2 priežastys, kodėl antsvoris kenkia seksui

antsvorio-problemos-59394538ab83d.jpg
 
2 komentarai
Europos asociacijos seksologai ilgą laiką studijavo kūno svorio ir pasitenkinimo sekso metu santykį. Po kelių metų tyrimų, paaiškėjo, kad viršsvoris yra „garbingas“ lytinių santykių priešas.

Sužinokite priežastis, kodėl viršsvoris gali turėti neigiamos įtakos intymiems santykiams. 

Problemas Nr. 1 - drovumas

Pagrindinė problema – gėda ir drovumas. Viršsvorį turintys vyrai sekso metu dažnai galvoja kaip atrodo jų kūnas. Todėl jie negali visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į intymius nuotykius. Dėl šios priežasties dažna problema miegamajame -  seksas po antklodėmis ar tamsoje. Kartais norisi sujaudinti partnerę ir padaryti kažką nepadoraus, tačiau ši nuotaika kaipmat dingsta pamačius savo atspindį veidrodyje. Psichologai pataria, kad moterys turinčios apkūnius vyrus, neturėtų intymių santykių metu liesti problematiškų kūno vietų, nes tokie pojūčiai vyrui gali būti labai nemalonūs. O bet kokie nepatogumai miegamajame, turi įtakos sekso kokybei, trukmei ir pačiai erekcijai.

Problema Nr. 2 - fizinės kliūtys

Tačiau gėdyjimasis dėl savo išvaizdos, ne vienintelė problema. Nepakankamas lankstumas yra didelė kliūtis įvairesniam seksui. Nemaža dalis porų dievina seksą neįprastose vietose, kada užklumpa aistra visai nesvarbu are sate vonioje, tualete ar viešoje vietoje. Tačiau esant didesnei kūno masei šio malonumo tenka atsisakyti.  O gaila, seksas neįprastoje vietose (jau nekalbant apie kamasutrą)  yra vienas geriausius būdų, siekiantiems seksualinės įvairovės.

Sveikatos problemos

Pirmasis antsvorio kompanjonas yra tokios sveikatos problemos kaip dusulys ir padažnėjąs širdies ritmas. Antsvoris sukelia cholesterolio perteklių kraujo serume, todėl yra užkemšamos kraujagyslės, žmogus greičiau pavargsta, padidėja infarkto rizika fizinio krūvio metu. Tad faktas, kad mylėjimasis turint didesnį antsvorį ne tik neigiamai veikia lytinius santykius, bet padidėja ir infarkto ar mirties pavojus.

Visada yra išeitis iš bet kokios situacijos. Europos seksologai ragina lieknėti antsvorį turinčius žmones ir įspėja, kad tokiems žmonėms nevalia persidirbti lytinių santykių metu. Tačiau tai visai nereiškia, kad reikia riboti seksą. Šiuo atžvilgiu, specialistai pataria dažniau užsiimti oraliniu seksu, kas nereikalauja specialaus lankstumo, o tenkantis fizinis krūvis per daug neapkrauna širdies darbu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Nesamone, esu apkuni moteris. Sekso metu nei dustu, nei alpstu
bet kokia smagi patirtis likusi nuo keletos putlučių :)
Naujas komentaras