Viskas apie G-tašką

 
41 komentarai
Dažnai girdime kalbant apie G-tašką, koks šis svarbus moters orgazmui. Sako, atradę G-tašką vyrai nekaltas mergeles paverčia aršiomis lovos plėšrūnėmis... Verta pasistengti?

Ilgą laiką vieninteliu moters orgazmo „kaltininku“ buvo laikomas klitoris. Deja, jau vien klitorio suradimas vyrams buvo bauginanti užduotis. 1950 m. vienas terapeutas rado dar paslaptingesnį moters pasitenkinimo tašką vaginoje, tačiau vyrams nuo to lengviau nepasidarė.

Minėtas taškas 1980 m. seksologų pradėtas vadinti G-tašku. Teigiama, jog G-taško stimuliavimas dovanoja moterims išskirtinius malonumus, kai kurioms net sukelia moterišką ejakuliaciją.

Dėl abiejų priežasčių ieškoti, stimuliuoti, atrasti kaip valdyti G-tašką tapo bene šventai svarbu tiek vyrams, tiek moterims.

Kas tiksliai tas G-taškas?

G-taškas yra priekinėje vaginos dalyje, priklausomai nuo moters, gali būti 2,5-5cm gylyje, kartais ir giliau. Tai mažytė ir grublėta pupelės dydžio liauka, analogiška vyrų prostatai. Lytiškai susijaudinus G-taško vieta gali padidėti iki riešuto dydžio, ypač nepaprastą malonumą tai atneša, jei mokate efektyviai valdyti šį tašką.

Geriausias būdas surasti G-tašką

Visų pirma, G-taško ieškoti reikia tada, kai moteris seksualiai susijaudinusi, kitaip kažin ar pavyks.

Prieikite prie ant nugaros gulinčios partnerės, į jos vaginą įkiškite du rankos pirštus. Kaip giliai? O gi tiek, kiek nesukels moteriai diskomforto. Lenkite pirštus link savęs, tarsi jais rodytumėte „ateik čia“ mostą, taip judinkite pirštus ir slidinėkite vagina tol, kol surasite grublėtą plotelį partnerės viduje. (Nepamirškite įsitikinti, jog jūsų nagai nukirpti trumpai bei neaštrūs, antraip galite sužeisti moterį). Šis gruoblėtas ar šiek tiek iškilęs plotelis ir yra G-taškas, kurio stimuliacija nustebins bei pamalonins partnerę.

Jei nesulaukiate moters reakcijos, nesidrovėkite paklausti, ar ši jaučia kažką ypatingo, kai liečiate tą vietą, kur manote esąs G-taškas. Būkite kantrus, gali prireikti išskirtinio švelnumo bei pastangų.

Kartais padeda kitos rankos „įvedimas“ į žaidimą. Uždėkite ranką ant gaktos (iš išorės) ir švelniai masažuokite tą vietą, kurią „tyrinėja“ jūsų kitos rankos pirštai moters viduje. Tai gali padėti suintensyvinti stimuliacijos efektą. Beje, nors daugumai moterų tai sukelia kartotinius orgazmus, yra tokių, kurios tiesiog nejautrios G-taško glamonėms, tad labai nenusiminkite, jei nepavyksta nustebinti partnerės.

Kaip bebūtų, kiekviena moteris įvertins jūsų dėmesį bei pastangas! Ieškodami G-taško, galite atrasti naujų vietų, kurių stimuliacija moteris jaudins dar labiau!

Tapenimas į meilę

Geriausias būdas stimuliuoti G-tašką yra tapenimo motyvu judinti sulenktus pirštus moters viduje. Kai kurie vaikinai į pagalbą pasitelkia įvairius žaisliukus. Žinoma, galite naudoti ir vibratorių, tačiau tie, kurie sukurti specialiai šio taško stimuliacijai, yra sunkūs ir išlenkti, jie tarsi atlieka spėliotojo darbą – juk G-taško gylis priklauso individualiai nuo moters.

Jeigu partnerė nesimėgauja G-taško stimuliacija ranka, pabandykite tai padaryti peniu. Taigi, jei jūsų penis turi natūralų išlinkimą, problemų kilti neturėtų. Kitiems vyrams patariama surasti pozą, kurios metu būtų geriausias penio ir vidinės vaginos sienelės kontaktas. Pabandykite „moteris viršuje“ bei „šuniuko“ pozas. Norėdami pasiekti G-taško stimuliaciją misionieriaus poza, po partnerės  šlaunimis padėkite keletą pagalvių.

Moterims didesnį seksualinį malonumą atneštų kasdien treniruojami dubens raumenys (vadinamieji „Kegel pratimai“).

Su amžiumi sekso kokybė tik gerėja

Įrodyta, jog G-taško orgazmo intensyvumas priklauso nuo estrogeno hormono. Daugumai jaunesnių nei 30-ies metų amžiaus moterų daugiau malonumo suteikia klitorinis orgazmas, nes santykinai didelis estrogenų kiekis jų organizme padaro vaginos sienelę per storą tiesioginiam G-taško stimuliavimui.

Po trisdešimties estrogenų kiekis moters organizme po truputį mažėja, taigi vaginos sienelė tampa plonesnė, o G-taškas lengviau pasiekiamas. Štai dėl ko dauguma moterų jaučia seksualinio gyvenimo pagerėjimą ketvirtoje dešimtyje..

Parengta pagal askmen.com , suaugusiems.lt

 
Komentarai (41)
kaip matau kai kurių komentatorių evoliucija nepalietė ir jie vis dar valgo termiškai neapdorotą maistą ir karstosi medžiais :) Tai ką ten su tokiais diskutuoti apie meną :D
Nukapociau pirstus,jai man moteris ikistu pirsta i subine!
pristu kisti i vagina negalima, nes ant pirstu pilna bakteriju, tad net nuprovus peni, bet ant pirstu lieka bakterijos ka nors paemus,paskui i vagian ir patenka ecoli, streptokokai ir kitos zarazos sukeldamos uzdegimus. Tai ir buna moterys, kaip tik po sekso su pirkstai vyrai gi higienos nesilaiko dauguma, purvinos panages, ranku po wc neplauna, tai po akto moteris jau ryte pajaucia visus uzdegimo simptomus ir randa tepineliuose e coli, streptokoku ir kt bakteriju, kurios buna ant ranku. snukin uz tuos pirstu kisimus, kas neturi pimpio tam pirstai reikalingi, impotentai blin.
geras
mstosi jog cia yra daug nebandziusiu gero sexo, ir neradusiu G-tasko, kuri turi tiek wyrai tiek moterys... to jausmo neapsakysi zodziais, kas buna radus G-taska... patykekit, ir nera cia nieko iskrypeliska ar panasiai...
visi pasisakymai labai saunus ir tie malonumo ieskojimai bet kokiu budu yra geri :) tik nesuprantu sentimantalios moteriskes,kuri vos nerekia kokia ji tyra, bet kai pagalvoju geriau, tai jos vyrelis ko gero nulekia laisvalaikiu pas tokia,kuri duoda ikisti ne tik du pirstukus, bet ir daugiau...:):P o po to gryzes namo patenkina savbiske paprastu, tik jai priimtinu budu :)- na gal ir saunu- sudavatkejimas ir tiek... nebus kas senatvej prisimint :)
as pvz. dziaugiuos visais sexo malonumais ir nesizegnoju kiekviena kart,kai tik sugalvojam kokia nesamone,kad patirt palaima ;) ot....
Saunuolis xXx:) bent vienas drasiai tiesa pasake ir tema vainikavo ;)
Bobulytes tetulytes, brangiosios feministes, akivaizdu, kad nevisos per savo gyvenimeli sexiuko normalaus turejot, isskyrus tik "kyst pimpiliuka ir tpfu tpfu tpfu po keliu sekudziu" , tai jau jums protelis gerokai uztemes.. O dabar juk laikai kitokie, mes juk Europj gyvenam, dabar zmones ir ne tik pimpiliukais mylisi, bet ir pirstukais "padaro" (bet tai nereiskia, kad pimpiliukas mazas), ir liezuviuku pamala (ne tik uosvei i ausi, bet ir marciai i klyna), taip kad nebukit atsilikeliai, zenkit su Europa i prieki ir nesinervuokit su savo durnom diskusijom. p.s tik nereikia cia apie mane komentuot, negadinkit rasalo nesamones rasydami.
patikekit,tai tikrai veikia.
tai yra ANOMALIJA. Ir man nesvarbu, ar jums tas žodis patinka, ar ne. O kad netveriate pykčiu už tiesos sakymą, matosi iš komentarų: vienas rašo, kad nekenčia tokių, kitam norisi vemti nuo normalius santykius propoguojančių(tai reiškia ir nuo normalių santykių), kita siūlo kažkodėl kažkokiais daržoves( nors man ir penis tinka) ir t.t. O aš pvz.nejaučiu jums jokios neapykantos, tik laikau nukrypusiais nuo normos.
KOkia jūsų profesija, jei ne paslaptis?
tu ta pati sintimentalioji putytė tikrai :D dieve dieve, jei nepriimtina, tai kam čia skiesti, kad moterų žeminimas ir t.t. nekenčiu tokių žmonių. netinka tau, tai ok, sėdėk užpakalį pabrukus gi, kiti išbandę ir žino kas ir kaip. turbūt tu savo vyro net nepalepini oraliniu būdu, o jis tavęs taip pat :) aišku keikvienam savo, bet neskiesk nesąmonių, apie agurkus ir morkas. apie tai nešnekama net :)))) o geriausia, kad nežinai sekso būdų, anomalijos :DDDDDDD įvesk į "google" - apsišviesi :)
Žmogus yra gamtos dalis. O gamtoje tokių anomalijų aš tikrai nežinau. Jei žinai, parašyk. Mokslininkams bus įdomu.
oj tai nebijokit, myliuosi ir aš tau "normaliu budu", patinka ir man, patinka ir "nenormaliu" budu. Klausimas, tik kur mokslinej literaturoj aprasyta, kas yra normalus ir nenormalus budas. Net sekso enciklopedijoj parasyta "Vaginalis SEKSAS, Oralinis SEKSAS, Analinis SEKSAS" o ne "Vaginalis seksas, oraline sueitis, analinis iskrypimas".
Aš esu PAMYLĖTA, bet neišniekinta. Nesu sena, myliuosi kone kasdien, bet normaliu būdu, labai smagu, pamėginkit ir jūs gal patiks.
Ponia Viešnia ne nuo tasko G vemt nori, o nuo jusu savo nuomone reiskiancios, oj t.y. brukancios senos, nepamyletos bobos. Klausimas, ar dar isvis ta vyra turite
Yra tas G-taškas. Oj kaip yra :) Ir nieko čia šlyštaus. Tai yra savo partnerio pažinimas. Jeigu kažkas čia labai konservatyvūs - eikit į kokį "rududu" ir susiraskite stalo žaidimų, o ne čia erezijas skleiskit. :D Šiaip tai vyrai irgi turi tą G tašką... :D tarp sėklidžių ir išeinamosios angos. Tik aną irgi reikia rasti. :D Visiems dar neradusiems sėkmės ieškant, o radusiems - kuo malonesnių potyrių!!! :)
taip taip :)
Tikrai nusišneki. Kodėl agurką ar morką? Tai toms reikia morkos ar agurko, kurioms penio negana.Reikia mat vyriškų pirštų, kad p... draskytų, tai tikrai pabandykit su agurku. O aš turiu mylimą ir mylintį vyrą, kuris mane normaliai pamyli ir kuriam šlykštūs jūsų išsip... Sakė, vemt norisi, kaip rašė panelė viešnia
Tai nuo jūsų iškrypimo vemti norisi.
Jauti,kaip nusisneki?
Nesąmonei geriausiai būtų kokią morką, va, sugalvojau, agurką geriau grūsti vietoj varpos.
Nėr jokio taško. Visa tai pramanai. Gera rinkodara ir tiek žinių.
Viskas puiku.Kas kam patinka ir tinka-ko gi ne??? reikia tobuleti ir nieko cia slykstaus.Tik va kaip tos akrobatikos ismokti??? Suluzti kai kada galima>
na ir kiškit tą penį, kaip jums maloniau. Tikrai gerai pakomentavo viešnia" sena boba" :))))
eikit, Jūs diskutuojat su sena boba... kuri pati teisia kitus ir ausktina savo senovines vertybes... ka cia sneket, nervas ima skaitant jos kitus komentarus, apsivemti galima
Aišku tai blogai. Į makštį reikia kišti penį. Ar tavęs niekas nemokė?
nepykstam, nėr ko, tiesiog nemėgstu, kai taip brukama nuomonė kitiems.
O kas yra normalus seksas? Įkišo, porą kartų pirmyn - atgal ir viskas? Kiekvienas atsirenka, kas malonu ir priimtina.
Pvz, pirmas kartas merginai. Rekomenduojama net partneriui įkišti pirštą ar du į makštį, kad mergina priprastų šiek tiek, tik tada penį. Tai irgi blogai? :)))))
O kai vyras moteriai daro oralinį seksą ir įkiša vieną pirštuką į makštį nesustodamas darbuotis liežuviu tai irgi blogai? Tai nesuprantu kur čia moters žeminimas? Gal tu visai kitaip viską ne taip įsivaizduoji. Keisk partnerį į švelnesnį ar ką daryk, jei jau tai piršto įvedimas į makštį yra toooks baisus dalykas ;)
Kaip pykstam už tiesos žodžius. Nieka sčia neįsakinėja, tik pasakau savo nuomonę, kuri DAUG PATYRUSIEMS nepriimtina.Suprantu, jei pas moterį viskas išklerinta, tai normalus seksas jau netenkina, reikia aštresnių pojūčių. Apetitas atsiranda bevalgant ar ne?
:D o ką pavydas bambą griaužia ir ne jis, o ji, jei ką ;) išvis kiekvienam savo, neįsakynėk kitom, jei tavo delikačiajai tas patinka, gal kitoms nepatinka, manau dauguma žino kas ir kaip patinka. ir aiškiai pasakiau penis ir du pirštukai! jei delikačioji nemoki skaityti, tai tavo problema ;)
man patinka kaip merginai patinka kaip kisu bibi
Atsirado mat ginekologas-žinovas. Atseit, kiek kišim, tiek lįs. Paskui ir drasko moteris tokie sadistai(yra tokia lytinio pasitenkinimo rūšis). O moterys irgi geros- leidžia su savim eksperimentuoti. Kvailutės, atsikvpšėkit, vyrai iš jūsų tyčiojasi
kiekvienas supranta kitaip :D
delikati putytė :DDDD šiaip dupirštai tikrai nėr storesnį už peį :D bet neesmė, turbūt ponia delikačioji, net nežino, kad moters makšties ništampysi su pirštukais ir pimpalu, nes ten raumuo, jis prisitaiko prie "įeinančio" objekto :D plius nereik ten sukiotis ar akrobatinių triukų išdarynėt, hm, matosi - nepatyrusi šiuo atžvilgiu :)
Koks čia seksas, jei tau į vaginą du vyriški pirštai sugrūsti. Ten kaip garaže,o ne paligone-apsisukti nėra vietos.Esu jau suaugus ir žinau, kas ten turi būti įkištas. Niekaip neleisčiau, kad man vyras pirštus grūstų. Mano putytė delikati, neištampyta. O orgazmą patiriu beveik visada, nereikia ir to G taško grabalioti
įveskit štai ką "How to give women squirting orgasms " ;)))))))
irasyk g spot :D
tai ka reikia irasyti toj redtubej? :D
redtube yra vaizdelis kur būtent rodo vyras kaip ieškoti ir suteikti moteriai tokį malonumą. nepatingekit paieškokit! pati norėčiau per kelias minutes patirti tokių malonumų!
neblogas info. :) dekojame.
Nieko čia šlykštaus, nebent seksas savaime atrodo šlyktus, tada jau kitas klausimas.
Šlykštu
Naujas komentaras