3 įpročiai, galintys pagerinti seksualinį gyvenimą

1189-Male_Sexual_Performance-732x549-thumbnaill.jpg
 
1 komentaras
Seksualiniam gyvenimui pagerinti visai nėra būtina sunkiai vargti. Šiame straipsnyje pateikiami trys kasdieniai gyvenimo būdo patarimai, kurie leis geriau jaustis ir padidins libido.

Daug mankštinkis

Jei nori būti „karšto kraujo“ – turi pagerinti kraujotaką. Gera fizinė būklė gali pakelti kraujospūdį, kuris teoriškai gali padidinti malonumą sekso metu, nes seksualiai susijaudinus ir moterims, ir vyrams kraujo tėkmė intymiose vietose padidėja. Taip pat tai gali padidinti ir aistrą – jei jautiesi puikiai, tad ir nori to daugiau.

Mankšta skatina endorfinų gamybą, kurie pakelia nuotaiką ir gamina energiją. O be to, niekas neprieštaraus, kad ištreniruotas kūnas – seksualus kūnas.

Sveikai maitinkis

Užkimštos sočiaisiais riebalais arterijos susijaudinus negali pernešti tiek daug kraujo į lytinius organus. Taigi tai gali turėti įtakos širdies ligoms ar impotencijai.

Per didelis svoris taip pat gali išbalansuoti hormonų gamybą. „Viršsvoris gali sunaikinti pusiausvyrą tarp estrogeno ir testosterono“, - sako medicinos daktaras Michaelis Krychmanas. Žemas testosterono lygis gali sumažinti aistrą.

Mityba taip pat daro įtaką. Pavyzdžiui, dėl geležies trūkumo žmogus gali jausti nuovargį, o tai tuo pačiu reiškia ir sumažėjusį lytinį potraukį.

Valdyk stresą

„Ką manote apie paprastas atostogas? O gal tiesiog daugiau pabendraukite su savo partneriu?“, - pataria Irwinas Goldsteinas, žurnalo „Seksualinė medicina“ vyriausiasis redaktorius. „Žmonės per daug dirba ir nuolat patiria stresą, o visas tas streso ir darbo problemų perpildytas gyvenimas persikelia ir į miegamąjį“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Sužinojau daug naujo..., bandysiu.
Naujas komentaras