3 natūralios lubrikanto alternatyvos, kurias galite rasti namuose

POST-Natural_Lube-header-1296x728-1296x728.jpg
 
Kartais visi nespėjame, nors ir gyvename pasaulyje, kur skubėjimas yra natūrali gyvenimo dalis. Taigi, ką daryti, jei nespėjote nusipirkti ir po ranka nebeturite taip reikiamo lubrikanto? Laimei, yra keli namų ūkio produktai, kurie gali būti gera alternatyva lubrikantui.

Rinkdamiesi alternatyvų lubrikantą, būtinai atkreipkite dėmesį į jo sudėtį, ypač, jei jūsų oda jautri. Prieš naudodami alternatyvą vietoje lubrikanto, išmėginkite nedidelį kiekį ir stebėkite reakciją, o tai ypač reikalinga, jei produkte yra pridėtinių dažiklių. Lytinių organų oda yra jautriausia visame kūne.

Tačiau prieš išmėgindami bet ką naują įsitikinkite: 

1.Kad nesate alergiškas produktams, kuriuos naudosite, kaip ir nėra alergiškas ir jūsų partneris.
2. Nenaudosite produktų su cukrumi. Cukraus pagrindo lubrikantai padidina grybelio riziką, kuri gali baigtis infekcija. 
3.Nenaudosite aliejaus pagrindo lubrikanto su prezervatyvais.

1. Alijošius

Ar žinote, kad galima įsigyti alijošiaus gelio? Jis gali būti panaudojamas įvairiems tikslams, ne tik odos priežiūrai! Dėka jo antibakterinio poveikio, jis gydo smulkias žaizdeles ir sumažina nudegimų, psoriazės ir kitų odos ligų simptomus.

Tačiau ar žinojote, kad alijošiaus gelis gali pasitarnauti kaip puikus lubrikantas? Alijošius puikiai žinomas dėl savo švelnių savybių ir neutralumo bet kokiam odos tipui, todėl jį saugu naudoti ir vaginai. Įsitikinkite, kad jūsų turimas alijošiaus gelis yra 100% natūralus ir jo sudėtyje nėra cukraus ir kitų dirbtinių ingredientų.

Pirmiausia rekomenduojame išbandyti jį ant alkūnės, kad įsitikintumėte, jog nesate alergiškas lateksui, kurio yra alijošiaus sudėtyje. Be to, alijošiaus gelis saugus naudoti ir su prezervatyvais, nes jo sudėtyje nėra aliejų, kurie gali pažeisti lateksą.

2. Kiaušinio baltymas

Suprantame, kad mintis apie kiaušinį vaginoje gali išgąsdinti. Norime pasakyti, kad tai jūsų kūnas ir jei tai skamba nemaloniai ar neetiškai, nedarykite to. Tačiau, pasak medikų, kiaušinių baltymai vaginai yra saugūs (ypač vaisingumui) ir nesukelia jokių šalutinių poveikių.

Be to, kai kurios moterys mano, kad kiaušinio baltymai tikrai naudingi vaisingumui ir naudoja juos ne tik kaip lubrikantą, bet ir todėl, kad kiaušinio baltymas sukuria saugią terpę spermai nukeliauti ten, kur jai reikia nukeliauti. Žinoma, kiaušinio baltymą naudoti kaip lubrikantą gali būti keblu, tačiau, jei neturite nieko kito, o lubrikantas jums būtinas, rekomenduojame išbandyti. Kiaušinio baltymai turi būti kambario temperatūros.

3. Natūralūs aliejai

Kai kurie aliejai, pavyzdžiui, avokado, kokoso ir alyvuogių, gali būti naudojami kaip lubrikantai. Jie puikiai tiks klitorio stimuliacijai ir vulvos masažui, ar masturbacijai, tačiau nenaudokite jų su prezervatyvais! Natūralūs aliejai yra puiku, ne tik todėl, kad masažas su aliejumi yra nuostabu, tačiau ir todėl, kad jie išlieka daug ilgiau nei vandens pagrindo lubrikantai. Jei aliejus organiškas, reiškia, jis yra geras.

Kaip daugelis žino, kokosų aliejus gali būti naudojamas daug kam, įskaitant maisto ruošimą ir grožio procedūras. Tačiau jis taip pat gali būti puikiu lubrikantu. Tiesiog įsitikinkite, kad jis pirmo spaudimo ir nerafinuotas, bei jo sudėtyje nėra pridėtinio cukraus. Iš pradžių gali būti kiek keblu jį ištirpdyti, tačiau sušilęs jis tampa ypač slidus. Be to, kokoso aliejus pasižymi priešgrybėlinėmis savybėmis.

Jei naudosite aliejų kaip lubrikantą, svarbiausia rinktis organišką ir natūralų. Jei daug masturbuojatės ar užsiimate seksu su partneriu, kažkas sveikesnio ir natūralesnio tikrai yra geras pasirinkimas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras