Sexpedia: poza 69 (video)

 
32 komentarai
Atrodo tiek daug apkalbėta, aptarta, bet vistiek visų mylima poza 69 laikoma viena iš geriausių įžangos (ir ne tik) formų leidžiančių abiems partneriams patirti ekstazę. Jeigu pora jau įžengė į 69 pasaulį, parodysime, kaip paįvairinti šiuos meilės žaidimus.

„Tradicinėje 69”pozoje vyrai dažniausiai guli apačioje. Tokia tradicija susiformavo dėl kelių pagrindinių priežasčių – moterys mažesnės, lengvesnės, o jei ne, tai tikrai lankstesnės. 

 

69 atvirkščiai“– elementari, tačiau retai naudojama tradicinės pozos modifikacija. Bijoti eksperimentuoti lovoje tikrai nereikia, tiesiog vyras turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad moters judesiai bus labai suvaržyti, todėl jis lieka atsakingas už tai, kad partnerė pasiektų penį.

 

69 galva žemyn“ gali būti tikru iššūkiu nelanksčioms merginoms, kita vertus, visada atsiperka pastangos įdėtos norint paįvairinti savo seksualinį gyvenimą (tikėtina, kad vyras jus dar labiau mylės už tokius triukus lovoje). Svarbu, kad vyrai plačiai pražergtų kojas, prilaikytų partnerę, jog ši neprarastų pusiauvyros ir jų varpą būtų lengva pasiekti (tam galima naudoti pagalvėlę). Moterims rekomenduojama sulenkti kelius taip sumažinant įtampą sąnariuose.

 

„69 tilteliu“ – jei įvertintumėme tradicinės 69 pozos sudėtingumą 2 balais, tai ši mažų mažiausiai nusipelno 8! Vyrai turi moteriai labai padėti tiek darant tiltelį, tiek prilaikant jos klubus, tiek kilstelint savuosius, kad moteris lengviau pasiektų penį (pagalvėlė ir čia gali būti puiki išeitis). Nepamirškite, kad tokioje pozoje moteris neišbus ilgą laiką, todėl mėgaukitės kiekviena akimirka ir kaip įmanydami stenkitės jai „oraliai“ atsilyginti už tokias pastangas.

 

„69 klūpint“ idealiai tinka stipriam vyrui ir lengvai merginai. Apsišarvuokite kantrybe – iš pirmo karto gali ir nepavykti, tačiau šios pozos privalumas, kad ir moters klitoris, ir burna atsidurs tiksliai ten, kur reikia. Šioje pozoje vyrui svarbu išlaikyti tiesią nugarą ir tvirtai prilaikyti partnerę, moteriai - nepamiršti apsikabinti partnerio kaklo kojomis (tik neprismaugti), abiems -  atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis. Pozos sudėtingumas galėtų būti įvertintas 6 balais, žmonės sako, kad viskas paprasčiau nei atrodo.

 

69 šonu“ – paprasta kaip 2x2. Ši poza vilioja tuo, kad nereikia jaustis, jog vienas turi įdėti daugiau pastangų negu kitas, be to, tai tarpinis variantas tarp tradicinės ir atvirkštinės pozų, tad, jei bijote iškart pasiūlyti partneriui atvirkštinę pozą, galite iš pradžių pripratinti jį/ją prie šios.

 

„69 sėdint” patogesnė „69 klūpint“ variacija. Svarbu, kad baldas ant kurio sėdite būtų pakankamai aukštas – bus patogiau jei vyro keliai bus sulenkti stačiu kampu ir pėdos tvirtai remsis į grindis, taip galėsite daugiau energijos panaidoti partnerės prilaikymui.

 

„69 stovint” skiriame 9 balus sudėtingumui. Jei sunkiai sekasi išlaikyti partnerę ant rankų, net nebandykite šios pozos, nes jai nukritus ant žemės galite tikėtis santykių žlugimo. Tad tik savo fizinėmis jėgomis pasitikintys vyrai  gali įtraukti šią pozą į poros bandytų pozų sąrašą.

 

„69 joga” vertas 10 balų sudėtingumo atžvilgiu, tačiau 12 iš 10 malonumo. Pati sudėtingiausia, daugiausia fizinės sveikatos, lankstumo ir pusiausvyros išlaikymo sugebėjimų reikalaujanti 69 modifikacija. Greičiausiai manote, kad tai gali padaryti tik akrobatai, gimnastai ar jogai? Gal ir tiesia, bet  juk ne visi gali patirti maksimalius malonumus.

 

Jei jūs galite pasidalinti kitais 69 paįvairinimais ar jei kada teko bandyti šiuos, pasidalinkite patirtimi ir su kitais skaitytojais komentaruose.

Parengta pagal sexinfo101.com, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (32)
esu bandziusi su dauguma vyru daug pozu ir galiu pasakyti kad fiziologiskai vyrai lb skyrtingi,pilnam pasitenkinimui butinas fiziologinis atitikmuo.kitokiu atveju gali buti patenkintas tik vienas is partneriu.bet linksmas pasizaidimas bandant visas pozas uztikrintai garantuotas.
akrobatika..taip..bet ji taip sauniai gaunasi po keliu kartu kad patikekit...na aiksu jei panele sveria maziau tai ir patogiau...be abejo...jos visos saunios...
:P prost Akrobatika
Butinai sia poza patenkinsiu savo panele
patiko trecia,ir ketvirta:)
Vienas paprastas dalykas.. Jei tu savo partneriui to pati nesuteiki ir jis to niekad neprašo ir negaudamas yra patenkintas, papraščiausiai susimastyk ar jis to negauna kitur ;] o ir apskritai.. dabar ne viduramžiai ir visi daro aks ką nori, tad man kyla klausimas kas tu tokia, kad galėtum spręsti kas yra nenormalūs ir kas yra normalūs. Taip tai tavo nuomonė, bet žinok tai dar nereiškia, kad ji teisinga, todėl papraščiausiai baikit ginčytis, nes čia vieni kitiem savo tiesų tirkai neįrodysit..
oho kokiu sudetingu pozu gali but... tai nuostabu..
...faina....
69 puiku.
gera preliudija... nematau nieko blogo.
O jei senoms boboms tai nenormalu, tai ko jūs tada čia sėdite? ar seksas jums tėra tik kai vyras įkiša ir ištraukia ir mylitės tik misionieriaus pozą kai tamsu? Jei taip tai jūs žiauri nuobodi ir visai nenormali...
Kam čia nemalonu skaityti tiesą ? Kas tu esi, jog tavo lūpomis neva tiesa teka ? Tiesiog yra žmonių, kurie turi išlavintą vaizduotę, kurie nestinga idėjų sekso metu, kurie nenori sekso paversti rutina, kurie vienas dėl kito gali padaryti bet ką, kad nuvestų savo partnerį iki 9 - vinto dangaus. Ir yra tokių burundukų kaip tu, kuriai užtenka pabaksnoti tark kojų kelis kartus ir ji jau sako aš baigiu, tačiau galiu garantuoti, kad tie orgazmai suvaidinti (gaila tavo vyro), nes normaliai moteriai ir normaliam vyrui reikia glamonių, nepriklausomai nuo to ar jos atliekamos rankomis ar burna, tačiau tai absoliučiai normalu ir neapsakomai malonu. Ir tu ne vienintelė moteris, kuri nepatiria orgazmo burna, niekas jo nepatiria, tačiau nustok galvoti tik apie save ir susimąstyk šiek tiek apie savo mylimą vyrą, kiek neapsakomo malonumo atneštum užčiaupdama savo burną nuo bobiškų ir feministiškų sapaliojimų, kaip čia neva žema čiulpti, o kaip mylinti tikra moteris padarytum gerą gilų oralinį. Jeigu po to jis pasakytų, kad tai buvo šlykštu ir žema - tai tada sorry, jūs tikrai nenormalūs ir susikiškite savo tą požiūrį giliai giliai, o ne čia reiškitės, nes tai apgailėtina ir juokinga :) sėkmės
su savo boba visas dariau
tai nevisi taip gali padaryti..
O kas man uždraus šitam psl.sėdėti, gal jūs?Puslapis vadinasi "Suaugusiems", todėl ir skaitinėju. Jei pavadinimas būtų pvz."Iškrypėliams", tikrai neskaitinėčiau. O džiaugtis gyvenimu aš jums netrukdau. bet va- tiesą apie save skaityti tikrai nemalonu, tas ir apkartina jūsų džiaugsmą, ar ne?
Atleiskite tai ko Jus siame puslapyje sedite? Atliekata svieciamaja misionieriska misija? Nejuokinkit. Siauras mastymas,tikrai.Juokites su savo partneriu i sveikata ir duokit normaliems zmonems dziaugtis gvenimu. JUs tikrai perdetai reiskiates siame puslapyje.
Aš ne prieš pozas. Visos pozos geros, kurios netrukdo susujungti vyro ir moters genitalijoms
manau jei juoktumeisi, neitum skaitinet apie tokias pozas. Siauros paziuros.
Aš neperšu savo nuomonės, nes tai NE MANO nuomonė. Tai - norma . Ir tai suvokia visi, net jūs. Juk nesiginčysit, kad normalu pro urną valgyti, pro išeinamąją tuštintis ir t. t. O jei pradedam, pvz.pro burną tuštintiS(vemti), tai jau yra PATALOGIJA. Esate prastas psichologas. Aš to dalyko tikrai nenoriu, nei sąmoningai, nei pasąmonėje. Jokių psichologinių problemų šioj srity neturiu. Turi tie, kurių NORMALŪS- NATŪRALŪS santykiai netenkina. Geriau gailėkitės savęs, o ne manęs ir mano partnerio. Mes laimingi ir juokiamės iš visokių pakrypusių nuo normos.
Man labai gaila Jusu ir Jusu partnerio... Visame tinklapyje rekiate, kad orainis seksas blogai. Cia kaip sako psichologai - kai perdetai afisuojam savo neigiama poziuri i kazkoki dalyka, pasamoneje to labiausiai norime. Patarciau apsilankyti pas psichologa. Ne del to, kad nemegstat oralinio, bet del to, kad liguistai persate savo nuomone. Sekmes !
O kam jam čiulp, ar ten saldainiukas? Kaip jūs, vyrai, save išliaupsinę, o moterį nužeminę. Mano vyras laaabai patenkintas manimi, mes ir pasiglamonėjame, ir pasimylime kaip normalūs žmonės. Ir orgazmą beveik visada patiriu. O čiulpdama nepatirčiau, nes burna nejaučia tokių pojūčių, kaip lyties organas
Labai siauras poziuris i seksa. Normali- tikriausiai ir akta pradeda be glamoniu iskarto tiesiai eina prie kontakto i sausa skyle. Vargsas normalios vyras jei normali net paciulpti negali :D
Tokiom pozom turi buti atitinkamos vietos, kad nebutu jokiu traumu :)
nieko sau pozeles,kai kurios tokios jog po ne sekmingo bandymo gali turet pasekmiu....
Paskutine suzavejo labiausiai...
nu cia viskas gal ir nieko, bet kiek tu isbusi zemyn galva? :))) kodel vyruko neapverus zemyn galva :)
daugiau tokiu vaizdziu pamokeliu,pasujunksiu kompteri siand,trukt uz vadziu ir vel is pardziu:))))))))))
nekantrauju isbandyti paskutiniaja :) rrrrrrrrrr.....
Taip,smagu,bus ką veikti :)
reiks ir kitas isbandit :DD
haha iskarto uzsimaniau kaikuriu :DD
svecias > kodel tau taip nesiseka :)
Daug geru pozu, o as savo brangiausiojo ne vienos negaliu priverst pabandyt
pirma geriausia ir taskas..........kitos tokios nevienareiksmiskos..
cia visai nieko dalikelis dar kiek matau yra nebandytu pozu reikes isbandyti :)
Naujas komentaras