5 natūralūs afrodiziakai: geresnei erekcijai ir didesniam libido

gettyimages-514321205-1493329159.jpg
 
Jau viduramžiais tokie produktai kaip, ženšenis, šokoladas, austrės, kava, kinivarpos, buvo laikomi natūraliais afrodiziakais ir jų vartojimas siejamas su padidėjusiu seksualiniu pajėgumu.

Ir nors oficialiai meilės eliksyras nėra atrastas, mokslininkai sutinka, kad tam tikri maisto produktai ir įvairios žolelės gali turėti teigiamos įtakos seksualiniam gyvenimui.  Tačiau nepersistenkite su natūraliais produktais ir vartokite  juos su saiku. Antraip, galima susidurti su šalutiniu poveikiu.

Kava

Kofeinas – stiprus centrinės nervų sistemos stimuliatorius, teigia botanikas Chrisas Kilham.  Mičigano universiteto mokslininkai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 744 susituokusios poros (60 metų ir vyresni). Tyrimas atskleidė, kad tos moterys, kurios gėrė kavą buvo seksualiai aktyvesnės (62% procentų moterų, kurios gėrė kavą buvo seksualiai aktyvios ir tik  38%  moterų, atsisakiusių šio gėrimo turėjo lytinių santykių).

Dauguma seksualiai aktyvių moterų suvartojamas kavos kiekis  buvo  1-2 puodeliai per dieną. Tačiau su kiekvienu padaugintu kavos puodeliu padidėja nemigos ir irzlumo tikimybė , o vyresniame amžiuje, tai gali sukelti ir rimtų sveikatos problemų. 

Šokoladas

Šokolade, pagamintame iš kakavmedžio, taip pat yra kofeino, bet daug mažiau nei kavoje. Šokoladas stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą, o šie  yra atsakingi už gerą nuotaiką. Šokolade taip pat randama Phenylethylamino (PEA), tai natūralus amfetaminas ir antidepresantas.  Tad jei norite padidinti libido ir sumažinti blogą nuotaiką – valgykite šokoladą.

Damiana

Majai šią žolę naudojo seksualinės patalogijos gydymui, o senovėje, botanikai šiam augalui suteikė Damiana aphrodisiaca vardą. 1999 metais italų mokslininkai atliko eksperimentą su žiurkėmis. Tyrimas parodė, kad žiurkės, kurioms buvo duodama šio augalo buvo kelis kartus lytiškai aktyvesnės nei tos, kurios maitinosi įprastai. Žmonės, kurie vartoja šį augalą teigia, kad damianos poveikis  organizmui  labai įdomus. Šio augalo ekstrakto galima rasti ir įvairiose natūraliuose papilduose, pavyzdžiui meilės lašiukuose. 

Ginkmedžio lapai

Ginkmedis per visą žmonijos istoriją įgavo afrodiziako reputaciją. Daugelis tyrimo atskleidė, kad ginkmedis stimuliuojančiai veikia ne tik smegenų kraujotaką, bet ir padeda kraujui priplūsti į genitalijas. Dėl šios priežasties pagerėja erekcija ir lytinių organų funkcijos.

Kalifornijos universitete San Francisko mokslininkai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 63  moterys ir vyrai, turintys seksualinių problemų. Mokslinio tyrimo dalyviai per parą turėjo suvartoti 240 mg ginkmedžio. Po dviejų metų tyrimo paaiškėjo, kad 76% vyrų ir 91% moterų atsikratė seksualinių sutrikimų, susijusių su erekcija ar nenoru mylėtis.

Žinoma, nebūtina laukti dviejų metų tam, kad įsitikinti šio augalo veiksmingumu. Išoriškai veikiančios priemonės su ginkmedžio ekstraktu veikia greičiau. Todėl jei siekiate pagerinti erekciją, galite rinktis kremus, purškiklius, kurių sudėtyje yra ginkmedžio ekstrakto. 


Ženšenis

Ženšenis padidina fizinį gyvybingumą. Be to ženšenis padidina azoto oksido sintezę organizme, kas turi įtakos lytinių organų kraujotakai. Korėjos mokslininkai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo 45 vyrai. Didesnei daliai jų buvo duodama žanšenio (900 mg tris kartus per parą), o mažesnė dalis tyrimo dalyvių vartojo placebo tabletes. Po aštuonių savaičių tyrimo, vyrų grupė, kuri vartojo ženšenį teigė, kad erekcija tapo dažnesnė ir tvirtesnė. Taigi, ženšenis tikrai veikia, tačiau norint pasiekti maksimalaus rezultato, reikėtų jį vartoti bent du mėnesius kelis kartus į dieną.

 

Atminkite, kad prieš pradedant gydyti erekcijos sutrikimus natūraliomis žolelėmis, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju hemeopatu. Pirmiausia jis padės išsiaiškinti ar nesate alergiški tam tikroms sudėtinėms  medžiagoms, o tada paskirs reikiamos trukmės gydymo kursą

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras