TOP 10: Sekso pozos nėštukėms

 
Nėštumo metu seksas tapo kiek komplikuotas? Kviečiame susipažinti su šiam gyvenimo etapui pritaikytomis sekso pozomis!


1.      Įsimylėjėliai

Liepkite savo vaikinui atsisėsti, o jūs užlipkite ant viršaus, tuomet paprasčiausiai apsivykite vienas kitą rankomis ir kojomis.

Kodėl jums tai patiks? Tai labai intymu ir meilu, be to, tai ideali klitorio stimuliacija. Šią kamasutros pozą,vaikeliui augant, pritaikysite bet kokiam pilvuko dydžiui paprasčiausiai atsilenkdama atgal. 

 

2.      Šaukštelis

Jūs gulite ant šono, o jis prisiglaudęs iš nugaros. Jo rankos lieka laisvos, todėl jis gali laisvai jus glamonėti.

Kodėl jums tai patiks? Ši poza jauki, jai netrukdo pilvukas ir ji reikalauja nedaug pastangų iš jūsų pusės. Ji ypač tinkama trečiam trimestrui – paprasčiausiai pakiškite po savo augančiu pilvuku pagalvę, kad pridėtumėte atramos.

 

3.      Moteris viršuje

Klasika. Švelniai apžerkite lovoje ant nugaros gulintį partnerį.

Kodėl jums tai patiks? Šioje pozoje jūs nustatote įsiskverbimo gylį ir judėjimo greitį, o partneris gali mėgautis vaizdu. Taip pat nejausite jokio spaudimo pilvukui, o jo rankos bus laisvos, todėl galės tyrinėti tas geidulingas (reikia paminėti ir jautrias) krūtis. 

 

4.      Spaudimas stovint

Jūs gulite ant plokščio paviršiaus, o partneris stovi priešais jus. Paprasčiausiai apsivyniokite savo kojomis jo liemenį ir suspauskite su kiekvienu įkišimu.

Kodėl jums tai patiks? Visas tas spaudimas gali padėti sustiprinti apatinius jūsų dubens raumenis – patogus darbas! 

 

5.      Stovint

Nėštumas dar nereiškia, kad reikia atsisveikinti su žvitriu seksu stačiomis. Atsistokite patogia poza, kad partneris galėtų įeiti į jus iš už nugaros. Jums tikriausiai reikės šiek tiek pasilenkti į priekį, o tada švelniai atsitiesti prieš jam pradedant skverbtis.

Kodėl jums tai patiks? Galite tai daryti bet kurioje namų vietoje. Vien tai, kad laukiatės vaikelio dar nereiškia, kad negalite būti spontaniški! 

 

6.      „T“ susijungimas

Ant lygaus paviršiaus atsigulkite ant nugaros, o jūsų parteris turėtų tai padaryt statmeniškai, kad suformuotumėte „T“.

Kodėl jums tai patiks? Tai puiki poza tomis dienomis, kai stokojate energijos. Be to, jo rankos yra laisvos, tad jis gali žaisti su jūsų klitoriu, krūtimis ir speneliais, jei norite pridėtinio kojose dilgčiojančio malonumo. 

 

7.      Pakėlimas

Jūs gulite ant nugaros ir kojas ištiesiate į viršų, o partneris atsiklaupia priešais.

Kodėl jums tai patiks? Be to, kad ši sekso poza siūlo itin smarkią stimuliaciją, ji nukreipia spaudimą nuo tų patinusių kulkšnų ir paburkusių pėdų.

 

8.      Šuniuko poza

Jūs atsiklaupiate keturiomis, o partneris atsiklaupia už jūsų, laiko jūsų liemenį ir įeina.

Kodėl ji jums patiks? Nėštumo metu tinkamos visos sekso pozos  „iš nugaros“. Kai jums tampa sunku išlaikyti jūsų pilvuko svorį, šuniuko poza leidžia tą svorį paskirstyti. Negana to, taip pasiekiamas ir jūsų G taškas

 

9.      Atvirkščia kaubojė

Jūs esate viršuje, tačiau nusisukusi nuo partnerio, sudėjusi rankas ant jo kelių ar šlaunų.

Kodėl jums tai patiks? Jūs nustatote tempą (ir mėgaujatės sustiprinta G taško stimuliacija), o jis gali žavėtis jūsų kūno vaizdu iš nugaros. Be to, jo rankos yra laisvos, tad gali masažuoti jūsų užpakaliuką, tuo tarpu jūs turite galimybę pamaloninti jo sėklides ir išangę. Šiame žaidime visi laimėtojai! 

 

10.  Rinkitės oralinį!

Nesijaučiate per daug energingi? Tai tikrai nėra pakankama priežastis kiek tingiais nėštumo mėnesiais nesimėgauti oraliniu seksu. Tik atsiminkite, bet kokiu atveju stenkitės vengti, kad partneris įpūstų oro į jūsų vaginą, nes tai gali paskatinti kraujagyslių užsikimšimą (dar žinomą kaip oro embolija), kuris yra pavojingas mamos ir vaikelio gyvybei.

Kodėl jums tai patiks? Tai didžiausias savanaudiškas malonumas (kai esate nusipelnę to labiausiai!). Tiesiog įsitaisykite patogiai ir mėgaukitės. 

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras