna, o š... yra š....
Kaip linksma skaityt komentarus :D Tiek prisijuokt iš širdies galima :DDD Čiulpiat jūs, ar nečiulpiat, laižot ar ne - čia jau jūsų reikalas :p Tik vieną dalyką galiu pasakyt to Bleuru - manau, pati pradėjai savo pirmuoju komentaru, kad visi "užšoko" ant tavęs... Nei moterys vargšės, nei ką. Tai jie, mūsų vyrai, vargšai, kai jiems tai darai. Ach... reikėtų Jums pamatyt. Tai AŠ jaučiuosi prieš jį valdovė. Patikėkit, manasis tirpsta vien nuo to momento, kai lyžteliu jo daikčiuką. Ir darau tai tik tada, kai pati noriu. Niekas manęs nevertė, neverčia ir nevers. O tai darau tam, kad jam būtų gera. Ir tai yra normalu :)) O kas apie bučiavimąsi... čia jau pagal kiekvieną. Jei jo daikčiukas švarus prieš oralinį (beje, kaip visada ir būna), tai ar ta burna jau tokia "purvina" po visko būna?? Ir kas daugiau, kaip turbūt visi žinome, ne ten, ir ne kur kitur, bet BŪTENT burnoje yra NEšvariausia iš visų žmogaus kūno dalių. Tai va tiek.
o man patinka keisti pozas bet nezinau kodel galiu myletis tik su mylimu zmogum manes netraukia kiti baxurai kiek kartu bandziau tiesiog nieko jokio kaifo.o su mylimu zmogum arba bet kuris labai traukia galiu isbandyt daug pozu, nors zinoma kartais pritruksta drasos bet kai uzsidegu uzsidega viskas:)tai tiek norejau tik isiterpti:)
na tiesiog svajoniu pozos cia parodytos......deja nevisiems prieinamos.
ot kad man taip mergina paciulptu.. gerai butu!
Tikriausiai tau nestovi, tai boba čiulpia, kol pastato.
Kaimas ir vaiku darzelis. Kaip ten sakoma duok durniui kelia :D O oralinis nuostabus dalyks
Vargšė moteriškė. Aš savosios taip neišnaudoju
Tai važiuok
oralinis veza
Tu geriau zefyrų nusipirktum, labai skanu.
man tai labai patinka isbandeme visas pozas labiausiai patiko games on ir man jo sperma tokia skani jus neisivaizduojate
Pardon, prašom neįžeidinėti, nes gal JŪSŲ smegenys yra sužalotos. Aš kitų kvailais neapšaukiu. P.S.dabar visokie tolerantai reikalauja toleruoti jų pasirinkimą, bet PATYS NETOLERUOJA normalių santykių ir normalių žmonių.
Tai taip ir pataikauji vyrui, kad jis neitų pas kitą? Užuojauta.
jei tau ,bleuru,burnoje nera jautrumo,tai nereishkia,kad ir pas kitus nera... :D ir dar,visas jautrumas smegenyse :) juk susijaudinimas ne vien fizinis buna,bet ir psichologinis.kas uzsiiblokaves psichologishkai tikrai nieko nepajus,o kas atsipalaidaves,tai orgazma patirs net dviraciu vaziuojant ar i mylimojo ranka ziurint ... :D kaip man gerai,kad ash beveik taip atsipalaidavusi,kad galiu patirt orgazma bet kur ir bet kada :)
bleuru,kodel tada visi vyrai lenda manes buciuoti nors priesh tai jiems bunu pasakiusi kiek bybiu esu nuciulpusi ???? ir manau,kad jei moteris vyrui neciuulpia,jis eis pas kita,nebent jo smegenys suzalotos kaip jusu... :)
bleuru ,jums neatrodo,kad jusu protas vaikishkas ??? jus nepazistat vyru visai !
Tai, kai tai daroma normaliai, tai čia ne seksas?Juk rašote, kad sekso pas mus namuose nėra. Aš manau, kad yra ir tai pats tikrasis seksas. Tuoj ir šeima tarp vyro ir moters jau vadinsis ne šeima.
... klausyk , BLEURU , esi tikras rusu laiku kaimietis -tamsuolis , jei nieko nesupranti apie gera seksa , butu geriau kad savo komentarus pasilaikytum sau , arba juos isreikstum savo kaimietei ... TEGYVUOJA SEKSAS BE TABU !!!
Jeigu poroje tai abiem yra priimtina,tai kodel gi ne? Asmeniskai man,toks dalykas yra priimtinas.Na aisku,kad su svetimu vyru to nedaryciau,bet su mylimu,tai tik UZ! :) sMAGU yra matyti , kad vyrui tai patinka,ir jis jaucia dideli malonuma.
Sukilo pagunda ;DDD
vargsele pati ir vargsas jusu vyras. kam cia rasyt apie tai, kad jusu vyras suauges ir zino kur ka kist? greiciausiai jusu seimynele dar gyvena sovietmecio dvasia ir sex'o jusu namuose, kaip ir sovietmeciu visoje salyje, NERA
Ar jūs ta pačia burna ir valgote
Man turi buti abipusis oralinis, o jai tik man darytu , tai as nesutykciau :)
Kurios taip nedaro,tai joms buna arba geda arba joms atrodo,kad tai jas labai zemina,o kas tokio zemo pamaloninti savo mylima vyra burnyte,nes visiems vyrams be issimciu tai patinka.tai va moterys ir merginos,ciulpkit saviem ir pacios busit dievinamos!!!
Oho, kaip cia arsiai. Tai viskas ok, vieniems patinka kitiems ne :) kaip sako kiti vyrai, ciulpti pasididziavima ar pirsta yra visiskai tas pats, tad kodel paskui nenoreti moters buciuoti :)
Deja, apsirikote. Mano vyras labai laimingas, atlikdamas normalų aktą, nes jam visai nesinori žeminti moterį.
P.S.Delfyje skaičiau komentarus, kodėl vyrai nemėgsta bučiuotis:"Visos moterys čiulpia, o paskui jas bučiuoti?.. Ne..."
Citatos pabaiga.
Tai va- tuo viskas pasakyta.
o problemu mes visi turime, bet tai neturetu trukdyti seimos lytiniam gyvenimui... juk kiek to gyvenimo
Gerbiama Bleuru, as praktiskai isitikinusi, kad jusu vyras neatsisakytu tokio malonumo kaip oralinis seksas, arba vienareiksmiskai jis jo ne ragavo ir nezino koki malonuma gali suteikti mylima moteris. Daugeliui vyru, oralinis seksas pats nuostabiausiai dalykas, kuri gali patirti su moterim. Argi jums nesinori suteikti savo tikram vyrui, kaip jus saket, to malonumu, pabandykite ir pamatysite.
Atbukę visi jūsų pojūčiai, todėl reika papildomų stimulų. O normaliam žmogui gana ir normalių santykių, o ne išsidirbimėjimų. P.S. Lendu pasiskaityti, nes įdomu grynai iš psichologinės pusės, įdomu kaip mąsto Lietuvos žmogeliai. Pasirodo dar gerai gyvenat, jikių problemų neturit, nes išsidirbinėjat.Yra toks posakis: dyka duona š...ą drasko.
Bleuru tai ko cia lendi pasiskaityt? :D vistiek idomu ane? :D tai cia tavo nuomone...kruskites kaip jums patinka,o mes darysim tai kas mum prie sirdies...nemanai? Oralinis jegaaaaa!!!!!!! patinka ir paciam partnere pamalonint ir aisku awesome kai mane taip pamalonina..heh :D
joa,naujoviu atrasta :)
Man seksas, kai susijungia lytiniai organai, o poza nesvarbu. Nei burna, nei liežuvis, nei subinė nėra lyties organai, reiškia tai ne seksas o masturbacija. Mano vyrelis mano taip pat, jis tikras vyras, užaugęs, nebe vaikas, žino ką į kur kišt
kai manasis man padaro tai buna fantastika, ir kaip as jam vargsiukui nepadarysiu, beje ir taip per retai darau lyginant su manim kai man apie pusvalandi su liezuviuku darbuojasi ir glamoneja :D
tau turbut seksas tik tamsoj, misionieriaus poza ir tik po kaldra?:)
kiekvienas daro kaip patinka, taip kad nereikia pirst savo nuomones kitiems.
Išsipisinėjimas tikrąja žodžio prasme. "Bleuru", kaip pasakytų vienas komikas. Koks ten malonumas čiulpti diedams b...? Juk burna malonumo nejaučia. Vargšės moterėlės, demonstruojančios vergišką paklusnumą savo "valdovui". gaila man tokių.
Neisivaizduoju saviskio stovint ant galvos, o jei ir pasiulyciau, manau keistai sureguotu. Manau nespetu pajusti malonumo, kai visas kraujas suteka i galva.
jopsikmalka gyvaciu keretojas tikra naujove,bet jei vyras storas to nepadarysi :)))))
gyvaciu keretojas geriausia :):)
Oi kaip noreciau, kad ir man paciulptu mergina
Grazu ziureti, kaip panele darbuojasi :D
Naujas komentaras