Top10 sekso pozų moterims (foto)

Sexy-Posing-05-1024x683.jpg
 
6 komentarai
Jei miegamajame šiek tiek trūksta aistros, turėtumėte išbandyti šį tą naujo. Tai TOP 10 pozų, kurias moterys tiesiog dievina! Jei norite sužinoti kokios jos, skaitykite ir nustebinkite savo moterį žiniomis.

1. Jei jums patinka romantika...

Tai tikriausiai geriausia poza, jei miegamajame mėgstate šiek tiek romantikos...

Abu atsisėskite vienas priešais kitą, moteris turėtų užlipti ant vyro ir atsilošti, pasiremdama rankomis (tai geras būdas treniruoti rankas). Apsivykite partnerį kojomis, o tuo tarpu jis turėtų prilaikyti partnerę per liemenį.

Karštas patarimas: išbandykite tai sūkurinėje vonioje, kuri padiktuos ritmą ir bus sukurta ideali seksualinė darna.

2. Jei patinka klitorio stimuliacija...

Ši poza tiks idealiai, jei geriausią orgazmą sukelia klitorio stimuliacija!

Moteris turi atsigulti ant nugaros ir pakelti kojas į orą, šiek tiek sulenkdama kelius, kad galėtų sugriebti savo kulkšnis. Kai vyras įeis tradicine misionieriaus poza, moteris turėtų prispausti savo užpakalį prie jo kirkšnių, o kulnus – prie ausų.

Karštas patarimas: leiskite vyrui padaryti kelis paviršutinius pasinėrimus, prieš leidžiantis giliau. Vos jis įeis, imkitės veiksmų su laukine jėga.

3. Jei patinka vidinė ir išorinė stimuliacija...

Tai geriausia poza klitorio ir G-taško stimuliacijai.

Pasirengę pajodinėti? Pirmiausia partneris turėtų atsigulti ant nugaros ir šiek tiek sulenkti kojas per kelius. Tuomet užlipkite ant jo ir apžerkite jį. Judėkite taip, tarsi sėdėtumėte ant lėtai risnojančio ponio, kad jaustumėte, kaip jo dubens kaulas masažuoja jūsų klitorį. Šioje sekso pozoje jūs abu greitai šuoliuosite prie finišo linijos.

4. Kad jis atrodytų didesnis...

Geriausia sekso poza, jei partnerio daikčiukas nėra įspūdingo dydžio, tačiau norite, kad atrodytų, jog jis yra didesnis.

Nustebinkite jį pasiūlydama šią lanksčią pozą. Iš misionieriaus pozos pakelkite savo kojas taip, kad jos atsiremtų į partnerio pečius. Taip leisite jam įsiskverbti giliau, o sau tokiu būdu suteiksite stipresnius pojūčius.

5. Jei norite į žaidimą įtraukti ir krūtis...

Tai tinkamiausia poza, jei jums patinka, kai žaidžia su jūsų speneliais.

Mylintis šuniuko poza dažniausiai siekiama pasiekti G-tašką, tačiau jei jums šito per daug, pamėginkite šį švelnesnį variantą. Partneris sėdi ant savo kojų, o moteris atsiklaupia ant jo atbulomis, apžergdama jo kojas. Pasilenkite į priekį ir atsiremkite savo rankomis į grindis. Judinkite savo klubus tarsi vizgintumėte uodegą ir jau greitai jūs abu inkšite iš malonumo.

6. Jei jus „veža“ spontaniškumas...

Tai geriausia sekso poza, jei jums patinka, kai užklumpa netikėtai.

Kartais geriausias seksas yra paikas ir netikėtas, o ypač, jei tai vyksta už miegamojo ribų, siekiant ištyrinėti ir likusias namų dalis. Sugriaukite nuobodžių namų ruošos darbų monotoniją užšokdama ant skalbimo mašinos (įsitikinkite, kad įjungta centrifuga). Priverskite jį nusimauti kelnes ir įeiti į jus stovint, tuo tarpu jūs apsivyniokite jį savo kojomis per liemenį. Ši sekso poza privers jus vėliau nusišypsoti ne vieną kartą.

7. Jei norite pasitelkti rankas...

Tai geriausia sekso poza, jei norite įdarbinti ir rankas.

Leiskitės į gelmes su šia atvirų kojų poza. Atsigulkite ant nugaros ir išskėskite kojas taip plačiai, kaip tik įmanoma. Tuomet pakelkite vieną pėdą ant partnerio peties, o kitą laikykite žemiau, kol jis užlips ant viršaus ir įeis. Pradėkite šią pozą lėtai ir stabiliai, bet pasiruoškite giliam veržimuisi į stubure dilgčiojantį malonumą.

8. Jei patinka viso kūno stimuliacija...

Tai tinkamiausia sekso poza, jei jums patinka, kai tuo pat metu stimuliuojamas ir klitoris, ir krūtys.

Ši poza yra nuostabi, nes moteris gali atsigulti taip, kad partneris galėtų pasiekti rankomis visą kūną, o moteris – pasimėgauti jo rankų darbu. Atsigulkite ant nugaros, plačiai išskėskite kojas, partneris turėtų atsiklaupti tarp jų, o jūs – pasislinkite ant jo ir imkitės darbo, glamonėdama savo klitorį. Tai nėra energingo sekso poza, nebent jis yra ponas Raumeningasis ir gali lengvai patraukti jus pirmyn ir atgal.

9. Jei patinka, kai jus valdo...

Tai geriausia poza, jei jums patinka būti valdomai ir jausti partnerį giliai.

Ji atrodo panaši į klasikinę šuniuko pozą, tačiau, iš tikrųjų, tai kur kas daugiau. Jei jums patinka, kai partneris dominuoja, paverskite savo fantazijas realybe ir leiskite jam jus pamylėti iš nugaros. Jis galės viena slysti ranka per nugarą didindamas spaudimą ties galvą ir palenkdamas ją iki žemės / lovos, o kita – prisitraukdamas klubus ir užpakaliuką prie savęs. Tai puiki poza, jei jums patinka stiprus ir gilus seksas bei vaidmenų žaidimai.

10. Oralinis seksas... Kartais yra tik vienas būdas...

Tai poza numeris 1, jei patenkinti gali tik oralinis seksas.

Na, kaip čia mandagiau... Ši poza yra kiek švelnesnė, nei tiesiog sėdėjimas ant partnerio veido. Užuot atsisėdusi ant jo, moteris atsigula priešais partnerį taip, kad rankos būtų priešais. Rankos ištiestos į priekį, o viskas kitas kūnas – pakeltas. Kojos ištiestos atgal ir padėtos bet kurioje jo kūno pusėje, o kojų galai liečia žemę. Per sunku išsilaikyti? Sulenkite kelius ties jo ausimis. Bet kuriuo atveju, parodykite partneriui, kai jo liežuvis liečia tinkamas vieteles.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Gal kokia noretu slaptai ismeginti ka saldaus ir karsto?
man patiktu 3 ir 2 pozos
Nieko naujo daugumai dalyvių... manau :)
labukas,as noriu su jumis pasibuciuoti ir issidulkinti laukiu palangoi
manau oralinis nuostabus tiek gauti tiek duoti o pozas stengius ivairinti tai nuostabu
oralinis tik jega ir viskas lb paprsta su 100% happy endu-abiems;-)
Naujas komentaras