10 klausimų ir atsakymų apie vyrų orgazmą

7259188.jpeg
 
1 komentaras
Viena dažniausių moterų įvardijamų problemų „Partneris per greit baigia“ arba „Jis niekaip negali pabaigti“. Mes patariame mėgautis kiekviena akto minute, o atsakymai į populiariausius klausimus apie vyrų ejekuliaciją, tikime padės išspręsti trukmės problemą, o svarbiausia sužadins susidomėjimą vyrišku orgazmu!

Taigi, atsakymai į populiariausius klausimus apie vyrišką orgazmą....

1. Orgazmas ir ejakuliacija -  vienas ir tas pats?

Orgazmą vyras patiria ejakuliacijos metu. Orgazmas gali būti galingas ir emociškai spalvingas, tačiau jis taip pat gali būti ir nuobodus. Pastarasis vadinasi ejekuliacija be orgazmo. Žinoma, ejekuliaciją be orgazmo gana sunku įsivaizduoti, bet tai įmanoma. Pabandykite įsivaizduoti, kad jis turėjo 7 lytinius santykius iš eilės, tad aštuntas sėklos išsiliejimas gali malonumo ir nesuteikti.

2. Kiek orgazmų iš eilės yra normalu?

Pasakojimai apie tai, kaip jis vos baigęs vėl pradėjo, greičiausiai yra blefas. Jaunam temperamentingam (iki 25 metų) vyrui dažniausiai pakanka 3 minučių pertraukos tarp dviejų ar trijų aktų, o su amžiumi šis atotrūkis didėja. Būnant ilgesnį laiką su ta pačia partnere dažniausiai pakanka vienos sueities, o su nauja partnere šio malonumo norisi daugiau ir tikrai normalu, jei vyras pajėgus patenkinti moterį tris kartus iš eilės (žinoma visada reikėtų atsižvelgti ir į vyro amžių).

3. Ar gali vyras nepatirti orgazmo?

Kartais. Priežasčių gali būti įvairių. Pavyzdžiui, po operacijos ar infekcinės ligos. Taip pat orgazmo gali ir nebūti dėl stuburo smegenų ligų. Dėl to vyras patiria “retrogadinę ejekuliaciją”, kada sėkla išsilieja ne į išorę, o į šlapimo pūslę. Išoriškai toks procesas suvokiamas kaip ejekuliacijos nebuvimas, tačiau šlapime randama spermatozoidų, o pati erekcija dėl to nenukenčia.

.

 

4. Kas yra greita ejekuliacija?

Seksologai turi sąvoką “disharmoninga pora”, o “greita ejekuliacija” (trunkanti vos keleta seksundžių) dažniausiai yra psichologionė problema. Jeigu vyras nori prailginti erekcijos laiką gali išbandyti penio žiedą ar užveržėjus. Taip pat sekso prekių parduotuvėje galima įsigyti lubrikantų, kremų ar purškiklių, kurie prailgina erekcijos laiką ir atitolina ejekuliaciją.

5. Kaip apipjaustymas veikia vyrų orgazmą?

Pašalinta apyvarpė leidžia varpos galvutei visą laiką likti atvirai, tad ji tampa mažiau jautri. Logiška, kad lytinis aktas trunka ilgiau. Kalbant apie orgazmo stiprumą, apipjaustymas tam įtakos neturi.

8. Kas lemia ejekuliacijos intencyvumą?

Kartais sperma šauna kaip šampanas, o kartais tiesiog išbėga. Geras slėgis rodo puikius rezultatus ir gerą vyro reprodukcinę sistemą. Tačiau slėgio stiprumas gali sumažėti jei mylimasi kelintą kartą iš eilės. Taip pat ejekuliacijos išsiveržimo stiprumas gali su laiku sumažėti, kai mylimasi su nuolatine partnere, o pats seksas tampa monotoniškas. Jei sperma yra per lipni, tai taip pat gali turėti įtakos išsiliejimo intensyvumui. To priežastys gali būti prostatitis, peršalimas ar chlamidiozė. Tad, jei staiga pasikeičia spermos konsistencija ir ejekuliacijos intensyvumas, derėtų pasikonsultuoti su gydytoju. Žinoma, įtakos ejekuliacijai  turi ir amžius.

9. Ar tiesa, kad vyras lengviau pasiekia orgazmą oralinio metu nei mylintis įprastai?

Tai labai individualus dalykas. Vienintelis dalykas, kurį derėtų atsiminti, tai, kad blowjob gali sukelti vyro orgazmo nebuvimą. Ir to priežastis ne tiek psichologinė, kiek fiziologinė. Burnoje veisiasi milijonai bakterijų, o šilta terpė oralinio sekso metu, suteikia palankias sąlygas uždegiminėms ligoms (pavyzdžiui, bakterinei sėklinio latako infekcijai). Tad piktnaudžiauti oraliniu nereikėtų ir yra labai svarbu laikytis burnos higienos.

10. Spermos skonis, koks jis?

Vaisiai ir saldumynai suteikia spermai daugiau skonio, o česnakas ne tik gadina skonį, bet ir kvapą. Jei spermos skonis yra karčiai saldus, būtinai informuokite partnerį, kad jums jo sperma neskani. Sperma gali tapti skanesnė naudojant afrodiziakus. Vyriški lašiukai "Musytė" ne tik pagerins libido, bet papildo sudėtyje esantis mėtų ekstraktas suteiks spermai malonesnio ir gaivesnio skonio. Neįprastas, pakitęs ir neskanus spermos skonis gali išduoti apie uždegimines ligas. Tad spermos skonis gali tapti viena iš priežasčių pasitikrinti sveikatą. 
Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Vyrų ejakuliacija nelygu orgazmui. Tai yra ejakuliacija gali įvykti ir be orgazmo, o malonumo iš to bus tiek pat kiek iš paaugliško bučinio. Lyg ir smagu, lyg ir jaudina, bet iki orgazmo toli.
Naujas komentaras