Tiesa apie analinį seksą, kurią turi žinoti JIS

da43916b-5ab0-4ca5-9523-446d8a915280.jpg
 
Analiniam seksui reikia kiek daugiau rūpesčio ir dėmesio nei įprastai penetracijai dėl kelių priežasčių: vagina sudrėksta pati, o anusas ne. Tai reiškia, jog turite elgtis atsargiau ir neskubėti. Štai, ką kiekvienas vyras turi žinoti apie analinį seksą:

1. Gali atrodyti, jog norite tuštintis

Kartais, jei esate nepatyręs, jums gali pasirodyti, kad norite ar tuštinatės analinės skverbties metu.

2. Gali būti kiek nešvaru

Nėra jokių priemonių, kurios garantuotų, jog analinis seksas bus švarutėlis. Nebent niekada nesituštinote, o tai neišvengiama. Analinį seksą galima palyginti su plaukiojimu – ruošiatės plaukioti, tačiau manote, kad nesušlapsite? Juk tai nesąmonė.

3. Partneris turi būti švelnus

Abu partneriai turi atsipalaiduoti, o atsipalaiduoti padės, jei neskubėsite, viską darysite po mažą žingsnelį. Kalbėkitės tarpusavyje!

4. Šlapios servetėlės po ranka padės jaustis patogiau

Bet kokia netvarka gali tapti analinio sekso palydove, todėl po ranka turėkite šlapių servetėlių, tai padės jaustis ramiau ir galėsite apsišvarinti nelaimės atveju. Rekomenduojame naudoti tokias, kurios būtų patogiai išimamos viena ranka, bekvapės ir tinkamo pH.

5. Saugus seksas 

Naudokite prezervatyvą ne vien todėl, kad taip švariau, bet dar ir todėl, kad analinis seksas tikrai nėra saugesnis už vaginalinį.

6. Tai neturi tapti reguliariu seksualiniu užsiėmimu

Daugybei porų, analinis seksas reiškia ypatingą progą, o kartais – tai dalykas, nutikęs tik kartą. Jei kartą leidote partneriui skverbtis analiniu būdu, tai nereiškia, jog dabar leisite jam tą daryti kada jis panorės.

7. Tai taip pat nereiškia, kad analinis visada bus prieinamas

Tai, kad kartą pabandėte analinį, nesuteikia partneriui jokios galios badyti jūsų užpakaliuką kas kartą mylintis. Žinoma, jei abu to norite – pirmyn. Tačiau partneris neturėtų manyti, kad kartą pabandę nuolat tuo užsiimsite.

8. Partneris negali pradėti judėti taip, lyg tai būtų įprastas vaginalinis seksas

Juk analinėje angoje jaučiamas kiekvienas menkas judesys. Partneris privalo elgtis atsargiai ir ramiai, taip pat, būti pagarbus.

9. Analiniam seksui nėra didelis pozų pasirinkimas

Šuniuko ir misionieriaus pozos turbūt yra geriausias (ir mažiausiai gąsdinantis) pasirinkimas analiniam seksui.

10. Lubrikanto nebus per daug

Tikrai. Naudokite daug lubrikanto DAUG. Net jei manote, jog panaudojote pakankamai, naudokite dar.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras